Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.1)
Warrior Baek Dong Soo ( Savaşçı) : 1700'lü yıllarda, Jaseon döneminde, kralığın koruyuculuğunu yapan bir ailenin, çeşitli entrikalarla hain ilan edilmesinin ardından, bu ailenin tümünün yokedilmesi emri verilir. Aileden sadece yeni doğan bir çocuk kurtulur. Bu çocuğun adı Baek Dong Soo'dur. Dong soo'nun kurtulmasına babasının üç kader arkadaşı yardımcı olur. Bunlardan en önemlisi Sword Saint (Kılıç Azizi) lakaplı Kim Gwang Taek'dir. Kılıç azizi çocuğun idamını önlemek için bir kolunu feda eder. Çocuğa bakmak için yanına alır fakat daha sonra çocuğu kaybeder. Ama çocuk Kılıç Azizinin diğer arkadaşı olan Huk Sa Mo' ya getirilir. Bundan sonra Sa Mo çocuğu büyütür. O dönemde efsanevi Kuzey Seferi Savaş Kitabı olarak bilinen ve bölgenin gizli yeraltı yollarının haritalarını barındırdı düşünülen kitap , büyük bir önem arzetmektedir. Bu kitabın peşinde olan iyi ve kötü insanlar bullunmaktadır. Veliaht Prens Sa Do ise bunların iyi olan tarafındadır. Prens Sa Do'nun kitabı elde etmesi ve aynı zamanda hayatta kalmasını sağlamak için, özel savaşçılar yetiştirilmek üzere kurulan Savaşçı kampında, Çocukluktan itibaren yetiştirilen genç savaşçılar vardır. Baek Dong Soo ise bu kampta yetişen savaşçılardan biridir. Baek Dong Soo'nun en iyi arkadaşı ve aynı zamanda babasının yakın arkadaşlarından birinin oğlu olan Yeo Wun ise savaşçı kampında onlarla birlikte yetişmiş olmasına rağmen, Veliaht Prensin düşmanları olan bir suikast Grubunun lideri Chuna'da bağlılık yemini etmiştir. Artık bu ikili Kitabı ve veliaht prensi korumakla yükümlüdürler. Kılıç Azizi Gwank Taek ve en az kılıç azizi kadar usta olan Chun ise, geçmişte aralarına bir kadın girmiş olmasından dolayı ezeli düşmanlardır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Ahn Suk-hwan, Choi Min-soo, Hong Jong-hyun, Jeon Kuk-hwan, Ji Chang-wook, Jun Kwang-ryul, Jung Ho-Bin, Kim Hee-jung, Lee Hye-in, Lee Won-Jong, Lee Yong-Woo, Nam Ji-hyeon, Oh Man-seok, Park Cheol-min, Park Gun-tae, Park Jun-gyu, Park Won-sang, Shin Hyun-bin, Yeo Jin-goo, Yoo Seung-Ho, Yoon Ji-min, Yoon Soy
Tür : Aksiyon , Tarihi , Romantik , Dövüş Sanatları
(IMDb: 8.5)
Du Ru Yu, son 18 yıldır dul ve bekar bir annedir ve çok farklı kişiliklere sahip dört kız çocuğu yetiştirmektedir. Bu, kahkaha ve gözyaşlarıyla dolu sıcak bir aile hikayesi.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Liu Lin, Jackie Li, Yang Hao Yu, Ren Hao
Tür : Tarihi , Komedi
(IMDb: 8.5)
Kanunsuz Gando topraklarında, vahşi haydutlar değerli vatanları ve sevdikleri için savaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler - bu ölüm kalım meselesi olsa bile.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Nam Gil, Seo Hyun, Yoo Jae Myung, Lee Hyun Wook, Lee Ho Jung
Tür : Aksiyon , Gerilim , Tarihi , Dram
(IMDb: 7.5)
1990'larda büyüyen Luo Qi Qi'nin oldukça benzersiz bir okul kariyeri vardı. İlkokul yıllarını yalnız atlattıktan sonra ortaokul yıllarında oldukça kaotik bir döneme girdi. Artık bir lise son sınıf öğrencisi olarak genç yetişkinliğe geçişin getirdiği kaçınılmaz zorluklarla karşı karşıyadır. Hiçbir zaman mükemmel bir öğrenci olmadığından, üniversiteye giriş sınavlarını geçmenin ve iyi bir üniversiteye girmenin baskısı bazen dayanılmaz olabiliyor. Qi Qi açısından şanslı olan inatçı doğası, en azından çoğu durumda yenilgiyi kabul etmeyi reddetmesi anlamına geliyor. Ne yazık ki konu aşk olduğunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Yıllardır Xu Xiao Bo ile ara sıra arkadaş olan Qi Qi, son zamanlarda ilişkilerini anlamanın çok daha zor hale geldiğini fark etmeye başladı. Bazen ona olan hisleri arkadaşlığın ötesinde bir şeye dönüşmüş gibi görünüyor ama bazen de eski tanıdıklardan başka bir şey değilmiş gibi görünüyor. Hayatının büyük bir kısmını anlamlandırmaya çalışan Qi Qi, büyüme, sevgi ve dostluk dolu bir yolculuğa çıkar. Gençken öğrendiği dersler onu daha parlak bir geleceğe taşıyacak mı?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Deng Kai, Wang Zu Yi
Tür : Tarihi , Gizem , Komedi , Dram
(IMDb: 7.8)
Şikayetlerini dile getirmek için itibarını tehlikeye atan Ru Lan adında genç bir kadın boşuna ölür. Yedi yıl sonra, Ru Lan davasıyla ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olan dokuz kişi farklı nedenlerle bir araya gelir ve böylece bir intikam hikayesi başlar. İyi arkadaşı Meng Wan'ın itirazlarını göz ardı eden genç Lin Ru Lan, Xiu Liu'nun efendisi Wu Lian'ı dava etmek için kendi itibarını riske attı. Pek çok başarısız denemenin ardından şikâyetlerini duyacak bir yer olmadığını anlayan Ru Lan, sonunda masumiyetini kanıtlamak için intihar eder. Meng Wan, yedi yıl sonrasına zaman ayırmayı umuyor ve arkadaşı için adaleti aramak üzere dokuz kişiyi bir araya getiriyor. Bu süreçte zamana gömülen bir genç kızın mücadeleleri yavaş yavaş ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Janice Wu, Li Jia HangHu Yi Xuan, Qiao Zhen Yu
Tür : Gerilim , Tarihi , Gizem
General Murong Qiu Yu, ikinci prens Li Mo'ya aşıktı ve tahtı ele geçirmesine yardım etti. Ancak Li Mo ve kız kardeşi Murong Xin Er tarafından ihanete uğradı ve öldürüldü. Yeniden doğduktan sonra Qiu Yu, kendisini yedinci prens Li Jian'la düğün gecesinde buldu. Qiuy Y, Murong Xin Er ve Li Mo'nun hak ettikleri cezayla yüzleşmesini sağlamak için Li Mo'nun rakibi Li Jian ile güçlerini birleştirmeye karar verdi...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Wu Ming Jing, Brian Chang
Tür : Tarihi , Romantik
(IMDb: 7.6)
Yeni Çin'in kuruluşundan önceki üç önemli tarihi olayın arka planında yer alan The Eve, devrime katılan ve kendilerini ülkelerine hizmet etmeye adayan Lin Xi, Su Nan ve diğer tutkulu gençleri konu alıyor. Hikaye, 1941'deki Şangay İmtiyazı, 1948'deki Jinzhou Savaşı ve 1949'daki Şanghay'ın kurtuluşunun üç tarihi aşamasında geçiyor. Çete üyesi Lin Xi ve ilerici kız öğrenci Su Nan, zamanlarının isimsiz kahramanlarını temsil ediyor. Japonya'ya Karşı Direnme Savaşı sırasındaki gizli savaşları ve gizli tehlikeleri ve devrimci işçilerin idealleri uğruna yürüdükleri zorlu yolu anlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ou Hao, Zhang Hui Wen, Zhao Zhi Wei
Tür : Gerilim , Tarihi , Suç , Savaş
Tang Hanedanlığı Çin'inin Jiangsu Eyaletindeki varlıklı Yangzhou şehrinde, Du ve Li klanlarından güçlü ebeveynler, kızları için evlilik planlıyor ve düğünlerin tesadüfen aynı gün yapılması planlanıyor. Du Bing Yan'ın müstakbel kocası, Qi ailesinin üçüncü oğlu, hasta Qi Tian Lei'dir. Qi, Qi Tian Lei'yi güzel bir kadınla evlendirmenin adamın kötü şansını tersine çevireceğini ve sağlığına kavuşacağını umuyor. Ancak Qi Tian Lei'nin aslında ölümün eşiğinde olduğuna dair söylentiler var. Du Bing Yan, böyle hasta bir kişiyle evlenmek zorunda kalması karşısında dehşete düşer, ancak ebeveynlerinin isteklerine boyun eğer. Bu arada Li ailesi, kızları Li Yu Hu'yu, gaddarlığı ve kabalığıyla tanınan Yuan Bu Qu adlı bir haydutla evlendirmeyi kabul eder. Li Yu Hu da bu koca seçiminden aynı derecede rahatsızdır ancak aynı zamanda ailesinin isteklerini de kabul eder. Ancak kendi düğünlerine sedan araba ile seyahat ederken, her biri bağımsız olarak yol boyunca geçtikleri bir tapınağı ziyaret etmeye karar verirler. Tapınakta yangın çıktığında çevredekiler paniğe kapılır. Karışıklık içinde, iki kadın -yanlış- sedanlarla yola çıkarlar ve sonunda diğer kadının müstakbel kocasıyla düğünlere doğru yola çıkarlar! Cupid bu karışıklığı çözebilecek mi? Yoksa bu dörtlü için kaos mu çıkacak?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tian Xi Wei, Ao Rui Peng, Bai Bing Ke, Zhao Shun Ran
Tür : Tarihi , Komedi , Romantik , Dram
(IMDb: 7.5)
Başlangıçta zengin iş adamı Shen ailesi ile derebeyi Nie ailesi arasındaki evliliğin olduğu mutlu bir gündü, ancak en büyük hanım Shen ve gelin Qing Xia aniden öldürüldü. Hala bu kazançlı evliliğe devam etmek isteyen Shen ailesinin hizmetçisi Hu Die, onun intikamını almak için Qing Xia gibi davranmak zorunda kaldı ve Nie ailesinin genç bir polis memuru olan Nie Zhen’ı ile evlendi. Ancak Hu Die, hanımının ölümünün ve tüm ipuçlarının şüpheli failinin doğrudan Nie Zhen’i işaret ettiğini keşfettiğinde daha da korkmaya başladı ve orijinal planın uygulanması konusunda emin olamadı. Ancak bu korktuğu adamla vakit geçirmeye devam ettikçe yavaş yavaş Nie Zhen’e gerçekten aşık olmaya ve onun iyi ve dürüst karakterini giderek daha fazla görmeye başladı. Peki gerçek Nie Zhen’i mı görüyor, yoksa yavaş yavaş onun tuzağına mı düşüyor?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ke Ying, Cavan Wen
Tür : Tarihi , Romantik
Kafası tuhaf iş fikirleriyle dolu olan Cheng Su Yue adında modern bir kız, yanlışlıkla gizemli Ye Shiyi'nin barına girer ve SIM oyunu "Vahşi Kurt Şehri Moğolu"na girer. Cheng Su Yue işini harika bir şekilde yürütür ve doktor Zhu Shi Zhen ile tanışır. İkili romantik bir aşkı ateşler ve Vahşi Kurt Şehri'nin huzurunu korumak için birlikte çalışırlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Vivi Chen, Wang Jun Hao
Tür : Tarihi , Romantik , Fantazi
Filtrele 3027 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori