Öne Çıkanlar

Hint Dizileri - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 9.5)
Bir NRI olan Adityaraj Singh, aranan bir otel işletmecisi olmayı arzular, ancak ailesi tarafından ezilir. Bir taşra şefi olan Ginni Garewal ile tanıştığında işler ilginç bir hal alır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Niyati Fatnani, Karan Wahi, Kanwalpreet Singh
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 9.0)
Hindistan'ın en iyi üniversite öğrencilerini eğiten ünlü dershanelerle dolu bir şehirde, hevesli ama sıradan bir öğrenci ile arkadaşları kampüs yaşamıyla baş eder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mayur More, Jitendra Kumar, Ranjan Raj
Tür : Dram, Komedi
poster
(IMDb: 9.0)
Sakar bir kız olan Sejal ile onu kurtarmak için her zaman yanında olan yakışıklı bir genç adam olan Yohan arasında aşk filizlenir. Ancak gerçek hayatları, ilişkileri arasında barikat oluşturur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sana Sayyad, Sehban Azim, Rahul Chaurasia
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 9.0)
Bekar bir ebeveyn olan Katha, oğlunun tıbbi tedavisi için paraya ihtiyaç duyar. Yardım teklif eden Viaan ile karşılaşır, ancak koşulları onu garip bir duruma sokar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Aditi Sharma, Adnan Han, Azinkya Mişra
Tür : Dram
poster
(IMDb: 9.0)
Naamkarann, annesi Ayesha Haider ve anneannesi Nanno ile yalnız yaşayan gayrimeşru bir çocuk olan 10 yaşındaki Avni Ayesha'nın acı dolu hayatı hakkında başlar. Babası ünlü film yönetmeni Ashish Mehta onlardan ayrı yaşıyor ve toplum nedeniyle gizlice onlarla buluşuyor ve annesi Dayawanti Mehta Müslüman Ayesha ile olan ilişkisini onaylamayan derinden dindar bir Hindu kadın. Hikaye, Dayawanti'nin, oğlunun “gayrimeşru” ailesiyle ilişkilerini kesmesi için kararlı olan her adımda Avni'yi reddetmesi etrafında dönüyor. Ashish, zengin bir iş adamının iyi kalpli kızı Neela ile evlenmek zorunda kalır. Neela gerçeğini ancak daha sonra öğrenir. Bu sırada Avni, adalet savaşında Avni'ye yardım eden Neela ile en iyi arkadaş olur. Naamkarann Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular :
Tür : Dram
poster
(IMDb: 9.0)
Boşandıktan sonra hayata kucak açan Kirti, oğluyla birlikte bir tepedeki istasyona taşınır. Çok geçmeden sırları yıkıma yol açabilecek gizemli bir hayran olan Vikrant'la tanışır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Amit Anand Raut, Akshay Dandekar, Anil Avhad
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 9.0)
Rana Naidu, zengin ve ünlü kişilerin sorunlarını çözen bir adamdır. Ancak babasının hapisten çıkmasıyla, kendini üstesinden gelemeyeceği gerçek bir karmaşanın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Venkatesh Daggubati, Rana Daggubati, Surveen Chawla
Tür : Aksiyon, Suç, dram
poster
Bir iş adamı olan Ravi Randhawa, basit bir okul öğretmeni olan Pratiksha Parekh ile tanıştığında ne olacak? Kıvılcımlar uçacak mı? Yoksa zıt kişilikler için sonsuza dek mutlu bir son yok mu?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Zessica Harison, Fahmaan Khan, Gurpreet Bedi
Tür : Dram , Romantik
poster
Kya Qusoor Hai Amala Ka? ( Fatmagül'ün Suçu Ne? ) : Dharmashala'da erkek kardeşiyle birlikte mütevazı bir hayat yaşayan güzel bir kız olan Amala'nın hayatında, hayallerini yıkan talihsiz bir olay yaşanır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Pankhuri Awasthi, Rajveer Singh, Suparna Moitra
Tür : Dram
poster
Rishta Likhenge Hum Naya, hayatının en önemli 12 yılını Prens Ratan Maan Singh'in (Rohit Suchanti) koruyucusu olmak için verdiği bir sözü yerine getirmek için harcayan 30 yaşındaki bir kız olan Diya'nın (Tejaswi Prakash) hikayesidir. Ratan veya ailesiyle hiçbir ilişkisi yoktur ve onu bunu yapmaya iten hiçbir açgözlülük yoktur. Bir söz yüzünden başlayan eşsiz bir ilişkinin hikayesi! Diya'nın Ratan'ın babası Maan Singh'e kendi hayatını, geleceğini, özlemlerini feda edeceğine ve hayatını Ratan'ın can ve malının bekçisi olmaya adadığına dair verdiği bir söz. Rajasthan'ın kraliyet tuvaline karşı kurulan gösteri, erkeklerin kadınların koruyucusu olduğuna dair geleneksel algıya meydan okuyor. Rishta Likhenge Hum Naya Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 128 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori