Öne Çıkanlar

Hint Dizileri - Asya Dizi İzle

(IMDb: 9.5)
Bir NRI olan Adityaraj Singh, aranan bir otel işletmecisi olmayı arzular, ancak ailesi tarafından ezilir. Bir taşra şefi olan Ginni Garewal ile tanıştığında işler ilginç bir hal alır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Niyati Fatnani, Karan Wahi, Kanwalpreet Singh
Tür : Romantik , Dram
(IMDb: 9.0)
Bekar bir ebeveyn olan Katha, oğlunun tıbbi tedavisi için paraya ihtiyaç duyar. Yardım teklif eden Viaan ile karşılaşır, ancak koşulları onu garip bir duruma sokar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Aditi Sharma, Adnan Han, Azinkya Mişra
Tür : Dram
Star Plus, Sandiip Sikcand ve SOL Productions tarafından üretilen Mehndi Hai Rachne Waali (kısaltması MHRW) adlı yeni bir seriyle geri döndü. Mehndi Hai Rachne Waali dizisinin hikayesi, ailesini çok seven ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi feda eden Pallavi adında çalışkan dul bir kadının etrafında dönüyor. Evlenmekten çok korkuyor. Daha sonra Pallavi yerel bir adamla tanışır ve oradan hikaye başlar. Kadın başrol Pallavi tarafından oynanır Shivangi Khedkar. Ragha v'nin erkek başrolü ise Sai Ketan Rao tarafından oynanıyor. Bu gösteri, Star Maa'nın Telugu dizisi Gorintaku'nun yeniden yapımıdır. 2021 yılı Hindistan yapımı Mehndi Hai Rachne Waali Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Hint Dizileri
(IMDb: 9.0)
Rana Naidu, zengin ve ünlü kişilerin sorunlarını çözen bir adamdır. Ancak babasının hapisten çıkmasıyla, kendini üstesinden gelemeyeceği gerçek bir karmaşanın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Venkatesh Daggubati, Rana Daggubati, Surveen Chawla
Tür : Aksiyon, Suç, dram
Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani, Star Plus kanalında yayınlanan bir Hint televizyon melodram dizisidir. Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani, çelişkili bir dünya görüşüne sahip Shaurya ve Anokhi'nin hikayesidir. Shaurya bir anti-feministtir ve kadınların okumasının ve çalışmasının yasaklanması gerektiği sonucuna varır. Shaurya'nın böyle bir zihniyeti var çünkü annesi onu küçüklüğünde, mesleğini sürdürmek için yaşlanan ebeveynlerine hizmet etmek ve yardım etmek için terk ederken, amcası ve büyük teyzesi tarafından şekillendirildi. Anokhi, toplumda iz bırakmaya hazır, coşkulu ve güçlü fikirli bir kızdır. Shaurya'dan tamamen farklı bir ideolojiye sahip olduğundan, kadınların bağımsız olarak var olmaya çabalaması gerektiğine inanıyor. Anokhi, hayatına giriş yaparak ona uygun bir karşılık verecektir. Bu gösteri, DJ'in A Creative Unit prodüksiyonu altında yürütülüyor. Anokhi'nin, Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani dizisinde Shaurya'nın düşüncelerini nasıl dönüştürdüğünü öğrenmek için diziye başlayın. Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Hint Dizileri
(IMDb: 9.0)
Naamkarann, annesi Ayesha Haider ve anneannesi Nanno ile yalnız yaşayan gayrimeşru bir çocuk olan 10 yaşındaki Avni Ayesha'nın acı dolu hayatı hakkında başlar. Babası ünlü film yönetmeni Ashish Mehta onlardan ayrı yaşıyor ve toplum nedeniyle gizlice onlarla buluşuyor ve annesi Dayawanti Mehta Müslüman Ayesha ile olan ilişkisini onaylamayan derinden dindar bir Hindu kadın. Hikaye, Dayawanti'nin, oğlunun “gayrimeşru” ailesiyle ilişkilerini kesmesi için kararlı olan her adımda Avni'yi reddetmesi etrafında dönüyor. Ashish, zengin bir iş adamının iyi kalpli kızı Neela ile evlenmek zorunda kalır. Neela gerçeğini ancak daha sonra öğrenir. Bu sırada Avni, adalet savaşında Avni'ye yardım eden Neela ile en iyi arkadaş olur. Naamkarann Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular :
Tür : Dram
Bir iş adamı olan Ravi Randhawa, basit bir okul öğretmeni olan Pratiksha Parekh ile tanıştığında ne olacak? Kıvılcımlar uçacak mı? Yoksa zıt kişilikler için sonsuza dek mutlu bir son yok mu?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Zessica Harison, Fahmaan Khan, Gurpreet Bedi
Tür : Dram , Romantik
Rishta Likhenge Hum Naya, hayatının en önemli 12 yılını Prens Ratan Maan Singh'in (Rohit Suchanti) koruyucusu olmak için verdiği bir sözü yerine getirmek için harcayan 30 yaşındaki bir kız olan Diya'nın (Tejaswi Prakash) hikayesidir. Ratan veya ailesiyle hiçbir ilişkisi yoktur ve onu bunu yapmaya iten hiçbir açgözlülük yoktur. Bir söz yüzünden başlayan eşsiz bir ilişkinin hikayesi! Diya'nın Ratan'ın babası Maan Singh'e kendi hayatını, geleceğini, özlemlerini feda edeceğine ve hayatını Ratan'ın can ve malının bekçisi olmaya adadığına dair verdiği bir söz. Rajasthan'ın kraliyet tuvaline karşı kurulan gösteri, erkeklerin kadınların koruyucusu olduğuna dair geleneksel algıya meydan okuyor. Rishta Likhenge Hum Naya Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
(IMDb: 8.6)
Sirf Tum, saplantıyı ve deliliğin sınırlarını tanımlayan bir aşk hikayesi getiriyor. Hikaye iki ana karakter Ranveer ve Suhani etrafında dönüyor. Kişilikleri, aile geçmişleri ve yaşam tarzları bakımından ayrı kutuplardır. O zaman bile, Ranveer basit görünümlü Suhani'ye ilk görüşte delice aşık olur. Ranveer sadeliğinden etkilenir. Suhani doktor olmak istiyor. Hayallerine odaklanmasını istiyor ama kaderin başka planları var. Suhani, Ranveer'in kalbinin kraliçesi olur. Ranveer'in aşkı tek taraflı hale gelir. Her şeye rağmen Suhani'nin sevgisini kazanmak için tüm çabasını ortaya koyar. Sirf Tum Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
Bade Papa Vishambhar tarafından hakları ve değerleri için savaşmayı öğreten Mishti adında basit bir kızın etrafında dönüyor. Abir'in erkek başrol oyuncusu, ailesini çok seven ama annesinin aile için entrika ve plan yapmasına tamamen karşı olan mutlu ve şanslı bir çocuktur. Yeh Rishtey Jodi Abir ve Mishti anormal koşullar altında tanışır ve arkadaş olurlar. Sonunda aşık olurlar ama Abir'in annesi Meenakshi, Abir ve Mishti'nin düğününe karşı çıkar. Yeh Rishtey Hain Pyar Ke, Yeh Rishta Kya Kehlata Hai dizisinin devamı niteliğindedir ve Mishti ile Abir'in çeşitli iniş çıkışlarla tüm yolculuğunu kapsar. Ye Rishtey Hai Pyaar Ke'nin spoilerına dayanarak, Mishti ve Abir kısa süre sonra evlenirler, ancak engellerle karşılaşmaya devam ederler. Ancak birbirlerine olan bitmeyen sevgileri ve destekleri her şeye karşı savaşmalarına yardımcı olur. Yeh Rishtey Hain Pyaar Ke Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 82 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori