Filmler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.2)
Ashita Hideaki eski bir şampiyon boksördür. Boks kariyeri, bir boks maçı sırasında yaşadığı kafa travması nedeniyle sona erdi. Şimdi, kafa travmasının nedeni ile bir güvenlik şirketinde yarı zamanlı çalışıyordur. Yalnız bir hayat sürüyor ama başıboş bir kediye bayılıyor. Sokak kedisinin kaybolmasının ardından Ashita Hideaki, oto tamirhanesi çalışanı Umetsu Ikumi ile tanışır. Hideaki, bekar anne Tsuchiya Saeko'yu korumak için işe başlar. Eski sevgilisi tarafından takip ediliyor. Umetsu Ikumi, Saeko'nun takipçisine saldırınca Hideaki, Ikumi ve Saeko Tokyo'ya doğru yola çıkarlar.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 7.4)
Rio, kaderinde biri olduğuna inanan basit bir kızdır. Bir gün annesi ona tüm yaz tatili boyunca büyükannelerinin Ueko'daki evinde kalacaklarını söyler. Kaderindeki kişi ile buluşacağı yer burası mı? Mavi bir yaz hissi ve aşkın başlangıcı.
Yapım Yılı :
Oyuncular : ,
Göğüs cerrahı Dr. Xia, acil bir hastayı tedavi etmek için geri çağrıldıktan hemen sonra, bilinmeyen bir virüs salgını hastaneyi tecrit altına almak zorunda bırakır ve Xia'nın yanı sıra yüzlerce sağlık hizmeti sağlayıcısı, hasta ve aileleri de kapana kısılır.
Yapım Yılı :
Tür : ,
Baloya giderken balkabağı arabalarıyla yanlışlıkla bir adamı öldüren Red ve Cinderella, cesedi gizlemeye karar verir. Gidecekleri yere sağ salim vardıklarında, Külkedisi Prens'e aşık olur - ama şimdi romantizm zamanı değildir, çünkü balo cesedin bulunmasıyla kesintiye uğrayınca ikili kendilerini biraz zor durumda bulur!
Yapım Yılı :
Oyuncular :
(IMDb: 7.9)
Koca öldüğünde, karısı ve oğlu onun hayat sigortası poliçesini erkek sevgilisine yaptırdığını keşfederler. Kadın öfkeyle, oğul ise şaşkınlıkla tepki verir. Yavaş yavaş adama yaklaşmaya başlarlar ve kadının kocasının kendilerinden sakladığı hayatı keşfederler.
Yapım Yılı :
(IMDb: 6.2)
Ruo Nan 6 yıl önce yanlışlıkla dini tabuları çiğnemiş, bu da erkek arkadaşının ve ailesinin ölümüne neden olmuştur. O zamandan beri karanlık bir batıl inanç dönemine girmiş; sırlarını ve acılarını diğer insanlardan saklamış ve hatta yeni doğan bebeğini başka bir aileye vermiştir. Birkaç yıl sonra, terapiye gitmiş ve çoğunlukla normal hayatına geri dönmüş olan Ruo Nan, çocuğunu geri istediğine karar verir. Ancak, 6 yıl önceki lanetin belirtileri kızının etrafında belirmeye başlar ve Ruo Nan, çocuğunun iyiliği için en büyük korkularıyla, en derin dehşetleriyle yüzleşmesi gerektiğini fark eder. Kızını kurtarmanın bir yolunu bulma umuduyla lanetle ilgili her şeyi kaydetmeye başlar.
Yapım Yılı :
Oyuncular : ,
Rei Kosaka (kolayca sinirlenen ve her zaman "Öl artık" diyen bir tsundere adamı) ile Nana Shikano (bileklerini kesme alışkanlığı olan ve her zaman "Ölmek istiyorum" diyen bir kız) arasındaki ilişki etrafında dönüyor.
Yapım Yılı :
Tür : ,
(IMDb: 5.4)
2023 yılında Kwak Jeong-deok tarafından yazılan ve yönetilen Güney Kore tarihi bir aksiyon-drama filmidir. Shin Hyun-joon, Lee Moon-sik ve Kim Min-kyung’un başrollerini paylaştığı film, Joseon’un en iyi kılıç ustası Lee Nan’ın, kaos dolu bir dünyada geri dönülmez bir kaderle karşı karşıya geldiği hikayeyi anlatıyor.
Yapım Yılı :
(IMDb: 7.1)
Yakın gelecekte, Kore'nin Ay'a düzenlediği ilk insanlı görev, uçakta meydana gelen bir patlamayla trajik bir felaketle sonuçlanır. 7 yıl sonra, ikinci bir insanlı uzay uçuşu başarıyla başlatılır, ancak güçlü bir güneş rüzgarı arızalanmasına neden olur. Bir astronot, Sun-woo (DO) uzayda mahsur kalır. Başka bir ölümcül felaketle karşı karşıya kalan Naro Uzay Merkezi, Sun-woo'yu güvenli bir şekilde eve geri getirmesine yardımcı olması için eski genel müdürü Dr. Kim'e (SUL) başvurur.
Yapım Yılı :
(IMDb: 8.3)
Hikaye, 19 yaşındaki Yoon Young’un yaşamına odaklanıyor. Yoon Young, annesiyle birlikte yaşamakta ve memuriyet sınavına hazırlanmaktadır. Yarı zamanlı çalışarak geçimini sağlamaktadır. Arkadaşları gibi okula gitmek istemesine rağmen, annesinin işitme engeli olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak sınavı öncelikli tutar. Ancak beklenmedik olaylar zinciri, Yoon Young’u zor hayat şartlarında mağdur bir insan konumundan öteye taşır ve kendini bir cinayetin faili olarak bulur. Bu durum onu hapishaneye sürükler ve “Yoon Young” yerine mahkum “2037” olarak anılmaya başlar. Umutsuz bir durumda olan Yoon Young, hapishanenin 12. hücresinde diğer mahkumlarla tanışır. Her birinin kendi hikayesi ve geçmişi vardır. Bu mahkumlar, Yoon Young’a umut ve destek elini uzatır. Bu destek sayesinde Yoon Young, zorlu yaşam koşullarına karşı mücadele ederken yeniden umut bulur.
Yapım Yılı :
Tür :