Öne Çıkanlar

Anime - Asya Dizi İzle

(IMDb: 9.48)
Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı "Alacakaranlık" olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve "Dikenli Prenses" olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Anime
(IMDb: 9.3)
Hikaye, güçlülerin zayıflara hükmettiği Büyük Savaş Qi Kıtasında geçiyor. Hikaye, bir zamanlar Xiao Tarikatının dehası olarak kabul edilen ana kahraman Xiao Yan'ı takip ediyor. 15 yaşındayken, 11 yaşında tüm yeteneğini ve gücünü gizemli bir şekilde kaybettikten sonra, Xiao Yan daha önce onu öven insanlar tarafından dışlandı. Daha sonra onun da klanından atılmanın eşiğinde olduğu açıkça ortaya çıkıyor. İşleri daha da kötüleştirmek için, ayarlanmış nişanlısı Na Lan Yan Ran, nişanlarının iptalini ister. Xiao Yan, kaderinin efendisi olma gücünü elde etmek için kendine bir yemin eder. Doupo Cangqiong ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür :
İki kardeş annelerini tedavisi olmayan bir hastalıktan kaybederler. "Simya"nın gücüyle onu diriltmek için tabu bilgisini kullanırlar. İşlem başarısız olur ve bu tür bir simyayı kullanmanın bedeli olarak, Edward Elric sol bacağını kaybederken, küçük kardeş Alphonse Elric tüm vücudunu kaybeder. Edward, kardeşini kurtarmak için sağ kolunu feda eder ve kardeşinin ruhunu bir zırha iliştirebilir. Bir aile dostunun yardımıyla Edward, kayıp olanlarını değiştirmek için metal uzuvlar - "otomatik posta" alır. Bununla Edward, kardeşleri orijinal bedenlerine döndürmek için Felsefe Taşı'nı aramaya yemin eder, bu, simyasını ordu için kullanan bir "Devlet Simyacısı" olmak anlamına gelse bile! En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 9.0)
Yagami Light, büyük umutları olan ve umut verici bir öğrencidir. Bir gün "Ölüm Defteri"ni bulur: Ölüm Tanrıları diyarından, insanları istediği şekilde öldürme gücüne sahip bir defter. Light, elinde Death Note ile suç veya suçluların olmadığı mükemmel dünyasını yaratmaya karar verir. Ancak, suçlular birer birer ölmeye başlayınca, yetkililer katili bulması için efsanevi dedektif L'yi gönderir ve bir fikir, aldatma ve mantık savaşı başlar. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Yaşam , Dram
(IMDb: 9)
Gadoll bilinmeyen yaşam formlarının aniden ortaya çıkmasıyla insanlığın yok olmanın eşiğine gelmesinin üzerinden yıllar geçti. Hayatta kalan insanlar şimdi kendilerini Gadoll tehdidinden korumak için inşa edilmiş 3000m yüksekliğindeki hareketli Deca-dence kalesinde yaşıyor.Deca-dence Denizenleri iki kategoriye ayrılır: Dişliler, Gadoll ile her gün savaşan savaşçılar ve savaşma becerisi olmayan Tankçılar. Bir gün, bir Teçhizat olmayı hayal eden bir Tankçı kız olan Natsume, Deca-dence'in zırh tamircisi asık suratlı Kaburagi ile tanışır.İki zıt gibi görünen, olumlu tavrı olan ve hayallerinden asla vazgeçmeyen kız ile ondan vazgeçen realist arasındaki bu şans buluşması, sonunda bu dünyanın gelecekteki seyrini sarsacaktır. Deca-Dence Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Eiji Takeuchi, Eri Kitamura, Katsuyuki Konishi, Kohsuke Toriumi, Mei Shibata, Takehito Koyasu, Tomori Kusunoki, Yoshino Aoyama
Tür : Komedi , Romantik , Dram
(IMDb: 8.8)
Thorfinn, Viking'in en büyük savaşçılarından birinin oğludur, ancak babası paralı asker lideri Askeladd tarafından savaşta öldürüldüğünde, intikam almaya yemin eder. Thorfinn, Askeladd'ı düelloya davet etmek için grubuna katılır ve kendisini İngiltere tacı için bir savaşın ortasında bulur. Vinland Saga ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 8.8)
Rintaro Okabe, uluslararası bir örgütün dünyayı kendi çıkarlarına göre yeniden şekillendirmek için komplo kurduğuna inanan, kendi kendini "çılgın bilim adamı" ilan eden bir kişidir. O ve arkadaşı Itaru Hashida, istemeden geçmişe mesaj gönderebilen bir alet yaratır. Bu enstrümanın keşfi ve denenmesi, bugüne yönelik temel değişikliklerin katalizörü haline geldi. Eylemlerinin sonuçlarından habersiz olan Rintaro ve arkadaşları, sonunda ağır oranlarda değişiklikler yaratırlar. Daha sonra, değerli laboratuvar üyelerini kurtarmak için orijinal zaman çizelgesine mümkün olduğunca yakın geri dönmenin bir yolunu bulmaya çalışmalıdır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 8.8)
One Punch Man, muhteşem güce sahip ve bir o kadar sıradan bir adam olan Saitama (Max Mittelman) ile başlar, böylece herhangi bir düşmanı tek bir darbeyle ortadan kaldırabilir. Düşmanlarını yenebilme kolaylığıyla bunalan Saitama'nın sıradan kahraman hayatı, Genos (Zach Aguilar) adlı bir cyborg'a rastladığında alt üst olur. Saitama'nın dövüş gücünden etkilenen Genos, Saitama'nın kayıtsız rehberliği altında antrenman yapmaya karar verir ve birlikte kahraman akademisine katılırlar ve en iyi dövüşçüler olmak için saflarda ilerlemeye başlarlar. Çeşitli kahraman kademeleriyle ve dünyaya yönelik tehdit seviyeleriyle ve bu kahramanların her kademede nasıl ilerlediğiyle tanışırken, ilerleyen zamanlarda ilginç bir dünya inşa ediliyor. One Punch Man ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür :
Bu anime aslında Rong Tian adında bir adamla başlar ve oğlu Rong Nian Bing, karısını kurtarmak için Buz Tanrısı Pagodası olarak bilinen bir buz sarayına gider ama sonunda tuzağa düşer. Ancak Rong Tian, ışınlanarak oğlunu kurtarmayı başarır ve ona kendi başına yaşamasını söyler. Sonra oğlu Rong Nian Bing'in hikayesi başlar, ışınlanma yoluyla hayatta kalır, ancak Buz Tanrısı Pagoda rahipleri buz ve kar taşlarını almak için peşinden koşarken nehre atlar ve kendini kiraz çiçeklerinin açtığı bir yerde bulur. Zha Ji adında yaşlı bir adam onu ​kurtarır ve bu çocuğun yeteneğini öğrendiğinde onu bir şef olarak eğitir, çünkü kendisi için Zha Ji, dış dünyadan saklanan ünlü Şeytan şefiydi. Rong Nian, Buz Tanrısı Pagoda rahiplerinden intikam almaya karar verir. The Magic Chef of Ice and Fire Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Çin animelerinden olan The Magic Chef of Ice and Fire Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Anime , Çin Animeleri
(IMDb: 8.8)
Naruto Shippuuden, orijinal animasyon TV dizisi Naruto'nun devamıdır. Hikaye, biraz daha olgun Uzumaki Naruto ve arkadaşı Uchiha Sasuke'yi yılan benzeri Shinobi, Orochimaru'nun pençelerinden kurtarma arayışı etrafında döner. 2 buçuk yıl sonra Naruto nihayet Konoha köyüne geri döner ve hırslarını gerçekleştirmeye başlar, ancak bu kolay olmayacak, çünkü shinobi organizasyonu gibi birkaç (daha tehlikeli) düşman biriktirdiği için: Akatsuki! Naruto Shippuuden tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Animiya kalitesiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
Filtrele 274 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori