Öne Çıkanlar

Anime - Asya Dizi İzle

poster
Ningen Fushin: Adventurers Who Don't Believe in Humanity Will Save the World (Ningen Fushin no Boukensha-tachi ga Sekai wo Sukuu you desu) : Deneyimli maceracı Nick, büyücü Tiana, rahip Zem ve yarı ejder olan Curran kendilerini bir barda aynı masada otururlarken bulurlar. Gece ilerledikçe birbirlerine dertlerini ve nasıl başa çıkmaya çalıştıklarını anlatırlar. Her birinin hikâyesi birbirinden farklı olmasına rağmen hepsinin bir ortak noktası vardır: ihanet. Dörtlünün her biri değer verdikleri bir başkası tarafından ağır bir ihanete uğramıştır ve bu yüzden insanlığa olan güvenlerini yitirmişlerdir. Ancak bu benzer görüşlerine ek olarak dörtlümüzün bir ortak yanı daha vardır: parasızlık. İşlerin bu şekilde gidemeyeceğinin farkına varırlar ve hep birlikte bir lonca kurup seviye atlayarak kazanabildikleri kadar fazla para kazanma kararı alırlar. Ancak hayal kırıklığına uğramış maceracılarımızın bilmedikleri bir şey vardır: bir gün dünyayı akıl sır ermeyen bir tehlikeden kurtaracaklardır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Komedi, Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Fantastik
poster
(IMDb: 9.4)
Yetimhanede yaşayan ve sokaklarda kafasına göre takılan Finn, yaşadığı yerde patlak veren maddi sıkıntılar yüzünden para bulmaya yeltenir ve son çare olarak yolu kumarhaneye düşer. Finn oraya para bulmak için gittiği kumarhanede bir anda karşısına çıkan bir adamın "şanslı" kartının neden olduğu bir olaylar silsilesinin içine çekilir. Olayların ardında yatan esas sebebi öğrendikten sonra da bu dünyanın içine çekilir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Dram, Aksiyon & Macera, Bilim Kurgu
poster
(IMDb: 9.4)
Sihrin egemen olduğu bir dünyada, genç ve güçsüz Mash Burnedead, gen havuzuna bir tehdit olarak görülür ve arındırılması gereken bir varlık olarak kabul edilir. Ormanda gizlice yaşayan Mash, her gün vücudunu eğiterek, sihirden bile daha güçlü kaslar oluşturur. Ancak kimliği açığa çıkarılır ve huzurlu yaşamı tehdit edilince, Mash, varlığı toplum tarafından kabul edilmek zorunda bırakacak kadar güçlü bir rol olan "Tanrısal Vizyoner" olma yolculuğuna çıkar. Böylece, huzurlu yaşamını sürdürmek için, sihirsiz Mash, krallığın en güçlü ve seçkinlerinin çocuklarıyla yarıştığı saygın Easton Sihir Akademisi'ne kaydolur. Easton'da hayatta kalmak için gereken beceriye sahip olmayan Mash, sınıf arkadaşlarına göre zaten dezavantajlı görünmektedir. Hedeflerine ulaşmak için, Mash, sadece yumrukları kullanarak, kaslarla sihri yenerek her zorluğun üstesinden gelmek zorunda kalacak, Tanrısal Vizyoner unvanı için mücadele edecektir!
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Komedi , Fantastik
poster
Handyman Saitou in Another World (Benriya Saitou-san, Isekai ni Iku) : Saitou, becerilerinin çok yararlı olduğu başka bir dünyaya taşınan sıradan bir tamircidir. İhtiyaç duyulmanın ne demek olduğunu gerçekten anlamaya başlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Komedi, Bilim Kurgu, Fantastik
poster
Modern bir metropolde “Time Fotoğraf Stüdyosu” adında küçük bir dükkân vardır.rnrnSadece birkaç müşteri ziyarete gelse de aslında özel güçlere sahip iki adam olan Cheng Xiaoshi ve Lu Guang tarafından yönetiliyordur.rnrnİş birliği yapıp müşterinin isteğini yerine getirmek adına fotoğraflara girmek için süper güçlerini kullanırlar.rnrnAncak işler planlandıkları gibi gitmez.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Fantastik, Dram
poster
Why Raeliana Ended Up at the Duke's Mansion(Kanojo ga Koushaku-tei ni Itta Riyuu) : Gizemli bir ölümden sonra, Hanasaki Rinko bir roman dünyasına girer. Kendi nişanlısı tarafından zehirlenerek öldürülecek olan Raeliana McMillan adlı küçük bir karakter olarak yeniden dünyaya gelir. Tehlikeli nişanlısından ayrılmak için, romanın erkek kahramanı Noah Wynknight'a gizli bir anlaşma teklif eder, ancak kendisini planın bir parçası olmayan başka erkeklerle romantik bir ilişki içinde buluverir.rnrnKaçınılmaz ama şüpheli bir çekiciliğe sahip Noah Wynknight, sadece tek bir kişiyi seven dürüst Justin Shamal ya da ne zaman görseniz sebepsiz yere içinizin ısındığı Adam Taylor. Raeliana bu krizden başarıyla çıkıp kendisi için yeni bir son yaratabilecek mi? Bakalım Raeliana'ya bu yeni sonda eşlik edecek kişi kim olacak?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Romantik
poster
(IMDb: 9.3)
Yıl 5012, oldukça uzak bir gelecek. Dünya'nın Uzaylılar ve yarattıkları Makine Yaşam Formları tarafından ani istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Ay'a sığınan insanlardan hayatta kalanlar, Dünya'yı yeniden ele geçirmek için android askerleri kullanarak bir karşı saldırı düzenlediler. Ancak, Makine Yaşam Formları sonsuz bir şekilde çoğalmaya devam ettikçe savaş çıkmaza girer. Buna karşılık, insanlık nihai bir silah olarak yeni bir android asker birimi konuşlandırır: YoRHa. Dünya'ya yeni gönderilen 2B adlı android halihazırda Dünya'da bulunan 9S'e katılır ve görevleri sırasında sayısız gizemli fenomenle karşılaşırlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Fantastik, Aksiyon, Bilim Kurgu
poster
(IMDb: 9.3)
Hikaye, güçlülerin zayıflara hükmettiği Büyük Savaş Qi Kıtasında geçiyor. Hikaye, bir zamanlar Xiao Tarikatının dehası olarak kabul edilen ana kahraman Xiao Yan'ı takip ediyor. 15 yaşındayken, 11 yaşında tüm yeteneğini ve gücünü gizemli bir şekilde kaybettikten sonra, Xiao Yan daha önce onu öven insanlar tarafından dışlandı. Daha sonra onun da klanından atılmanın eşiğinde olduğu açıkça ortaya çıkıyor. İşleri daha da kötüleştirmek için, ayarlanmış nişanlısı Na Lan Yan Ran, nişanlarının iptalini ister. Xiao Yan, kaderinin efendisi olma gücünü elde etmek için kendine bir yemin eder. Doupo Cangqiong ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür :
poster
Tomo-chan Is a Girl! (Tomo-chan wa Onnanoko!): Tomo Aizawa ve Junichirou "Jun" Kubota görebileceğiniz en sıkı dostlardır. Birbirleriyle didişip tartışırlar ama iyi günde kötü günde birbirlerinin arkasını kollarlar. Yine de ortada ufak bir sorun vardır: Tomo, Jun'a aşıktır! Tomo küçüklüğünden beri erkeklerle takılmaktadır; erkeksi doğası nedeniyle Jun onun hiçbir girişimini fark etmez hatta açıkça itiraf etse bile. Üstüne üstlük, uzun süre onun bir kız olduğunu bile fark etmemiştir. Tomo Jun'un dikkatini çekip kötü şöhretli Brozone'dan kaçabilecek mi?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik
poster
Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement (Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu) : Mitsuha bir gün bir uçurumdan düşer ve kendini orta çağ Avrupası benzeri bir dünyada bulur! Bir kurt sürüsüyle karşı karşıya geldiği ölüme yakın bir rastlaşmanın ardından, iki dünya arasında geçiş yapabildiğini fark eder - bu dünya ve kendi dünyası. Bu yetenekten yararlanan Mitsuha, her iki dünyada da yaşamaya karar verir ve emekli olabilmek için 80.000 altına ihtiyacı olacağının hesabını yapar! Mitsuha şimdi altın paralarını toplamak için farklı yollar bulmak zorundadır!
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Aksiyon & Macera, Bilim Kurgu
Filtrele 373 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori