Öne Çıkanlar

Anime | Asya Dizi İzle

(IMDb: 9.3)
Hikaye, güçlülerin zayıflara hükmettiği Büyük Savaş Qi Kıtasında geçiyor. Hikaye, bir zamanlar Xiao Tarikatının dehası olarak kabul edilen ana kahraman Xiao Yan'ı takip ediyor. 15 yaşındayken, 11 yaşında tüm yeteneğini ve gücünü gizemli bir şekilde kaybettikten sonra, Xiao Yan daha önce onu öven insanlar tarafından dışlandı. Daha sonra onun da klanından atılmanın eşiğinde olduğu açıkça ortaya çıkıyor. İşleri daha da kötüleştirmek için, ayarlanmış nişanlısı Na Lan Yan Ran, nişanlarının iptalini ister. Xiao Yan, kaderinin efendisi olma gücünü elde etmek için kendine bir yemin eder. Doupo Cangqiong ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür :
İki kardeş annelerini tedavisi olmayan bir hastalıktan kaybederler. "Simya"nın gücüyle onu diriltmek için tabu bilgisini kullanırlar. İşlem başarısız olur ve bu tür bir simyayı kullanmanın bedeli olarak, Edward Elric sol bacağını kaybederken, küçük kardeş Alphonse Elric tüm vücudunu kaybeder. Edward, kardeşini kurtarmak için sağ kolunu feda eder ve kardeşinin ruhunu bir zırha iliştirebilir. Bir aile dostunun yardımıyla Edward, kayıp olanlarını değiştirmek için metal uzuvlar - "otomatik posta" alır. Bununla Edward, kardeşleri orijinal bedenlerine döndürmek için Felsefe Taşı'nı aramaya yemin eder, bu, simyasını ordu için kullanan bir "Devlet Simyacısı" olmak anlamına gelse bile! En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 9.0)
Yagami Light, büyük umutları olan ve umut verici bir öğrencidir. Bir gün "Ölüm Defteri"ni bulur: Ölüm Tanrıları diyarından, insanları istediği şekilde öldürme gücüne sahip bir defter. Light, elinde Death Note ile suç veya suçluların olmadığı mükemmel dünyasını yaratmaya karar verir. Ancak, suçlular birer birer ölmeye başlayınca, yetkililer katili bulması için efsanevi dedektif L'yi gönderir ve bir fikir, aldatma ve mantık savaşı başlar. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Yaşam , Dram
(IMDb: 9)
Gadoll bilinmeyen yaşam formlarının aniden ortaya çıkmasıyla insanlığın yok olmanın eşiğine gelmesinin üzerinden yıllar geçti. Hayatta kalan insanlar şimdi kendilerini Gadoll tehdidinden korumak için inşa edilmiş 3000m yüksekliğindeki hareketli Deca-dence kalesinde yaşıyor.Deca-dence Denizenleri iki kategoriye ayrılır: Dişliler, Gadoll ile her gün savaşan savaşçılar ve savaşma becerisi olmayan Tankçılar. Bir gün, bir Teçhizat olmayı hayal eden bir Tankçı kız olan Natsume, Deca-dence'in zırh tamircisi asık suratlı Kaburagi ile tanışır.İki zıt gibi görünen, olumlu tavrı olan ve hayallerinden asla vazgeçmeyen kız ile ondan vazgeçen realist arasındaki bu şans buluşması, sonunda bu dünyanın gelecekteki seyrini sarsacaktır. Deca-Dence Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Eiji Takeuchi, Eri Kitamura, Katsuyuki Konishi, Kohsuke Toriumi, Mei Shibata, Takehito Koyasu, Tomori Kusunoki, Yoshino Aoyama
Tür : Komedi , Romantik , Dram
(IMDb: 8.8)
Rintaro Okabe, uluslararası bir örgütün dünyayı kendi çıkarlarına göre yeniden şekillendirmek için komplo kurduğuna inanan, kendi kendini "çılgın bilim adamı" ilan eden bir kişidir. O ve arkadaşı Itaru Hashida, istemeden geçmişe mesaj gönderebilen bir alet yaratır. Bu enstrümanın keşfi ve denenmesi, bugüne yönelik temel değişikliklerin katalizörü haline geldi. Eylemlerinin sonuçlarından habersiz olan Rintaro ve arkadaşları, sonunda ağır oranlarda değişiklikler yaratırlar. Daha sonra, değerli laboratuvar üyelerini kurtarmak için orijinal zaman çizelgesine mümkün olduğunca yakın geri dönmenin bir yolunu bulmaya çalışmalıdır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 8.8)
One Punch Man, muhteşem güce sahip ve bir o kadar sıradan bir adam olan Saitama (Max Mittelman) ile başlar, böylece herhangi bir düşmanı tek bir darbeyle ortadan kaldırabilir. Düşmanlarını yenebilme kolaylığıyla bunalan Saitama'nın sıradan kahraman hayatı, Genos (Zach Aguilar) adlı bir cyborg'a rastladığında alt üst olur. Saitama'nın dövüş gücünden etkilenen Genos, Saitama'nın kayıtsız rehberliği altında antrenman yapmaya karar verir ve birlikte kahraman akademisine katılırlar ve en iyi dövüşçüler olmak için saflarda ilerlemeye başlarlar. Çeşitli kahraman kademeleriyle ve dünyaya yönelik tehdit seviyeleriyle ve bu kahramanların her kademede nasıl ilerlediğiyle tanışırken, ilerleyen zamanlarda ilginç bir dünya inşa ediliyor. One Punch Man ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 8.8)
Naruto Shippuuden, orijinal animasyon TV dizisi Naruto'nun devamıdır. Hikaye, biraz daha olgun Uzumaki Naruto ve arkadaşı Uchiha Sasuke'yi yılan benzeri Shinobi, Orochimaru'nun pençelerinden kurtarma arayışı etrafında döner. 2 buçuk yıl sonra Naruto nihayet Konoha köyüne geri döner ve hırslarını gerçekleştirmeye başlar, ancak bu kolay olmayacak, çünkü shinobi organizasyonu gibi birkaç (daha tehlikeli) düşman biriktirdiği için: Akatsuki! Naruto Shippuuden tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Animiya kalitesiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 8.8)
Thorfinn, Viking'in en büyük savaşçılarından birinin oğludur, ancak babası paralı asker lideri Askeladd tarafından savaşta öldürüldüğünde, intikam almaya yemin eder. Thorfinn, Askeladd'ı düelloya davet etmek için grubuna katılır ve kendisini İngiltere tacı için bir savaşın ortasında bulur. Vinland Saga ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 8.7)
Her şeye gücü yeten bir anlatıcı, bu varlığın bir kayanın şeklini kopyalamasını ve yıllar sonra bir kayanın üzerindeki yosunu taklit etmesini izleyerek Dünya'ya bir ışık küresi gönderir. Bir kurt yosunların yanında öldüğünde evrimleşir, yaratığın şeklini alır ve ilk kez hareket eder. Kurt olarak, küre, donmuş bir tundrada yalnız yaşayan genç bir adam olan ölü kurdun sahibini gözlemler ve daha fazlasını aramak için yıllar önce buzlu çorak araziyi geçen kasaba halkının geri kalanıyla yeniden bir araya gelme yolculuğunda ona eşlik eder. Bereketli ülke Kürenin çocukla geçirdiği zaman, gözlemledikçe, taklit ederken ve çocukla ve daha sonra karşılaştığı diğer yaratıklarla bağ kurarken, varlığın üzerinde bir iz bırakır. Tüm bunlar ölümün ötesine geçer ve çok eski zamanlardan beri yaşar. Fumetsu no Anata e ve en sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler Asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 8.7)
Eski zamanlardan beri, ormanda gizlenen insan yiyen iblislerin söylentileri boldur. Bu nedenle, yerel kasaba halkı geceleri asla dışarı çıkmaz. Efsaneye göre bir iblis avcısı da geceyi dolaşarak bu kana susamış iblisleri avlar. Genç Tanjiro için bu söylentiler yakında onun sert gerçeği haline gelecek. Babasının ölümünden beri Tanjiro ailesini geçindirmeyi kendine görev edinmiştir. Hayatları trajedi tarafından sertleştirilse de, mutluluğu bulmuşlardır. Ancak bir gün Tanjiro ailesinin katledildiğini ve hayatta kalan tek kişi olan kız kardeşi Nezuko'nun bir iblise dönüştüğünü öğrendiğinde bu geçici sıcaklık paramparça olur. Şaşırtıcı bir şekilde, Nezuko hala insani duygu ve düşünce belirtileri gösteriyor. Böylece Tanjiro'nun iblislerle savaşma ve kız kardeşini tekrar insan yapma isteği başlar. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Filtrele 237 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori