Öne Çıkanlar

Tayland Dizileri - Asya Dizi İzle

(IMDb: 9.7)
Bad Buddy, Pran ve Pat adlı iki öğrencinin, küçüklüklerinden beri babasıyla derin ve şiddetli bir rekabeti olan ve her konuda bir araya gelmeye çalışması hakkındadır. Aynı şey oğulları için de geçerlidir. Erkek çocukların başarılarını ve meziyetlerini karşılaştırırken, ister ders çalışıyorlar, isterse müfredat dışı olsun, her iki baba da diğeri tarafından şaşırır ve heyecanlanır. Neredeyse rekabet bir yadigarı olarak geçti ve iki çocuk da rakip oldu. Ta ki... yorulup arkadaş olana kadar ama babalarının rekabeti nedeniyle arkadaşlıkları gizli kalmak zorunda, bu yüzden bir dostluk yolculuğuna çıkarlar Belki daha sonra tatlı bir gizli aşk ilişkisi! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 9.6)
Bazı olaylar nedeniyle Treenut, Time'ı, tanıma fırsatı buldu. Bu, Time'ı oldukça etkiledi ve onu ara sıra görmeye geldi. Ancak Time, onu sevdiğini söylemekten çekiniyordu sebebi ise Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Time, Touch'ın gelini olarak Treenut ile tekrar karşılaştı. Çok üzgündür ama Touch'ın sırrını açıklayıp onun pozisyonunu alabilecek Orachun'dan saklaması gerekiyordu. Touch'ın eski erkek arkadaşı Chane, bazı planlar yapmaya başladı. Yaşanan bu durum ise Touch ve Treenut'u tehlikeye atar. 2022 Tayland yapımı The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , Romantik , Tayland Dizileri
Mafya'nın ikinci oğlu Kinn Anakinn, bir eğlence tesisinde yarı zamanlı garson olarak tutulan genç bir öğrenci olan Porsche Pitchaya ile tanışana kadar onu onlardan kaçmaya zorlayan bir düşman tarafından saldırıya uğradı. Porsche bu sahneyi eğlence tesisinde görmüş ancak fark etmemiş. Ama sonra Kinn bir teklif yapar. Porsche onu düşmanlarından kurtarabilirse belli bir miktar tazminat ödeyecek. En iyi dövüş sanatları derecesine sahip olan ve ulusal judo şampiyonu olan Porsche, Kinn'in kaçmasına yardım etmeye karar verdi. Kinn, dövüş deneyiminden dolayı Porsche'yi güvenlik görevlisi olarak almak istiyor. Porsche direndi ve Kinn'in istediğini elde etmek için her şeyi yapmasını reddetti. Kinn ve Kinn'in düşmanları tarafından tehdit edildikten sonra, kabul etmekten başka seçeneği yoktu. Porsche bu tehlikeli dünyanın bir parçası olmak istemiyor çünkü kardeşi Porsche Pichaya'nın sadece zarar vereceğinden korkuyor. Porsche, Kinns'in saçma anlaşmasını kabul etti ve onunla taşındı. Porsche'nin bazı beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalacağı bir sır hala var. Ayrıca Kinn'in dostluğu kalplerinde sallanmaya başlayan ve aşka dönüşen bir tatlılık yaratır. Bu yol, aşklarını test etmek için gelecek birçok zorluk ve engel nedeniyle kolay olmayacak. KinnPorsche The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. KinnPorsche The Series Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
I Told Sunset About You dizisinde Teh, genç yaşından beri oyuncu olmak istediğini biliyordu. Çocukluğundaki en iyi arkadaşı Oh-aew ile ikisi zaman geçirmek için giyinir ve rol yapma oyunları oynarlardı. Güçlü bir dostlukları vardı ve Oh-aew onun yerine okul oyununun başrolünü oynamasına aldırış etmedi. Arkadaşı için mutluydu, hatta rol için prova yapmasına yardım etti. Okul performansından sonra Oh-aew, oyuncu olmak istediğine karar verdi. Ancak bu Teh'i üzdü, çünkü arkadaşının ömür boyu hayalini ondan çalmaya çalıştığına inanıyordu. O anın sıcağında, aralarında incitici sözler değiş tokuş edildi. Arkadaşlıkları tartışmadan sonra hızla dağıldı ve ikisi birbirleriyle konuşmayı reddetti. Yıllar sonra hem Teh hem de Oh-aew prestijli bir üniversitede okumak için aynı oyunculuk programına başvurdu. Ortak arkadaş grupları aracılığıyla tekrar bir araya geldiklerinde Teh ve Oh-aew arasındaki gerilim yüksekti. Oh-aew çocukluk arkadaşını affetmesine rağmen, çevresinde oldukça temkinli davrandı. Güvenini geri kazanmak ve bozulan dostluklarını yeniden kurmak için çok çabalaması gerektiğini biliyordu. Zamanla, ikisi tekrar yakınlaşmaya başladı, ancak karışıma romantik duygular atıldığında sadece bir arkadaşlıktan daha fazlasını yeniden alevlendirebilirler. I Told Sunset About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! I Told Sunset About You Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri,Bl Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 9)
Fah Prachanakun Company'de çalışmaya gelen yeni mezun Namkhing'in Hikayesi, Payu CEO olarak podyumda oturuyor. Namking, Payu'nun sevgili kız kardeşine kan bağışlamak için hastaneden bir yardım hattı aldı. Ve ilişkilerinin başladığı yer burasıdır. Son olarak, genç bir CEO ve genç bir çalışan arasındaki aşk hikayesi nasıl bitecek? Boss And Me Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Animeler Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Chengyuan Li, Zhang Han, Zhao Liying
Tür : İş , Komedi , Romantik , Dram
F4 Thailand: Boys Over Flowers, en zenginlerinin çocukları tarafından doldurulan seçkin bir okula gitme şansı yakalayan fakir bir geçmişe sahip, sade görünümlü alıngan bir kızı takip ediyor. “F4” adlı okulun en etkili dört öğrencisiyle tanışır. Bunlar, insanları kırmızı kartla etiketleyen bir grup erkektir; bu, temelde diğer tüm öğrencilerin “işaretlilere” zorbalık yapmaları ve böylece ayrılmaları için bir işarettir. Kız, işaretli arkadaşını savunur ve kendi kırmızı kartını alır. F4'ün lideri ve başka bir üye, sözde zarafet eksikliğine rağmen yavaş yavaş ona aşık olduğunda olaylar gelişir. F4 Thailand: Boys Over Flowers Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Asyadiziizle adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz. F4 Thailand: Boys Over Flowers Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram , Gençlik , Komedi , Romantik , Tayland Dizileri
(IMDb: 8.8)
46 Days, bir video klipten yalan söyleyen bir hayran tarafından yakalandıktan sonra servetini kaybetmek üzere olan pek popüler olmayan bir internet idolü olan Ying Ying'in hikayesini anlatıyor. Hayatta kalmasına yardım etmenin yanı sıra, şimdi kendi borçlarının alacaklısı olan çocukluk arkadaşı Noina'ya da yardım etmesi gerekiyor. Bir falcı Noina'ya bu yıl evleneceğini söyledi. Etrafına baktığında, yakışıklı yüzü ve harika bir kariyer hayatıyla kusursuz bir şekilde kusursuz olan Dr. Korn'un onun için tek kişi olduğunu gördü. Fakat tek problem, 46 gün içinde oldukça güzel ve ünlü olan sevgilisi Wisa ile evlenecek olmasıdır. Ama gelinen noktada, Ying Ying ve Noina bu müstakbel gelinin bir sır sakladığını keşfettiler. 'Adamı koru ve onu kötü gelinden kurtar ve bir melekle son bul' görevi başlamaya hazır. Görev başarıyla tamamlanırsa, Ying Ying, Noina'nın sahip olduğu borçlardan tamamen kurtulacaktır. Ancak başka bir engel daha vardır, Dr. Korn'un her hareketini izleyen en yakın arkadaşı Dr. Pat. Bu 46 günlük ilişkinin başarılı bir düğünü mahvetmediğini görmek için bizi izlemeye devam edin. 46 Days Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 46 Days Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayland Dizileri
(IMDb: 8.7)
Devil Sister, öfkeli ve korkusuz olan Irin (Min Pechaya) adında bir kadını konu almaktadır. Tavrı nedeniyle genellikle Şeytan olarak anılır, ancak tüm bunları yalnızca küçük kardeşi Inn'i (Piploy Kanyarat) cesaretlendirmek için yapar. Inn, neşeli ve sakin bir insan olduğu Irin'den farklı bir karaktere sahiptir. Çevresindeki insanları da rahat ettirebilir. Ne olursa olsun, komşuları Namcha (Win Metawin) umursamıyor. Uzun süre Irin ve Inn'in yanında yaşayan bir veteriner olan Namcha. Namcha, okulda olduklarından beri Irin'den hoşlanıyordu. Namcha ve Irin'in görünüşe göre bir ilişkisi vardı ama bir gün Irin sebepsiz yere Namcha'ya karar verdi. Yıllar geçtikçe, Namcha Irin'i unutmadı. Namcha'nın duygularına inanmayan Irin'in aksine. Ayrıca, aileleri, işleri ve arkadaşları ilişkilerinden mutsuz görünmektedir. Namcha, Irin'e olan aşkını kanıtlamaya kararlıydı. Yaşları birbirinden çok uzak olsa da Namcha her şeyi umursamıyor. Devil Sister Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz. Devil Sister Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayland Dizileri
(IMDb: 8.6)
"Kissable Lips", Yang Kyoung Hee tarafından yönetilen 2022 Kore doğaüstü aşk hikayesidir. Son 500 yılını ölümsüz bir vampir olarak dolaşarak geçiren Kim Jun Ho (Kim Ji Woong) şimdi sonsuz varlığından bıktığını fark ediyor. Olması gerekenden daha fazla hayat yaşamış olan Jun Ho, sefil hayatına son vermenin tek yolunun safkan bir insanın kanını içip insan olmak olduğunu biliyor. Ancak safkan birini bulmak göründüğü kadar kolay değildir. Bulunması zor safkan insanı bulma umudunu yitirmek üzere olan Jun Ho, ender saf kana sahip olan, masum bir insan olan Choi Min Hyun (Yoon Seo Bin) ile kesiştiğinde şaşırır. Jun Ho'nun yadsınamaz güzelliğiyle büyülenen Min Hyun, kendisini onun kanını özleyen ölümsüzün cazibesine kapılırken bulur. Ancak bir vampirle ilişkiye girmek, özellikle söz konusu vampirin ölümsüz ve çok kıskanç bir sevgilisi varsa, bir dizi çok özel risk içerir. Kwon Hae Soo (Mun Ji Hu) sayısız yıldır Jun Ho'ya aşıktır ve Jun Ho'nun bir insan olarak yaşama ve ölme şansı için ölümsüzlüğünden vazgeçmeyi planladığı haberiyle yıkılmıştır. Hae Soo, Min Hyun'u uzaklaştırmak ve Jun Ho'yu kendi pervasızlığından kurtarmak için bir plan yapar. Jun Ho kendini çok önemli bir yol ayrımında bulur: Yüzyıllardır ona eşlik eden arkadaşı ile ona istediği her şeyi verebilecek insan arasında seçim yapmak zorundadır. Varlığı tehlikedeyken aklını mı yoksa kalbini mi dinleyecek? Güney Kore BL dizilerinden biri olan Kissable Lips Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle!   Kissable Lips Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
A Tale of Thousand Stars, hayatta değerli bir ikinci şansla ne yapacağınızı araştıran bir Tayland BL dizisidir. Ölüme meydan okuyan bir deneyimden sonra, ana karakter yaşam tarzını dönüştürmek için dramatik değişiklikler yapar. Kendini keşfetme yolculuğunda, yol boyunca tatlı ve masum bir romantizm de bulur. 2021 dizilerinden biri olan A Tale of Thousand Stars büyüme, topluluk ve kişisel kurtuluş hakkında duygusal olarak güçlü mesajlar veren muhteşem bir dizidir. Bu, BL türünde yeni bir mükemmellik standardı belirleyen şiddetle tavsiye edilen bir dramadır. Asyadiziizle.com olarak herkese iyi seyirler dileriz. A Tale of Thousand Stars Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
Filtrele 319 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori