Öne Çıkanlar

Tayland Dizileri - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 9.7)
Bad Buddy, Pran ve Pat adlı iki öğrencinin, küçüklüklerinden beri babasıyla derin ve şiddetli bir rekabeti olan ve her konuda bir araya gelmeye çalışması hakkındadır. Aynı şey oğulları için de geçerlidir. Erkek çocukların başarılarını ve meziyetlerini karşılaştırırken, ister ders çalışıyorlar, isterse müfredat dışı olsun, her iki baba da diğeri tarafından şaşırır ve heyecanlanır. Neredeyse rekabet bir yadigarı olarak geçti ve iki çocuk da rakip oldu. Ta ki... yorulup arkadaş olana kadar ama babalarının rekabeti nedeniyle arkadaşlıkları gizli kalmak zorunda, bu yüzden bir dostluk yolculuğuna çıkarlar Belki daha sonra tatlı bir gizli aşk ilişkisi! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
(IMDb: 9.6)
Bazı olaylar nedeniyle Treenut, Time'ı, tanıma fırsatı buldu. Bu, Time'ı oldukça etkiledi ve onu ara sıra görmeye geldi. Ancak Time, onu sevdiğini söylemekten çekiniyordu sebebi ise Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Time, Touch'ın gelini olarak Treenut ile tekrar karşılaştı. Çok üzgündür ama Touch'ın sırrını açıklayıp onun pozisyonunu alabilecek Orachun'dan saklaması gerekiyordu. Touch'ın eski erkek arkadaşı Chane, bazı planlar yapmaya başladı. Yaşanan bu durum ise Touch ve Treenut'u tehlikeye atar. 2022 Tayland yapımı The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , Romantik , Tayland Dizileri
poster
I Told Sunset About You dizisinde Teh, genç yaşından beri oyuncu olmak istediğini biliyordu. Çocukluğundaki en iyi arkadaşı Oh-aew ile ikisi zaman geçirmek için giyinir ve rol yapma oyunları oynarlardı. Güçlü bir dostlukları vardı ve Oh-aew onun yerine okul oyununun başrolünü oynamasına aldırış etmedi. Arkadaşı için mutluydu, hatta rol için prova yapmasına yardım etti. Okul performansından sonra Oh-aew, oyuncu olmak istediğine karar verdi. Ancak bu Teh'i üzdü, çünkü arkadaşının ömür boyu hayalini ondan çalmaya çalıştığına inanıyordu. O anın sıcağında, aralarında incitici sözler değiş tokuş edildi. Arkadaşlıkları tartışmadan sonra hızla dağıldı ve ikisi birbirleriyle konuşmayı reddetti. Yıllar sonra hem Teh hem de Oh-aew prestijli bir üniversitede okumak için aynı oyunculuk programına başvurdu. Ortak arkadaş grupları aracılığıyla tekrar bir araya geldiklerinde Teh ve Oh-aew arasındaki gerilim yüksekti. Oh-aew çocukluk arkadaşını affetmesine rağmen, çevresinde oldukça temkinli davrandı. Güvenini geri kazanmak ve bozulan dostluklarını yeniden kurmak için çok çabalaması gerektiğini biliyordu. Zamanla, ikisi tekrar yakınlaşmaya başladı, ancak karışıma romantik duygular atıldığında sadece bir arkadaşlıktan daha fazlasını yeniden alevlendirebilirler. I Told Sunset About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! I Told Sunset About You Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri,Bl Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
(IMDb: 9)
Fah Prachanakun Company'de çalışmaya gelen yeni mezun Namkhing'in Hikayesi, Payu CEO olarak podyumda oturuyor. Namking, Payu'nun sevgili kız kardeşine kan bağışlamak için hastaneden bir yardım hattı aldı. Ve ilişkilerinin başladığı yer burasıdır. Son olarak, genç bir CEO ve genç bir çalışan arasındaki aşk hikayesi nasıl bitecek? Boss And Me Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Animeler Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Chengyuan Li, Zhang Han, Zhao Liying
Tür : İş , Komedi , Romantik , Dram
poster
(IMDb: 8.8)
46 Days, bir video klipten yalan söyleyen bir hayran tarafından yakalandıktan sonra servetini kaybetmek üzere olan pek popüler olmayan bir internet idolü olan Ying Ying'in hikayesini anlatıyor. Hayatta kalmasına yardım etmenin yanı sıra, şimdi kendi borçlarının alacaklısı olan çocukluk arkadaşı Noina'ya da yardım etmesi gerekiyor. Bir falcı Noina'ya bu yıl evleneceğini söyledi. Etrafına baktığında, yakışıklı yüzü ve harika bir kariyer hayatıyla kusursuz bir şekilde kusursuz olan Dr. Korn'un onun için tek kişi olduğunu gördü. Fakat tek problem, 46 gün içinde oldukça güzel ve ünlü olan sevgilisi Wisa ile evlenecek olmasıdır. Ama gelinen noktada, Ying Ying ve Noina bu müstakbel gelinin bir sır sakladığını keşfettiler. 'Adamı koru ve onu kötü gelinden kurtar ve bir melekle son bul' görevi başlamaya hazır. Görev başarıyla tamamlanırsa, Ying Ying, Noina'nın sahip olduğu borçlardan tamamen kurtulacaktır. Ancak başka bir engel daha vardır, Dr. Korn'un her hareketini izleyen en yakın arkadaşı Dr. Pat. Bu 46 günlük ilişkinin başarılı bir düğünü mahvetmediğini görmek için bizi izlemeye devam edin. 46 Days Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 46 Days Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayland Dizileri
poster
Vita, psikolojik araştırmalarda çaylak bir dehadır. Beyni, içinde hızlı bir jeneratör varmış gibi çalışıyor. Polis gücüne katıldıktan sonra, zayıf fiziği nedeniyle görevden alınma kaderiyle karşı karşıyadır. Ona yardım edebilecek tek kişi Memur Pla olduğu için Vita, Pla'nın onu akıl hocası olarak alması için her şeyi dener. Polis Müfettişleri Ekibinin kaptanı olan Pla, parlak, deneyimli ve yetenekli bir araştırmacıdır. İlk başta Pla, Vita'yı sevmez. Ayrıca, davalarla nasıl başa çıkılacağı konusunda ikisi de aynı sayfada değil. El ele verip bir dizi davayı çözen Pla, bu masum ama esprili menteesini hayal etmeye başlar. Bir salyangoz kadar donuk olan Vita, Pla'nın sevgisini hissetmez. İkisi aşk ve davalardan bahsederken ürkütücü seri katil geri dönmüştür. Pla ve Vita nihayet tehlike karşısında birbirlerine karşı olan duygularını kabul ederler. Aşıklar, suçluyu yakalamak için son derece tehditkar bir yolculuğa çıkmak için bir kez daha el ele veriyorlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Bie Thassapak Hsu, Baitoei Zuvapit Traipornworakit
Tür : Gerilim , Gizem
poster
Playboy bir iş adamı, annesi derin komaya girdiği için küçük kızının koruyucu ebeveyni olur. Annenin ruhu, aile olmayı öğrenen kızının ve babasının peşinden giderek bedenini terk etmesine neden olur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Toni Rakkaen, Kaew Jarinya Sirimongkolsakul
Tür : Komedi , Doğaüstü
poster
(IMDb: 8.7)
Devil Sister, öfkeli ve korkusuz olan Irin (Min Pechaya) adında bir kadını konu almaktadır. Tavrı nedeniyle genellikle Şeytan olarak anılır, ancak tüm bunları yalnızca küçük kardeşi Inn'i (Piploy Kanyarat) cesaretlendirmek için yapar. Inn, neşeli ve sakin bir insan olduğu Irin'den farklı bir karaktere sahiptir. Çevresindeki insanları da rahat ettirebilir. Ne olursa olsun, komşuları Namcha (Win Metawin) umursamıyor. Uzun süre Irin ve Inn'in yanında yaşayan bir veteriner olan Namcha. Namcha, okulda olduklarından beri Irin'den hoşlanıyordu. Namcha ve Irin'in görünüşe göre bir ilişkisi vardı ama bir gün Irin sebepsiz yere Namcha'ya karar verdi. Yıllar geçtikçe, Namcha Irin'i unutmadı. Namcha'nın duygularına inanmayan Irin'in aksine. Ayrıca, aileleri, işleri ve arkadaşları ilişkilerinden mutsuz görünmektedir. Namcha, Irin'e olan aşkını kanıtlamaya kararlıydı. Yaşları birbirinden çok uzak olsa da Namcha her şeyi umursamıyor. Devil Sister Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz. Devil Sister Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayland Dizileri
poster
(IMDb: 8.6)
Lalin, annesinin kasasının anahtarını çaldıktan sonra biyolojik babasını bulmak için yola çıkar. Ancak yolda saldırıya uğrar. Burada daha önce sorun yaşadığı Huen Hak Phaeng Çiftliği'nin sahibi Pi ile tanışır. Annesinin kasasının anahtarı kaybolunca kaos başlar ve o anahtarı bulmak için Huean Hak Phaeng Çiftliği'nde kalması gerekir
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Euro Yotsawat Tawapee, Prapye Ramida Theerapat
Tür : Gizem , Romantik , Dram
poster
(IMDb: 8.6)
Kendisine ve büyükannesine bakmakta zorlanmasına rağmen Kaew, hayata pembe gözlüklerle bakmaya devam eden genç, iyimser ve çalışkan bir kadındır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : August Vachiravit Paisarnkulwong, PP Punpreedee Khumprom Rodsawat, Captain Chonlathorn Kongyingyong
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 390 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori