Dizi Arşivi | Asya Dizi İzle

(IMDb: 10)
Dizide, meşhur Oakland köpek eğitmeni Jas Leverette, Kaliforniya'daki en iyi köpek eğitim tesislerinden birini işletiyor. Canine Intervention Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Belgeseller, Asya Dizileri, Animeler, altyazılı ve HD Kalitede Asyadiziizle'de
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Belgesel
(IMDb: 10)
CAT PEOPLE, dünyanın en dikkat çekici ve şaşırtıcı "kedi insanları"ndan bazılarının hikayelerini anlatırken, olumsuz klişelere meydan okurken, böylesine bağımsız yaratıkları sevmenin ne anlama geldiğine dair gerçeği ortaya koyuyor. Cat People Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya dizileri, (Asian Drama), Kore dizileri, Korean drama, (Kdrama), Çin dizileri, Tayland dizileri, Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Jdrama, BL dizileri, Anime izle, belgesel izle Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Avustralya adalarında koalaları kurtaran ve hayvanlarla olağanüstü arkadaşlıklar kuran 11 yaşındaki Izzy ve veteriner annesini takip edin. Izzy’nin Koala Dünyası Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Belgeseller, Asya Dizileri, Animeler, altyazılı ve HD Kalitede Asyadiziizle'de
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 10)
Dizi Sun Mi ve Young Mi isimli iki yakın arkadaş konu alınıyor. Sun Mi güzel bir aile hayatına sahipken Young Mi sarhoş babasıyla sıkıntılı bir hayat yaşıyor. Habercilik sektöründe kariyer yapmak isteyen bu iki genç Seul’a okumaya gidiyor. Sun Mi, onu kız kardeşi gibi gören Woo Jin’ e aşıktır. Zamanla Woo Jin de bir şeyler hissetmeye başlar ve olaylar böylelikle şekillenir. All About Eve Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Animeler Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2000
Oyuncular : Chae Rim, Jang Dong-gun, Kim Hyo-jin, Kim Jung-eun, Kim So-yeon, Park Jeong-su
Tür :
(IMDb: 10)
Tüm dünyayı kasıp kavuran en güzel kore dizileri asyadiziizle.com adresinde sizlerle! En sevilen Kore dizileri, Çin Dizileri, Tayland dizileri, Hint dizileri, Tayvan Dizileri, animeler hd kalitede ve türkçe altyazılı izle seçeneğiyle asyadiziizle'de izlenir. Asyadiziizle ailesi iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , İş , Komedi , Kore Dizileri , Romantik
(IMDb: 10)
"Ders dışı", para kazanmak için suç işlemeye başlayan bir grup lise öğrencisi ve sonuç olarak karşılaştıkları öngörülemeyen tehlikeler etrafında odaklanmıştır. Kim Dong Hee, düşünülemez bir davranışta bulunduktan sonra model bir öğrenciden bir suçluya giden Ji Soo'yu canlandıracak. Jung Da Bin, Ji Soo’nun suçuna yakalanan okul kabadayı Min Hee olarak. Park Joo Hyun, Ji Soo’nun suç Gyu Ri’deki tehlikeli partnerini canlandıracak. Nam Yoon Soo, Min Hee’nin erkek arkadaşı ve okulun en popüler adamı Ki Tae olarak görünecek. Devamında neler olduğunu Asyadiziizle.com'dan öğrenebilirsiniz. Extracurricular Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Dong-hee, Kim Yeo-jin, Park Hyuk-kwon
Tür : Kore , Kore Dizileri
New Smiling Proud Wanderer, dövüş sanatları dünyasına giren ve güçlü bir kılıç ustası olma yolculuğunda hem iyi hem de kötü insanlarla arkadaş olan erdemli tarikattan bir öğrencinin hikayesidir. Doğru mezheplerin Güneş Ay Tarikatı'na karşı savaş açmasıyla başlar. Yue Jian Tarikatı önderliğinde, jianghu halkı düşmanı yok etmek için ortak bir amaç için birleşiyor. Gücü pekiştirmek için herkes güçlü dövüş sanatları teknikleri içerdiği söylenen efsanevi parşömeni arar. Hua Shang Tarikatının öğrencisi olan Linghu Chong, ustasından Lin Ailesini ziyaret etmesi için bir emir alır, ancak Lin ailesinin bir gecede katledildiğine tanık olur. Yolculuğu boyunca Linghu Chong, Ren Ying Ying ve Bai Bu ile tanışır ve kötü tarikatla olan bağlarından habersiz onlarla bir dostluk kurar. Tarihi Çin dizilerinden New Smiling Proud Wanderer Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Tarihi
(IMDb: 9.8)
Hei Feng Xi yakışıklı ve heybetliydi, Bai Feng Xi ise heybetli ve kontrol edilemezdi. Aksine, siyah ve beyaz gibidirler ve yetenekleri eşsizdir. Dövüş sanatları dünyasının savaş ve kaosunun ortasında Son on yılın kurban kanları arasında aşk çiçekleri açmaya başladı. Feng Lan Xi ve Feng Xi Yun'un dünyayı birlikte dolaşmak için el ele tutuşmasının hikayesi! 2022 Çin yapımı romantik kostüm draması Who Rules The World Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yang Yang, Zhao Lu Si
Tür : Çin Dizileri , Romantik
(IMDb: 9.7)
Bad Buddy, Pran ve Pat adlı iki öğrencinin, küçüklüklerinden beri babasıyla derin ve şiddetli bir rekabeti olan ve her konuda bir araya gelmeye çalışması hakkındadır. Aynı şey oğulları için de geçerlidir. Erkek çocukların başarılarını ve meziyetlerini karşılaştırırken, ister ders çalışıyorlar, isterse müfredat dışı olsun, her iki baba da diğeri tarafından şaşırır ve heyecanlanır. Neredeyse rekabet bir yadigarı olarak geçti ve iki çocuk da rakip oldu. Ta ki... yorulup arkadaş olana kadar ama babalarının rekabeti nedeniyle arkadaşlıkları gizli kalmak zorunda, bu yüzden bir dostluk yolculuğuna çıkarlar Belki daha sonra tatlı bir gizli aşk ilişkisi! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 9.6)
Bazı olaylar nedeniyle Treenut, Time'ı, tanıma fırsatı buldu. Bu, Time'ı oldukça etkiledi ve onu ara sıra görmeye geldi. Ancak Time, onu sevdiğini söylemekten çekiniyordu sebebi ise Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Time, Touch'ın gelini olarak Treenut ile tekrar karşılaştı. Çok üzgündür ama Touch'ın sırrını açıklayıp onun pozisyonunu alabilecek Orachun'dan saklaması gerekiyordu. Touch'ın eski erkek arkadaşı Chane, bazı planlar yapmaya başladı. Yaşanan bu durum ise Touch ve Treenut'u tehlikeye atar. 2022 Tayland yapımı The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , Romantik , Tayland Dizileri
Filtrele 2055 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori