Öne Çıkanlar

BL Dizileri - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.6)
Öğrenci birliği başkanı Tinn, müzik kulübü başkanı ve orta halli bir grup olan Chinzhilla’nın solisti Gun’a gizliden âşıktır. Müdürün oğlu olan Tinn’e, okullarının itibarını arttırmayan tüm kulüpleri kapatması talimatı verilir. Müzik kulübü bu listenin başındadır ve bu nedenle Tinn, Gun’ın bir numaralı düşmanı haline gelmiştir. Daha da kötüsü, kulübün en yeni üyesi ve Gun’ın bağ kurduğu yetenekli çocuk Sound sürekli etraftadır. Tinn bununla nasıl rekabet edebilir? Kulübünü kurtarmak için çaresiz kalan Gun, böyle bir teklifi geri çevirecek kadar aptal olmayan Tinn’e köle olma sözü verir. Tinn, Chinzhilla’nın grup üyelerinin Hot Wave Müzik Yarışması’nı kazanana kimseyle flört etmeme kurallarını öğrendiğinde artık onlara yardım etmeyi kendine görev edinir. İkili arasındaki zıtlık, zamanla aşka dönüşebilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Tür : BL Dizileri, Müzik , Komedi , Romantizm , Gençlik
(IMDb: 8.3)
Prens Wilhelm, prestijli yatılı okul Hillerska'daki yeni hayatına alışsa da kalbinin sesini dinlemek düşündüğünden çok daha zor olacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Carmen Gloria Pérez, Fabian Penje, Felicia Truedsson, Ingela Olsson
Tür : Drama, Romantik
(IMDb: 8.2)
Nuengdiao, prestijli bir ailenin tek varisidir. Durumu, onu kusurlara yer bırakmadan dış dünyadan izole bir şekilde büyümeye zorlamıştır. Merakla beklediği 18. yaş gününde babası gözünün önünde vurularak öldürülür. Şimdi o ve annesinin hayatları da tehlikededir. Palm ise onu okul içindeki ve dışındaki tehlikelerden korumakla görevlendirilir. Belirsizliklerle dolu hayatında Palm’ın varlığı, Nuengdiao’yu yeni deneyimlere yelken açmaya yönlendirir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Pond Naravit Lertratkosum, Phuwin Tangsakyuen
Tür : BL Dizileri, Aksiyon , Romantik , Gençlik
(IMDb: 8.2)
Seung Hyun yirmili yaşlarının sonlarında bakire bir adamdır. Kendi hayatında tecrübesiz kaldığı gibi, kariyeri de ne yazık ki öyledir ancak sonunda başarılı bir şirkette stajyerlik yapmayı başarır. İşteki ilk gününde yakışıklı ama soğuk olan patronu Kim Jong Chan ile karşılaşır. Seung Hyun ilk görüşe ilgisini çeken bu adamdan kaçmaya çalışsa da, kader ikisini bir araya sürekli getirir. Bir aşkın kıvılcımı, bu ikisi için parlayacak mıdır?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kwon Hyuk, Moon Ji Yong, Choi Si Hun
Tür : BL Dizileri, Romantik
Kariyeri kötüye giderken, Kore'nin en parlak yıldızlarından biri olan Kang Seo Joon, bir daha asla mutlu olamayacağından korkuyordu. Ancak tesadüfi bir toplantıdan sonra yetenekli şef Han Ji Woo hayatına girer. Seo Joon şansının değişmek üzere olduğundan emindi. Kişilik farklılıklarına rağmen, şef ve ünlü birbirlerinin cazibesini inkar edemezdi. Seo-Jun ve Ji-Woo, birbirlerine karşı utangaç olurken sonunda kendi mutluluklarını bulduklarına inanıyorlardı. Ancak içlerinden birinin sadece bir not bırakarak ortadan kaybolmasıyla mutluluklarının geçici olduğu ortaya çıkar. Birbirleri olmadan kaybolan bu iki aşık, birbirlerine geri dönmenin bir yolunu mu bulacaklar yoksa masalsı aşkları gerçekten bitecek mi? To My Star 2: Our Untold Stories Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli BL dizilerinden olan To My Star 2: Our Untold Stories Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
Nomoto yemek yapmakla stres atan bir kadındır ama bir gün kendi başına yiyebileceğinden çok daha fazlasını yaparken bulur kendini. Yemeğin israf olmasını istemediği için kendisi gibi yalnız yaşayan komşusu Kasuga’yı davet eder. Bu yemek davetinden sonrası ne olacaktır?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Higa Manami, Nishino Emi
Tür : BL Dizileri
Dongbaek, Min Entertainment'ın en yeni çalışanlarından biridir. Yönetmeni Yudam, her yönden kesinlikle mükemmel. Yine de Dongbaek, yönetmeninin aklını kaçırdığını düşünüyor. Yönetmen üç hayat yaşadı derken ne demek istiyor? Ölmek istemiyorlarsa çıkmak zorundalar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 8.1)
Barselona'da iki adam ve arkadaşları, özlemini duydukları gerçek aşkı ararken çeşitli tereddütler, zorluklar ve kaçırılmış fırsatlarla boğuşur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Komedi, Romantik
Tai Che Ni, 2000 yılında neşeli ve çalışkan bir teslimat görevlisidir. Hai Yi adlı bir adama teslim etmesi için kendisine bir eşya verilmiştir. Ancak başına çok garip bir şey gelir ve birden kendisini 22 yıl geleceğe, 2022 yılına ışınlanmış hâlde bulur! Çok kazançlı bir imparatorluğun genç varisi Hai Yi’yi ile de tanışır. İlk başta Tai Che Ni, 2022 yılına getirildiği gerçeğinden tamamen rahatsızdır ve 2000 yılına “eve” dönmek için can atmaktadır. Ancak Hai Yi ile vakit geçirmeye başladıkça ona ilgi duymaya başlar ve iş varisinin birçok tanıdığının daha önce hiç görmediği hassas bir yanını keşfeder. 2022’de mutluluğu burada bulabilir mi? Yoksa geçmişin çekişmeleri bu ikiliyi ayıracak mıdır? Bu arada, görünüşte soğuk kalpli bir şirket yöneticisi olan Liang Wen Hsen ile ofisin en yeni üyesi olan Lin Huai En adında şefkatli bir yetim arasında aşk filizlenmektedir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sean Chang, Linus Wang, Anson Chen, Jason Tauh
Tür : BL Dizileri, Romantik , Bilimkurgu
(IMDb: 8.0)
"Oh! My Assistant, Ju Seong Min tarafından yönetilen, aynı adlı web tabanlı bir çizgi romandan uyarlanan 2022 Güney Kore drama dizisidir. Seon Ho (Song Seung Hyun), web tabanlı çizgi romanların (webtoon) yazarı ve yaratıcısıdır. Geçinmek için bir gün "19" başlıklar yaratmaya karar verdi. Çizgi romanları çok popüler, ancak libidosu üzerinde çok garip bir etkisi var: Yaklaşık iki yıl önce bu webtoonları yazmaya başladığından beri kendini uyarılmış hissetmedi. İş yükü kontrolden çıkmakla tehdit edince Seon Ho, yeni bir asistan tutmaya karar verir. Mu Young (Ko Chan Bin) işi alır. Ancak Mu Young'un sıradan bir asistandan daha fazlası olduğu ortaya çıktı: Aslında o, Seon Ho'nun en büyük hayranı olduğu için işi kabul etti. Ayrıca yazara aşıktır ve onunla bir ilişki içinde olmayı umar. İkisi arasında romantik kıvılcımlar uçuşmaya başlar. Ama bir sorun var: Jun Seok (Lee Do Ha) adında bir kız arkadaşı olan bir tanıdık, Mu Young'a ilgi duymaya başlar. Bir aşk üçgeni oluşabilir mi? Oh! My Assistant Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli BL dizilerinden olan Oh! My Assistant Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
Filtrele 43 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori