Öne Çıkanlar

BL Dizileri - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 8.8)
Sang Woo tuhaf bir kişiliğe sahip zeki ve ciddi bir programlama öğrencisidir. Alışılmadık bir şekilde antisosyaldir ve rasyonel mantığa insan duygularına öncelik verir. Sang Woo sınıfının zirvesinde olabilir ama arkadaşı yok ve kimse huysuz programcıya yaklaşmaya cesaret edemiyor. Bağımsızlığı, ticari ilişkilere sahip olmayı ve anlamsız sosyalleşmelerden kaçınmayı tercih eden Sang Woo ile tamamen uyumludur. Bir gün, Sang Woo grup üyelerini bir okul projesinden çıkarmak için sert bir karar verir. Onlara kredi vermeyi reddediyor ve onları çalışmaya katkıda bulunmayan beleşçi olarak etiketliyor. Onun eylemleri, kıdemli bir görsel sanatlar öğrencisi ve suçlanan beleşçilerden biri olan Jae Young'ı ciddi şekilde etkiledi. Jae Young, Sang Woo yüzünden akademik sonuçlarla karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, artık üniversiteden programa göre mezun olamaz. Ertelenen mezuniyeti nedeniyle Jae Young, değerli bir denizaşırı fırsatı kaçırdı. Son sınıf öğrencisi öfkeli ve sorun çıkaran sınıf arkadaşından intikam almaya yemin ediyor. Sorun şu ki, ikisi hiç yüz yüze görüşmedi, bu yüzden hedefini nerede bulacağını bilmiyor. Sang Woo, Jae Young'ın numarasını engeller, dikkat çekmez ve günlük rutinine devam eder. Sang Woo şu anda kendi video oyunu uygulamasını oluşturuyor. Umutsuzca sanatsız, görsel bileşenlere yardımcı olmak için başka bir tasarım öğrencisiyle birlikte çalışıyor. Ancak, projenin ortasındaki diğer taahhütler nedeniyle istifa eder. Ayrılmadan önce, çekici portföyü Sang Woo'ya hitap eden başka bir tasarımcıyı tavsiye ediyor. Yerine geçecek kişinin baş düşmanı Jae Young olduğunun farkında değil. Semantic Error Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.  
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
(IMDb: 8.6)
Öğrenci birliği başkanı Tinn, müzik kulübü başkanı ve orta halli bir grup olan Chinzhilla’nın solisti Gun’a gizliden âşıktır. Müdürün oğlu olan Tinn’e, okullarının itibarını arttırmayan tüm kulüpleri kapatması talimatı verilir. Müzik kulübü bu listenin başındadır ve bu nedenle Tinn, Gun’ın bir numaralı düşmanı haline gelmiştir. Daha da kötüsü, kulübün en yeni üyesi ve Gun’ın bağ kurduğu yetenekli çocuk Sound sürekli etraftadır. Tinn bununla nasıl rekabet edebilir? Kulübünü kurtarmak için çaresiz kalan Gun, böyle bir teklifi geri çevirecek kadar aptal olmayan Tinn’e köle olma sözü verir. Tinn, Chinzhilla’nın grup üyelerinin Hot Wave Müzik Yarışması’nı kazanana kimseyle flört etmeme kurallarını öğrendiğinde artık onlara yardım etmeyi kendine görev edinir. İkili arasındaki zıtlık, zamanla aşka dönüşebilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Tür : BL Dizileri, Müzik , Komedi , Romantizm , Gençlik
poster
(IMDb: 8.6)
Ji Hyun, Seul'deki bir üniversitede birinci sınıf öğrencisidir. Küçük bir kırsal kasabadan geliyor ve sessiz kırsalda yaşamaya alışmış. Anlamlı ilişkiler kurmak için mücadele ediyor ve meşgul Güney Kore başkentine taşınmak, onu kafası karışmış ve kafası karışmış hissetmesine neden oldu. Bu arada yaşlı Jae Won, zorunlu askerlik hizmetini tamamladıktan sonra şimdi Seul'e ve aynı üniversiteye dönüyor. İkili birbirleri hakkında karşılıklı bir merak geliştirmeye başlar. Ancak Ji Hyun, Jae Won'un da katıldığı aynı sörf kulübüne katıldığında işler kızışmaya başlar. Ji Hyun sörf ve deniz sevgisini keşfettikçe aralarındaki bağ derinleşmeye başlar. Sörf kulübü bir yolculuğa çıktığında ikili kendilerini baş başa bulur ve öpüşürler. Ancak daha sonra Jae Won, aralarında hiçbir şey olmamış gibi davranmaya başlar. Bu sadece geçici bir çekim mi yoksa bir ömür boyu aşk mı?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Im Ji Sub, Oh Jun Taek
Tür : Romantik , Dram
poster
Hayatında hiç biriyle birlikte olmamış olan Kiyoshi Adachi, 30. doğum gününe ulaştıktan sonra bir "büyülü güç" kazanır. Diğer insanların düşüncelerini onlara dokunarak duyma yeteneği geliştirir. Bir gün, popüler meslektaşı Yuichi Kurosawa'nın kendisine aşık olduğunu keşfeder. Adachi, Kurosawa'nın ona karşı oldukça açık sözlü duygularını duyabilmenin garipliğiyle uğraşırken, Kurosawa'nın ona ne kadar değer verdiğini kabul eder ve kendi karşılıklı hislerini geliştirmeye başlar. 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Narerurashii Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Narerurashii Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
(IMDb: 8.3)
Mew, Ray ve Boston -birlikte pansiyon işleten bir grup işletme öğrencisi- arkadaşlık ve aşk arasındaki çizgileri bulanıklaştırır. Mew, seks ve ilişkiler için zaman ayırmadan çalışmalarına odaklanıyor. Arkadaşının masum olduğunu öğrenen Boston, Mew'i Top ile tanıştırır. Boston'ın tek gecelik bir ilişki olarak tasarladığı ilişki, daha fazla bir şeye dönüşür ve olayların gidişatından memnun değildir. Ekonomi öğrencisi Sand, Ray ile özel bir ilişki istiyor ama Ray, Mew'e karşı hisler besliyor ve barışmakla ilgilenmiyor. BT uzmanı Nick, Boston'un telefonunda bir seks kaseti bulur ve sonunda onunla çıkar amaçlı bir arkadaş ilişkisine girer. Ancak Nick daha fazlasını ister.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : First Kanaphan Puitrakul, Khaotung Thanawat Ratanakitpaisan, Force Jiratchapong Srisang, Book Kasidet Plookphol, Neo Trai Nimtawat, Mark Pakin Kunaanuwit
Tür : Romantik , Gençlik , Dram
poster
(IMDb: 8.3)
Üniversite öğrencisi Zo, ilk kez uzun süredir aşık olduğu Nita'nın peşine düşmeye karar verir. Onu etkilemek için, flört tavsiyesi için Nita'nın eski sevgilisi Joke'a başvurur. Şaka, çalışmalarında yardım karşılığında ona yardım etmeyi kabul eder. Ya da en azından Zo'ya söylediği bu.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Somchai Tidsanawoot, Jungjing Wanna Kortunyavat
Tür : Romantizm , Gençlik
poster
(IMDb: 8.3)
Edebiyat son sınıf öğrencisi Night, aşk kavramını anlayamadığı için hâlâ son roman projesini tamamlayamamıştı. Yıllardır iletişimini kaybettiği lisedeki yakın arkadaşı Tokyo Boy'un sahibi Dream ile tanışma fırsatı buldu ve Dream'in neden hayatından ayrıldığını bir türlü öğrenemedi. Sonra Dream ve Night arkadaşlıklarını yeniden alevlendirdi. Night, Dream'e nerede olduğunu sormaya bile çalışmadı. Sadece Dream'den onu bir daha asla açıklama yapmadan terk etmemesini istedi. Bundan sonra Dream, Night'a işi için aşkın anlamını bulmasında yardımcı oldu. Night'ın aşkın ne olduğunu ve Night'ın başından beri bildiği şeyin bu olduğunu anlamasına yardım etti ama o bunu kabul etmedi: Rüya onun aşkıdır. Korkaklık, Night'ın öne çıkmasını engelledi, ona demir bir duvar inşa etmesine ve duygularını inkar etmesine neden oldu. Yine de ne kadar uğraşırsa uğraşsın Dream'e olan hisleri gün geçtikçe güçleniyordu. Onları daha fazla bastıramayacağı kadar güçlü ve açıktı, ama görünüşe göre çok geç kalmıştı... çünkü Dream hayatından yeniden ayrılmak üzereydi.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür :
poster
Herkesin midesini ve kalbini mutlu edebilen, sevimli ve yakışıklı küçük bir restoran sahibi, Osaka'ya taşınan boşanmış bir ofis çalışanıyla tanışır ve... ona ilk görüşte aşık mı olur?!
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
(IMDb: 8.3)
Prens Wilhelm, prestijli yatılı okul Hillerska'daki yeni hayatına alışsa da kalbinin sesini dinlemek düşündüğünden çok daha zor olacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Carmen Gloria Pérez, Fabian Penje, Felicia Truedsson, Ingela Olsson
Tür : Drama, Romantik
poster
Kariyeri kötüye giderken, Kore'nin en parlak yıldızlarından biri olan Kang Seo Joon, bir daha asla mutlu olamayacağından korkuyordu. Ancak tesadüfi bir toplantıdan sonra yetenekli şef Han Ji Woo hayatına girer. Seo Joon şansının değişmek üzere olduğundan emindi. Kişilik farklılıklarına rağmen, şef ve ünlü birbirlerinin cazibesini inkar edemezdi. Seo-Jun ve Ji-Woo, birbirlerine karşı utangaç olurken sonunda kendi mutluluklarını bulduklarına inanıyorlardı. Ancak içlerinden birinin sadece bir not bırakarak ortadan kaybolmasıyla mutluluklarının geçici olduğu ortaya çıkar. Birbirleri olmadan kaybolan bu iki aşık, birbirlerine geri dönmenin bir yolunu mu bulacaklar yoksa masalsı aşkları gerçekten bitecek mi? To My Star 2: Our Untold Stories Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli BL dizilerinden olan To My Star 2: Our Untold Stories Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
Filtrele 145 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori