Öne Çıkanlar

BL Dizileri - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.6)
Ji Hyun, Seul'deki bir üniversitede birinci sınıf öğrencisidir. Küçük bir kırsal kasabadan geliyor ve sessiz kırsalda yaşamaya alışmış. Anlamlı ilişkiler kurmak için mücadele ediyor ve meşgul Güney Kore başkentine taşınmak, onu kafası karışmış ve kafası karışmış hissetmesine neden oldu. Bu arada yaşlı Jae Won, zorunlu askerlik hizmetini tamamladıktan sonra şimdi Seul'e ve aynı üniversiteye dönüyor. İkili birbirleri hakkında karşılıklı bir merak geliştirmeye başlar. Ancak Ji Hyun, Jae Won'un da katıldığı aynı sörf kulübüne katıldığında işler kızışmaya başlar. Ji Hyun sörf ve deniz sevgisini keşfettikçe aralarındaki bağ derinleşmeye başlar. Sörf kulübü bir yolculuğa çıktığında ikili kendilerini baş başa bulur ve öpüşürler. Ancak daha sonra Jae Won, aralarında hiçbir şey olmamış gibi davranmaya başlar. Bu sadece geçici bir çekim mi yoksa bir ömür boyu aşk mı?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Im Ji Sub, Oh Jun Taek
Tür : Romantik , Dram
(IMDb: 8.6)
Öğrenci birliği başkanı Tinn, müzik kulübü başkanı ve orta halli bir grup olan Chinzhilla’nın solisti Gun’a gizliden âşıktır. Müdürün oğlu olan Tinn’e, okullarının itibarını arttırmayan tüm kulüpleri kapatması talimatı verilir. Müzik kulübü bu listenin başındadır ve bu nedenle Tinn, Gun’ın bir numaralı düşmanı haline gelmiştir. Daha da kötüsü, kulübün en yeni üyesi ve Gun’ın bağ kurduğu yetenekli çocuk Sound sürekli etraftadır. Tinn bununla nasıl rekabet edebilir? Kulübünü kurtarmak için çaresiz kalan Gun, böyle bir teklifi geri çevirecek kadar aptal olmayan Tinn’e köle olma sözü verir. Tinn, Chinzhilla’nın grup üyelerinin Hot Wave Müzik Yarışması’nı kazanana kimseyle flört etmeme kurallarını öğrendiğinde artık onlara yardım etmeyi kendine görev edinir. İkili arasındaki zıtlık, zamanla aşka dönüşebilecek midir?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Gemini Norawit Titicharoenrak, Fourth Nattawat Jirochtikul
Tür : BL Dizileri, Müzik , Komedi , Romantizm , Gençlik
(IMDb: 8.3)
Prens Wilhelm, prestijli yatılı okul Hillerska'daki yeni hayatına alışsa da kalbinin sesini dinlemek düşündüğünden çok daha zor olacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Carmen Gloria Pérez, Fabian Penje, Felicia Truedsson, Ingela Olsson
Tür : Drama, Romantik
Kariyeri kötüye giderken, Kore'nin en parlak yıldızlarından biri olan Kang Seo Joon, bir daha asla mutlu olamayacağından korkuyordu. Ancak tesadüfi bir toplantıdan sonra yetenekli şef Han Ji Woo hayatına girer. Seo Joon şansının değişmek üzere olduğundan emindi. Kişilik farklılıklarına rağmen, şef ve ünlü birbirlerinin cazibesini inkar edemezdi. Seo-Jun ve Ji-Woo, birbirlerine karşı utangaç olurken sonunda kendi mutluluklarını bulduklarına inanıyorlardı. Ancak içlerinden birinin sadece bir not bırakarak ortadan kaybolmasıyla mutluluklarının geçici olduğu ortaya çıkar. Birbirleri olmadan kaybolan bu iki aşık, birbirlerine geri dönmenin bir yolunu mu bulacaklar yoksa masalsı aşkları gerçekten bitecek mi? To My Star 2: Our Untold Stories Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli BL dizilerinden olan To My Star 2: Our Untold Stories Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 8.2)
Nuengdiao, prestijli bir ailenin tek varisidir. Durumu, onu kusurlara yer bırakmadan dış dünyadan izole bir şekilde büyümeye zorlamıştır. Merakla beklediği 18. yaş gününde babası gözünün önünde vurularak öldürülür. Şimdi o ve annesinin hayatları da tehlikededir. Palm ise onu okul içindeki ve dışındaki tehlikelerden korumakla görevlendirilir. Belirsizliklerle dolu hayatında Palm’ın varlığı, Nuengdiao’yu yeni deneyimlere yelken açmaya yönlendirir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Pond Naravit Lertratkosum, Phuwin Tangsakyuen
Tür : BL Dizileri, Aksiyon , Romantik , Gençlik
Bir yalanla başlayan kazara aşık olan iki adamı ve aralarındaki güveni yavaş yavaş yeniden inşa ederken yaşananları konu alıyor. Seramik sanatçısı Yoon Tae Joon toplumdan kaybolurken Ji Won Young büyük bir şirkette çalışandır. Ji Won Young, şirket başkanının en sevdiği sanatçı olduğu için Yoon Tae Joon'un kalbini kazanmaya kararlı.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Cha Seo Won, Gongchan
Tür : Komedi , Romantik
(IMDb: 8.2)
Seung Hyun yirmili yaşlarının sonlarında bakire bir adamdır. Kendi hayatında tecrübesiz kaldığı gibi, kariyeri de ne yazık ki öyledir ancak sonunda başarılı bir şirkette stajyerlik yapmayı başarır. İşteki ilk gününde yakışıklı ama soğuk olan patronu Kim Jong Chan ile karşılaşır. Seung Hyun ilk görüşe ilgisini çeken bu adamdan kaçmaya çalışsa da, kader ikisini bir araya sürekli getirir. Bir aşkın kıvılcımı, bu ikisi için parlayacak mıdır?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kwon Hyuk, Moon Ji Yong, Choi Si Hun
Tür : BL Dizileri, Romantik
Nomoto yemek yapmakla stres atan bir kadındır ama bir gün kendi başına yiyebileceğinden çok daha fazlasını yaparken bulur kendini. Yemeğin israf olmasını istemediği için kendisi gibi yalnız yaşayan komşusu Kasuga’yı davet eder. Bu yemek davetinden sonrası ne olacaktır?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Higa Manami, Nishino Emi
Tür : BL Dizileri
Dongbaek, Min Entertainment'ın en yeni çalışanlarından biridir. Yönetmeni Yudam, her yönden kesinlikle mükemmel. Yine de Dongbaek, yönetmeninin aklını kaçırdığını düşünüyor. Yönetmen üç hayat yaşadı derken ne demek istiyor? Ölmek istemiyorlarsa çıkmak zorundalar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 8.1)
Barselona'da iki adam ve arkadaşları, özlemini duydukları gerçek aşkı ararken çeşitli tereddütler, zorluklar ve kaçırılmış fırsatlarla boğuşur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Komedi, Romantik
Filtrele 71 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori