Öne Çıkanlar

Çin Dizileri - Asya Dizi İzle

(IMDb: 9.8)
Hei Feng Xi yakışıklı ve heybetliydi, Bai Feng Xi ise heybetli ve kontrol edilemezdi. Aksine, siyah ve beyaz gibidirler ve yetenekleri eşsizdir. Dövüş sanatları dünyasının savaş ve kaosunun ortasında Son on yılın kurban kanları arasında aşk çiçekleri açmaya başladı. Feng Lan Xi ve Feng Xi Yun'un dünyayı birlikte dolaşmak için el ele tutuşmasının hikayesi! 2022 Çin yapımı romantik kostüm draması Who Rules The World Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yang Yang, Zhao Lu Si
Tür : Çin Dizileri , Romantik
New Smiling Proud Wanderer, dövüş sanatları dünyasına giren ve güçlü bir kılıç ustası olma yolculuğunda hem iyi hem de kötü insanlarla arkadaş olan erdemli tarikattan bir öğrencinin hikayesidir. Doğru mezheplerin Güneş Ay Tarikatı'na karşı savaş açmasıyla başlar. Yue Jian Tarikatı önderliğinde, jianghu halkı düşmanı yok etmek için ortak bir amaç için birleşiyor. Gücü pekiştirmek için herkes güçlü dövüş sanatları teknikleri içerdiği söylenen efsanevi parşömeni arar. Hua Shang Tarikatının öğrencisi olan Linghu Chong, ustasından Lin Ailesini ziyaret etmesi için bir emir alır, ancak Lin ailesinin bir gecede katledildiğine tanık olur. Yolculuğu boyunca Linghu Chong, Ren Ying Ying ve Bai Bu ile tanışır ve kötü tarikatla olan bağlarından habersiz onlarla bir dostluk kurar. Tarihi Çin dizilerinden New Smiling Proud Wanderer Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Tarihi
(IMDb: 9.2)
Yanguang Shen Bai Yan, tanrı dünyasında evlilik çizgisini yanlışlıkla yok eder ve insan evlilik dünyasında kaosa neden olur. Herkes bekar olmaktan gurur duyuyor ve artık evlenmiyor. Sonuç olarak, insanların geçimini sağlayan küçük çöpçatan Shang Guan Ya iflasın eşiğindedir. Kazara, Yanguang tanrısı Bai Yan, Shang Guan Ya'nın “nişanlısı” olur. İkisi birbiriyle uyumsuz arkadaş olmaktan, birbirini anlayan ve birlikte kalan insan bir çifte dönüşüyor. İkisi de iş ortağı ve tatlı aşıklardır ve sonunda ölümsüz bir aşkın komik hikayesine başlarlar. 2022 Çin kostüm draması Ms. Cupid in Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Fantastik , Romantik , Tarihi
Bir "ruh eşi" bulmaya kararlı olan He Caihong, bilgili, romantik ve Caihong ile aynı ilgi alanlarını paylaşan genç bir profesör olan Ji Huang'a aşık olur. Ancak annesi Li Mingzhu buna kararlı bir şekilde karşı çıktı ve ideal damadın CaiHong'un bir aile dostu ve çocukluk arkadaşı olan Su Donglin olduğuna karar verdi. Xiafeng'in işsizliği ile, Caihong'un en iyi arkadaşı Han Qing, Xia Feng'in Caihong'un yardımıyla bulunduğu şirkete katılır ve patron tarafından önemli bir konuma getirilir. Cai Hong'un bir diğer en iyi arkadaşı olan Lili'nin güçlü bir rakibi olur. Üçlü dostluk meydan okuyor. Ve Cai Hong, evlat edinildiğini öğrendiğinde, gerçek aşk ve annenin iradesi arasında bir ikilem içindedir. The Gravity of Rainbow Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
Zhi Nian, onlar lise öğrencisiyken Qing Chun ile tanıştı. Çocukken geçirdiği bir kazadan sonra kazandığı bazı süper güçleri vardır. Qing Chun, onu zorbalardan kurtarmaya çalıştığında buna tanık oldu ama Zhi Nian, olayla ilgili anılarını silmek için güçlerini kullandı. Qing Chun, 4 yıl önce sarhoş olduğunda Zhi Nian'ın ondan faydalandığını varsayana kadar iyi arkadaş oldular. Zhi Nian'ın o zamanlar ona karşı hisleri vardı ama onun yerine Yi Nan ile ilgileniyordu. 4 yıl sonra, Zhi Nian şimdi kendi sermaye şirketi ile oldukça başarılı bir yatırımcı. Qing Chun, popüler bir moda talk show sunucusu ve canlı yayıncısıdır. Bir etkinlik sırasında tekrar buluşurlar, ancak Qing Chun, muhtemelen yaptığı şey için Zhi Nian'dan hala nefret eder. Öte yandan, Zhi Nian, onu hala derinden sevdiği için Qing Chun'a yakınlaşmak istiyor. Ardından, Qing Chun'un babası çöker ve şirketi bir krizle karşı karşıya kaldığında komada kalır. Zhi Nian, Qing Chun'un yanına taşınması ve onu babasının şirketinin yönetimini devralması için eğitme bahanesiyle 100 gün asistanı olması şartıyla yardım teklif eder. Şirketi ayakta tutmak için isteksizce kabul eder. Yi Nan ile daha rahat olurken Zhi Nian'ı sert ve mantıksız olarak görüyor. Zhi Nian, şirketi birlikte döndürmek için Qing Chun'un güvenini kazanabilecek miydi? Meeting You Loving You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Doğaüstü , Dram , Romantik , Yaşam
(IMDb: 9.2)
Self-medya romantizm kamu hesabının blog yazarı Xiao Xiao ve psikolojik danışman Lin Shen, bir aşk varyete programında birbirleriyle anlaşmazlık yaşarlar. Tesadüf eseri, Xiao Xiao, Lin Shen'in asistanı olmak için başvurur. Psikoloji öğrenerek resmi hesabının duygusal analiz uzmanlığını geliştirmeyi umuyor. Birlikte çalışırken ve birlikte yaşarken, ikisi birlikte bir dizi psikolojik vakayı çözer ve aynı zamanda aşktaki hayran sanrıları, çevrimiçi koz, duygusal bağlanma hasarı vb. gibi etraflarında yatan krizleri de çözerler. Xiao Xiao'nun coşkusu ve canlılığı, soğuk bir kişiliğe sahip olan Lin Shen'i etkiler ve Lin Shen, Xiao Xiao'ya nasıl mükemmel bir psikolojik danışman olunacağını öğretir. Ancak onları pusuya düşüren kriz yavaş yavaş ortaya çıkar. İki kişi çatışmalar ve krizler yaşadıktan sonra, sonunda aşkın aslında bir tür hipnoz olduğunu ve birbirlerini daha iyi bir benlik haline getirdiğini keşfederler. 2021 yapımı romantik ve psikolojik Çin dizilerinden Dream Garden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. Dream Garden Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Dram , Gerilim , Romantik
(IMDb: 9.1)
Word of Honor dizisinde İmparatorluk ailesini korumakla görevli seçkin bir birimin lideri olarak, Zhou Zi Shu (Zhang Zhe Han) hafife alınacak bir adam değildi. Çok saygı duyulan büyük onurlu bir adam, kraliyet ailesine en büyük sadakatle hizmet etti ve buna göre ödüllendirildi. Hayatı dışarıdan ne kadar çekici görünse de gerçekte Zi Shu'nun istediği hayat bu değildi. Kendi içinde huzursuz olan Zi Shu, sonunda kendi hayallerinin peşinden gitmek için görevinden ayrılmaya karar verir. Geçmişi geride bırakan Zi Shu, yeniden başlamaya kararlıdır, ancak en iyi planlar bile kader tarafından engellenebilir. Dünyayı görmek için yola çıktıktan kısa bir süre sonra, Zi Shu kendini dövüş sanatları dünyasını sarsan bir komplonun içinde bulur. Aynı zamanda, ailesinin intikamını almak için bir arayış içinde olan Ghost Valley'den gizemli bir dövüş sanatçısı olan Wen Ke Xing (Gong Jun) ile tanışır. Kaderin bir araya getirdiği ikisi, sahibine dövüş sanatları dünyası üzerinde nihai güç verdiği söylenen efsanevi bir hazineye onları daha da yaklaştıran bir dizi macerayı paylaşırken hızlı arkadaş olurlar. Komplolara ve hazine avına karışan Zi Shu ve Ke Xing, kendilerini tarihin akışını sonsuza kadar değiştirebilecek kadar epik bir maceranın içinde bulurlar. Priest'in "Faraway Wanders" adlı romanından uyarlanan "Word of Honor", Gary Sing ve Jones Ma tarafından yönetilen 2021 macera fantezi dramasıdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Arkadaşlık , Çin Dizileri , Gizem , Tarihi
(IMDb: 9.1)
You Are My Glory, Wang Zhi'nin yönettiği, başrollerini Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yueming, Hu Ke, Wang Yan lin ve Zheng Hehuizi'nin paylaştığı bir romantik dizidir. You Are My Glory, Gu Man tarafından yazılan aynı adlı bir romana dayanıyor ve bir oyunda eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile yanlışlıkla tekrar bir araya gelen popüler aktris Qiao Jingjing'in hikayesini konu alıyor. On yıl sonra, Qiao Jingjing, lisede onu reddeden eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile bir oyunda beklenmedik bir şekilde tekrar bir araya gelir. Liseye giriş sınavının ilk ayrılığından bu yana on yıldır birbirlerini görmemişlerdir. Ancak aslında onu her yerde, çeşitli haber ortamlarında, ekranlarda, hatta metro reklamlarında, otobüs duraklarında görebilir. Her yerde onun figürü var. Qiao Jingjing, öğrencilik yıllarında sıradan bir kızdı. Ancak on yıl sonra popüler bir oyuncuya dönüştü ve "Arena Of Valor" oyununun sözcüsü oldu. Sözcünün imajını düzeltmek için oyun becerilerini geliştirmeye başlar. Böyle bir tesadüfte, çevrimiçi oyunda oyun ustası Yu Tu ile yeniden karşılaşır ve onu oyun koçu olmaya davet eder. Onun oyun koçu olduğu dönemde aralarındaki ilişki daha da yakınlaşır ve birbirlerini daha iyi tanırlar. Bir uzay mühendisi ve ünlünün hayatı nasıl bir araya gelecek? You Are My Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! En Sevilen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Hint Dizileri,Tayland Dizileri Asyadiziizle'de. Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Yang Yang
Tür : Çin Dizileri , Gençlik , Komedi , Romantik , Yaşam
(IMDb: 9.0)
An Oriental Odyssey, başkent Luoyang'da geçiyor ve Tang Hanedanlığı dönemindeki gizemleri çözmek için cesaretlerine ve zekalarına güvenen dört genç kahramanı takip ediyor. Ye Yuanan (Janice Wu), kendisini adaletsizliklere karşı bir kahraman olarak gören bir kamu görevlisinin kızıdır. Bir cinayet zanlısının izini sürerken, baş polis memuru Zhao Lanzhi (Zhang Yujian) ile yolları kesişir. Dostluklarının ve çiçek açan bir romantizmin temeli haline gelen davayı çözmek için el ele verirler. Yuanan gizemli bir adamla karşılaşır, Mu Le (Zheng Yecheng). Amneziden muzdariptir, bu yüzden onu hizmetçi olarak alır. Mu Le, Yuanan'a son derece sadıktır ve ona karşı tavizsiz bağlılığı, onun sevimli özelliklerinden biri haline gelir. Üçü, yollarına çıkan her davayı ele alırken ve hatta imparatorluk danışmanı Tian Qiao'yu (Liu Tianzuo) çevreleyen komployu çözerken harika bir ekip çalışması oluşturmayı öğreniyor. Bu arada, Tian Qiao'nun öğrencisi Prenses Minghui (Dong Qi), Zhao Lanzhi'ye delice aşık olmuştur. Dört genç kahraman günü kurtarmak için sorunlarını zamanında çözebilecek mi? An Oriental Odyssey Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. An Oriental Odyssey Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Janice Wu, Zhang Yu Jian
Tür : Çin Dizileri , Fantastik , Gizem , Tarihi
(IMDb: 9.0)
Xiao He Yun ve Li Shi Qing, kahramanın aurasından yoksun iki sıradan insandır. Yaşamları boyunca, kendi kendine büyümeyi başarmak için yaşamı ve ölümü tekrar tekrar deneyimlediler. Otobüsteki yolcuların farklı kimlikleri ve deneyimleri var, hepsinin kendine göre zorlukları ve geleceğe dair beklentileri var. Deneyimleri sayesinde hayatın ağırlığını, hayatta kalma tutumunu görebilir ve hayatın anlamını keşfedebilirler. Bir zaman döngüsünden geçme ve gerçeği bulma sürecinde, drama aynı zamanda sosyal fenomen temalarını ortaya çıkarır ve gerçekçi sorunları araştırır. Patlamanın gerçeği sis katmanlarında gizlidir, ancak adalet eninde sonunda gelecektir. Gerilim ve gizem temalı Çin dizilerinden Reset (2022) Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Gerilim , Gizem
Filtrele 700 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori