Öne Çıkanlar

Çin Dizileri - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 9.8)
Hei Feng Xi yakışıklı ve heybetliydi, Bai Feng Xi ise heybetli ve kontrol edilemezdi. Aksine, siyah ve beyaz gibidirler ve yetenekleri eşsizdir. Dövüş sanatları dünyasının savaş ve kaosunun ortasında Son on yılın kurban kanları arasında aşk çiçekleri açmaya başladı. Feng Lan Xi ve Feng Xi Yun'un dünyayı birlikte dolaşmak için el ele tutuşmasının hikayesi! 2022 Çin yapımı romantik kostüm draması Who Rules The World Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! teşekkürler
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yang Yang, Zhao Lu Si
Tür : Çin Dizileri , Romantik
poster
New Smiling Proud Wanderer, dövüş sanatları dünyasına giren ve güçlü bir kılıç ustası olma yolculuğunda hem iyi hem de kötü insanlarla arkadaş olan erdemli tarikattan bir öğrencinin hikayesidir. Doğru mezheplerin Güneş Ay Tarikatı'na karşı savaş açmasıyla başlar. Yue Jian Tarikatı önderliğinde, jianghu halkı düşmanı yok etmek için ortak bir amaç için birleşiyor. Gücü pekiştirmek için herkes güçlü dövüş sanatları teknikleri içerdiği söylenen efsanevi parşömeni arar. Hua Shang Tarikatının öğrencisi olan Linghu Chong, ustasından Lin Ailesini ziyaret etmesi için bir emir alır, ancak Lin ailesinin bir gecede katledildiğine tanık olur. Yolculuğu boyunca Linghu Chong, Ren Ying Ying ve Bai Bu ile tanışır ve kötü tarikatla olan bağlarından habersiz onlarla bir dostluk kurar. Tarihi Çin dizilerinden New Smiling Proud Wanderer Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Tarihi
poster
Zhi Nian, onlar lise öğrencisiyken Qing Chun ile tanıştı. Çocukken geçirdiği bir kazadan sonra kazandığı bazı süper güçleri vardır. Qing Chun, onu zorbalardan kurtarmaya çalıştığında buna tanık oldu ama Zhi Nian, olayla ilgili anılarını silmek için güçlerini kullandı. Qing Chun, 4 yıl önce sarhoş olduğunda Zhi Nian'ın ondan faydalandığını varsayana kadar iyi arkadaş oldular. Zhi Nian'ın o zamanlar ona karşı hisleri vardı ama onun yerine Yi Nan ile ilgileniyordu. 4 yıl sonra, Zhi Nian şimdi kendi sermaye şirketi ile oldukça başarılı bir yatırımcı. Qing Chun, popüler bir moda talk show sunucusu ve canlı yayıncısıdır. Bir etkinlik sırasında tekrar buluşurlar, ancak Qing Chun, muhtemelen yaptığı şey için Zhi Nian'dan hala nefret eder. Öte yandan, Zhi Nian, onu hala derinden sevdiği için Qing Chun'a yakınlaşmak istiyor. Ardından, Qing Chun'un babası çöker ve şirketi bir krizle karşı karşıya kaldığında komada kalır. Zhi Nian, Qing Chun'un yanına taşınması ve onu babasının şirketinin yönetimini devralması için eğitme bahanesiyle 100 gün asistanı olması şartıyla yardım teklif eder. Şirketi ayakta tutmak için isteksizce kabul eder. Yi Nan ile daha rahat olurken Zhi Nian'ı sert ve mantıksız olarak görüyor. Zhi Nian, şirketi birlikte döndürmek için Qing Chun'un güvenini kazanabilecek miydi? Meeting You Loving You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Doğaüstü , Dram , Romantik , Yaşam
poster
(IMDb: 9.2)
Self-medya romantizm kamu hesabının blog yazarı Xiao Xiao ve psikolojik danışman Lin Shen, bir aşk varyete programında birbirleriyle anlaşmazlık yaşarlar. Tesadüf eseri, Xiao Xiao, Lin Shen'in asistanı olmak için başvurur. Psikoloji öğrenerek resmi hesabının duygusal analiz uzmanlığını geliştirmeyi umuyor. Birlikte çalışırken ve birlikte yaşarken, ikisi birlikte bir dizi psikolojik vakayı çözer ve aynı zamanda aşktaki hayran sanrıları, çevrimiçi koz, duygusal bağlanma hasarı vb. gibi etraflarında yatan krizleri de çözerler. Xiao Xiao'nun coşkusu ve canlılığı, soğuk bir kişiliğe sahip olan Lin Shen'i etkiler ve Lin Shen, Xiao Xiao'ya nasıl mükemmel bir psikolojik danışman olunacağını öğretir. Ancak onları pusuya düşüren kriz yavaş yavaş ortaya çıkar. İki kişi çatışmalar ve krizler yaşadıktan sonra, sonunda aşkın aslında bir tür hipnoz olduğunu ve birbirlerini daha iyi bir benlik haline getirdiğini keşfederler. 2021 yapımı romantik ve psikolojik Çin dizilerinden Dream Garden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. Dream Garden Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Dram , Gerilim , Romantik
poster
(IMDb: 9.2)
Yanguang Shen Bai Yan, tanrı dünyasında evlilik çizgisini yanlışlıkla yok eder ve insan evlilik dünyasında kaosa neden olur. Herkes bekar olmaktan gurur duyuyor ve artık evlenmiyor. Sonuç olarak, insanların geçimini sağlayan küçük çöpçatan Shang Guan Ya iflasın eşiğindedir. Kazara, Yanguang tanrısı Bai Yan, Shang Guan Ya'nın “nişanlısı” olur. İkisi birbiriyle uyumsuz arkadaş olmaktan, birbirini anlayan ve birlikte kalan insan bir çifte dönüşüyor. İkisi de iş ortağı ve tatlı aşıklardır ve sonunda ölümsüz bir aşkın komik hikayesine başlarlar. 2022 Çin kostüm draması Ms. Cupid in Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Fantastik , Romantik , Tarihi
poster
Bir "ruh eşi" bulmaya kararlı olan He Caihong, bilgili, romantik ve Caihong ile aynı ilgi alanlarını paylaşan genç bir profesör olan Ji Huang'a aşık olur. Ancak annesi Li Mingzhu buna kararlı bir şekilde karşı çıktı ve ideal damadın CaiHong'un bir aile dostu ve çocukluk arkadaşı olan Su Donglin olduğuna karar verdi. Xiafeng'in işsizliği ile, Caihong'un en iyi arkadaşı Han Qing, Xia Feng'in Caihong'un yardımıyla bulunduğu şirkete katılır ve patron tarafından önemli bir konuma getirilir. Cai Hong'un bir diğer en iyi arkadaşı olan Lili'nin güçlü bir rakibi olur. Üçlü dostluk meydan okuyor. Ve Cai Hong, evlat edinildiğini öğrendiğinde, gerçek aşk ve annenin iradesi arasında bir ikilem içindedir. The Gravity of Rainbow Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 9.1)
Word of Honor dizisinde İmparatorluk ailesini korumakla görevli seçkin bir birimin lideri olarak, Zhou Zi Shu (Zhang Zhe Han) hafife alınacak bir adam değildi. Çok saygı duyulan büyük onurlu bir adam, kraliyet ailesine en büyük sadakatle hizmet etti ve buna göre ödüllendirildi. Hayatı dışarıdan ne kadar çekici görünse de gerçekte Zi Shu'nun istediği hayat bu değildi. Kendi içinde huzursuz olan Zi Shu, sonunda kendi hayallerinin peşinden gitmek için görevinden ayrılmaya karar verir. Geçmişi geride bırakan Zi Shu, yeniden başlamaya kararlıdır, ancak en iyi planlar bile kader tarafından engellenebilir. Dünyayı görmek için yola çıktıktan kısa bir süre sonra, Zi Shu kendini dövüş sanatları dünyasını sarsan bir komplonun içinde bulur. Aynı zamanda, ailesinin intikamını almak için bir arayış içinde olan Ghost Valley'den gizemli bir dövüş sanatçısı olan Wen Ke Xing (Gong Jun) ile tanışır. Kaderin bir araya getirdiği ikisi, sahibine dövüş sanatları dünyası üzerinde nihai güç verdiği söylenen efsanevi bir hazineye onları daha da yaklaştıran bir dizi macerayı paylaşırken hızlı arkadaş olurlar. Komplolara ve hazine avına karışan Zi Shu ve Ke Xing, kendilerini tarihin akışını sonsuza kadar değiştirebilecek kadar epik bir maceranın içinde bulurlar. Priest'in "Faraway Wanders" adlı romanından uyarlanan "Word of Honor", Gary Sing ve Jones Ma tarafından yönetilen 2021 macera fantezi dramasıdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Arkadaşlık , Çin Dizileri , Gizem , Tarihi
poster
(IMDb: 9.1)
You Are My Glory, Wang Zhi'nin yönettiği, başrollerini Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yueming, Hu Ke, Wang Yan lin ve Zheng Hehuizi'nin paylaştığı bir romantik dizidir. You Are My Glory, Gu Man tarafından yazılan aynı adlı bir romana dayanıyor ve bir oyunda eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile yanlışlıkla tekrar bir araya gelen popüler aktris Qiao Jingjing'in hikayesini konu alıyor. On yıl sonra, Qiao Jingjing, lisede onu reddeden eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile bir oyunda beklenmedik bir şekilde tekrar bir araya gelir. Liseye giriş sınavının ilk ayrılığından bu yana on yıldır birbirlerini görmemişlerdir. Ancak aslında onu her yerde, çeşitli haber ortamlarında, ekranlarda, hatta metro reklamlarında, otobüs duraklarında görebilir. Her yerde onun figürü var. Qiao Jingjing, öğrencilik yıllarında sıradan bir kızdı. Ancak on yıl sonra popüler bir oyuncuya dönüştü ve "Arena Of Valor" oyununun sözcüsü oldu. Sözcünün imajını düzeltmek için oyun becerilerini geliştirmeye başlar. Böyle bir tesadüfte, çevrimiçi oyunda oyun ustası Yu Tu ile yeniden karşılaşır ve onu oyun koçu olmaya davet eder. Onun oyun koçu olduğu dönemde aralarındaki ilişki daha da yakınlaşır ve birbirlerini daha iyi tanırlar. Bir uzay mühendisi ve ünlünün hayatı nasıl bir araya gelecek? You Are My Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! En Sevilen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Hint Dizileri,Tayland Dizileri Asyadiziizle'de. Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Yang Yang
Tür : Çin Dizileri , Gençlik , Komedi , Romantik , Yaşam
poster
Beklenmedik yerlerde aşkı bulmanın keyifli bir hikayesi olan "She and Her Perfect Husband", Lin Yan tarafından yönetilen 2022 Çin romantik dramasıdır. Başarılı bir kariyere sahip başarılı bir avukat olan Qin Shi'nin (Yang Mi) aklındaki son şey evliliktir. Ancak ailesi başka bir şey düşünemez. Kızlarının evli olduğunu görmeye kararlı olan Qin Shi'nin ebeveynleri, asırlardır onu evliliğe zorlamaya çalışıyor, ancak boşuna. Ülkenin en iyi hukuk firmalarından biri olan Cheng and Hui'de bir pozisyon almaya kararlı olan Qin Shi, yalnızca kariyerini ilerletmeye odaklanmıştır. Cheng ve Hui'de çalışmanın şartlarından birinin evli olmak olduğunu çok az biliyor. Hukuk firmasının işe alma gereksinimlerinin farkında olan Qin Shi'nin erkek kardeşi, özgeçmişindeki medeni durumunu gizlice "evli" olarak değiştirir. Böylesine etkileyici bir özgeçmiş ve erkek kardeşinin yaptığı küçük ayar ile Qin Shi'nin işi bulması uzun sürmez. Ancak abisinin ne yaptığını anlayınca işler biraz daha karışır. Durumu açıklığa kavuşturmayı ümit eden Qin Shi, patronuna yaklaşmaya çalışır ancak doğru anı bulur bulmaz "kocası" Yang Hua (Xu Kai) ortaya çıkar. Ailesi onu Qin Shi'nin en büyük rakibiyle tanışmaya zorlarken Yang Hua, ikisini de içinde bulundukları kötü durumdan kurtarmanın en iyi yolunun Qin Shi ile gerçekten evlenmek olduğuna karar verir. Yang Hua'nın planını kabul eden ikili, evliliklerini kaydettirmek için doğrudan Sivil İşler Bürosuna gider. Ani evliliği bir dizi sorunu çözse de, hem Qin Shi hem de Yang Hua'nın ebeveynleri, ikisinin bir şeylerin peşinde olduğundan şüphelenirken bir başkası hızla ortaya çıkar. Ebeveynlerinin sorularından kaçmak ve Qin Shi'nin eski sevgilisinin aniden hayatına geri dönmesi arasında, bu yeni evli çiftin uğraşması gereken çok şey var. Aceleci evlenme kararları onları rahatsız edecek mi yoksa sonunda onları daha parlak bir geleceğe mi götürecek?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Xu Kai, Yang Mi
Tür : Arkadaşlık , Çin Dizileri , Romantik
poster
(IMDb: 9.0)
Poisoned Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Bu Çin web dizisi, Ma Meng Wei ve Ao Rui Peng'in iQiyi'de yayınlanan tatlı bir şehir aşk hikayesidir. Uykuya dalmakta zorlanan ve bir aşk üçgenine giren bir kız olan Fang Yan'ı konu almaktadır. Çocukken deneyimlerinden sonra Fang Yan (Ma Mengwei) hayatı boyunca kabuslarla boğuşmuştur. Shi Meng (Ao Ruipeng) hayatına girdiğinde, sonunda huzur içinde uyuyabilir. Shi Meng, şirket meseleleri söz konusu olduğunda zorba bir CEO olabilir, ancak Fang Yan'a karşı çok nazik ve sıcaktır. Bazı yanlış anlamalar nedeniyle, popüler şarkıcı Shi Yi'yi (Luo Zheng) uyku sorununu çözebilecek kişi olarak karıştırır ve yanlış yerlerde aşkın peşinden koşmaya başlar. Başrol oyuncular arasında Ao Rui Peng, Ma Meng Wei ve Luo Zheng rol almaktadır. Arkadaşlık, iş, komedi ve romantik türünün birleştiği bu dizinin tüm bölümlerini bulabilirsiniz. Asyadiziizle olarak Poisoned Love izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Arkadaşlık , Çin Dizileri , İş , Komedi , Romantik
Filtrele 954 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori