İletişim

Reklam ve promosyon ile ilgili konularda FilmSiteleriVip@gmail.comadresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Reklam vermek için resmi e-mail adresimizden teyit almadan kesinlikle herhangi bir online iletişim aracı(skype vb) üzerinden kimseye itibar etmeyiniz.

Yaşanacak maduriyetlerden sitemiz sorumlu değildir. Diğer konular için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.

Telif haklarıyla ilgili konularda FilmSiteleriVip@gmail.com adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Asyadiziizle.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir.
Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, hak sahipleri veya meslek birlikleri, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:MADDE 5-
(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English;

If you think some videos are copyrighted, send an email to us FilmSiteleriVip@gmail.com and allow us 2 working days to delete the video.