Öne Çıkanlar

Japon dizileri - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 8.9)
Arisu Ryohei ve Usagi Yuzuha, hayatta kalmak ve kendi dünyalarına dönmek için oyunlarda hayatlarını riske atarak -borderland- gizeminin peşinden gidiyorlar. İkisi, gizemi çözmenin anahtarı olduğuna inanılan bir yerde oyunu kontrol eden arkadaşlar, düşmanlar ve beyinle karşılaşır. Her oyun kazandıklarında numaralı kartları topladılar. Geriye kalan tek şey vale, kız ve papaz kartlarıdır. Bu turda karşılaşacakları oyunlar öncekilerden daha zor olacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yamazaki Kento, Tsuchiya Tao
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Psikolojik
poster
Kayıtsız, işsiz ve video oyunu takıntılı genç bir adam olan Arisu, birdenbire kendini Tokyo'nun tuhaf, içi boşaltılmış bir versiyonunda bulur ve hayatta kalmak için arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli oyunlarda rekabet etmek zorundadır. Bu tuhaf dünyada Arisu, oyunlarda tek başına dolaşan genç bir kadın olan Usagi ile tanışır. Birlikte, hayatlarını riske atarken ve yaşamanın ne anlama geldiğiyle yüzleşirken birbiri ardına gizemi çözmeye çalışırlar. Imawa no Kuni no Alice Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Japon dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayaka Miyoshi, Ayame Misaki, Dôri Sakurada, Keita Machida, Kento Yamazaki, Nijiro Murakami, Nobuaki Kaneko, Riisa Naka, Sho Aoyagi, Shuntarô Yanagi, Tao Tsuchiya, Tsuyoshi Abe, Yuki Morinaga, Yutaro Watanabe, Riisa Naka
Tür : Aksiyon , Gerilim , Bilimkurgu
poster
(IMDb: 8.5)
Senaryosu ve Bakarism'in ilk etiketi olan Ando'nun oynadığı bu çalışma, yerel belediye binasında çalışan ve ailesinin evinde yaşayan sıradan bekar bir kadın olan Asami Kondo'nun (Ando) hayatına yeniden başladığı, yerel bir zaman sıçraması insan komedisidir. ..
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ando Sakura
Tür : Komedi , Hayat , Fantastik
poster
(IMDb: 8.3)
Tokyolu bir dergi yazarı olan Komatsu Kie, bir cinsel saldırı vakasındaki gerçeğin peşine düşmek için Okinawa yerlisi Omine Sakura ile iş birliği yapar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Matsuoka Mayu, Miyamoto Ariana
Tür : Gerilim , Dram
poster
(IMDb: 8.2)
20'li yaşlarının sonlarında, hayattaki büyük başarısızlıklarının üstesinden gelmeye çalışan beş gencin hikayesi. Haruto Takaiwa, Shunta Asabuki ve Junpei Minowa, popüler olmayan komedi üçlüsü Macbeth'in üyeleridir. Her zaman Rihoko Nakahama'nın garson olarak çalıştığı bir aile restoranında toplanırlar. Tsumugi Nakahama, Rihoko Nakahama'nın küçük kız kardeşidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Suda Masaki, Kamiki Ryunosuke, Nakano Taiga, Arimura Kasumi
Tür : Hayat , Gençlik , Dram
poster
(IMDb: 8.2)
Tennoji Haru mükemmel bir iletişimcidir. Yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun herkes tarafından sevilir. Rahat bir insan gibi görünse de aslında hırslıdır ve başarı için her şeyi yapar. Haru'ya ülkenin en büyük bilişim şirketi "Dragon Bank"tan iş teklif edilir, ancak o teklifi geri çevirir. Bunun yerine arkadaşı Taira Manabu ile kendi işini kurmaya karar verir. Hedefi 1 trilyon dolar kazanmak. Bu arada Taira, olağanüstü BT bilgisine sahip mükemmel bir mühendistir. Kişilik açısından Haru'nun tam tersidir. Pasiftir ve insanlarla iletişim kurmakta zorluk çeker. Bu nedenle "Dragon Bank" ile yaptığı iş görüşmesinde başarısız oldu ve Haru ile 1 trilyon dolar kazanmak gibi yeni bir hedef belirledi.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Meguro Ren, Sano Hayato
Tür : Dram, Aksiyon
poster
(IMDb: 8.2)
Yamada Koichi neşeli bir kişiliğe sahip ve sınıfta popülerken, Aomi Mitsuru zeki ama sosyalleşmede iyi değil. İki lise sınıf arkadaşı, zıt kişilikleri nedeniyle birbirlerine güçlü bir şekilde çekilirler. Bir sabah Mitsuru, Koichi'ye bir kamyonun çarptığına tanık olur. Koichi olduğu yerde kalkar ve her zamanki gibi gülümser ve hala "canlıdır", ancak sınıf arkadaşları yavaş yavaş onun varlığını unutmaya başlar. Eien no Kino Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli BL dizilerinden olan Eien no Kino Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
poster
Kendini açık sözlü ilan eden Amihama Nami, bir yayınevinde çalışmaktadır. Bencildir, asla kendini düşünmez ve inanılmaz yüksek özgüveni ve olumlu düşüncesiyle her türlü zorluğun üstesinden gelen yeni bir tür karanlık kahramandır! Bu...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Maruyama Rei
Tür : Komedi
poster
Ortaokuldan mezun olan 16 yaşındaki Kiyo, arkadaşı Sumire ile memleketi Aomori'yi terk eder ve güzel bir maiko (acemi geyşa) olma hayaliyle Kyoto'ya gelir. Ancak ona bu iş için uygun olmadığı söylenir. Gözyaşları içinde memleketi Aomori'ye dönmeye hazırlanan Kiyo, mutfak becerilerinin keşfedilmesiyle bir makanai, yani maiko'ların birlikte yaşadığı evde yemek yapan kişi olarak çalışmaya başlar. Bu sırada Sumire hızlı bir şekilde güzel bir maiko'ya dönüşür ve geleneksel Gion mahallesinin sokaklarında meşhur olur. Bir makanai ve bir maiko'nun güzel, eğlenceli ve lezzetli zamanlarına tanıklık etmeye hazır olun.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mori Nana, Deguchi Natsuki
Tür : Yemek , Komedi , Hayat
poster
(IMDb: 8.2)
Günümüz Japonya'sında geçen "House of Ninjas", son ninja klanı Tawara ailesinin hikayesini anlatıyor. Geçmişte yaşanan bir olaydan sonra köklerini terk etmişti ama şimdi aile, Japon tarihinin en büyük, ulusu temelden sarsmakla tehdit eden krizi üstlenmek zorunda.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Filtrele 251 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori