Öne Çıkanlar

Japon dizileri | Asya Dizi İzle

Kayıtsız, işsiz ve video oyunu takıntılı genç bir adam olan Arisu, birdenbire kendini Tokyo'nun tuhaf, içi boşaltılmış bir versiyonunda bulur ve hayatta kalmak için arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli oyunlarda rekabet etmek zorundadır. Bu tuhaf dünyada Arisu, oyunlarda tek başına dolaşan genç bir kadın olan Usagi ile tanışır. Birlikte, hayatlarını riske atarken ve yaşamanın ne anlama geldiğiyle yüzleşirken birbiri ardına gizemi çözmeye çalışırlar. Imawa no Kuni no Alice Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Japon dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayaka Miyoshi, Ayame Misaki, Dôri Sakurada, Keita Machida, Kento Yamazaki, Nijiro Murakami, Nobuaki Kaneko, Riisa Naka, Sho Aoyagi, Shuntarô Yanagi, Tao Tsuchiya, Tsuyoshi Abe, Yuki Morinaga, Yutaro Watanabe, Riisa Naka
Tür : Aksiyon , Gerilim , Bilimkurgu
Hayatında hiç biriyle birlikte olmamış olan Kiyoshi Adachi, 30. doğum gününe ulaştıktan sonra bir "büyülü güç" kazanır. Diğer insanların düşüncelerini onlara dokunarak duyma yeteneği geliştirir. Bir gün, popüler meslektaşı Yuichi Kurosawa'nın kendisine aşık olduğunu keşfeder. Adachi, Kurosawa'nın ona karşı oldukça açık sözlü duygularını duyabilmenin garipliğiyle uğraşırken, Kurosawa'nın ona ne kadar değer verdiğini kabul eder ve kendi karşılıklı hislerini geliştirmeye başlar. 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Narerurashii Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 30-sai made Dotei Da to Mahotsukai ni Narerurashii Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 8.2)
Kamisama no Ekohiiki, yerel bir tapınağı 100 kez ziyaret eden ve yerel tanrıdan duygularını arkadaşı Kenta'ya itiraf etmesi için güven isteyen bir lise çocuğu olan Yashiro'ya odaklanıyor. Sonunda yaptığında, Kenta onu reddeder ve Yashiro'ya sadece kızlardan hoşlandığını söyler. Kalbi kırıkken bir kaza geçirir ve ölür. Dua ettiği tanrı tarafından hayata döndürüldüğünde, tanrı ona liseli bir kız olarak yeni bir hayat verdiğini ve Kenta'ya itirafını yeni haliyle tekrarlama şansı verdiğini bildirir. Kamisama no Ekohiiki Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. Kamisama no Ekohiiki Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri,Bl Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Doğaüstü , Fantastik , Japon Dizileri , Komedi , Romantik
Nisan'da bahar zamanı kiraz ağaçlarının son çiçekleri açmaya devam eder. Başkalarına alakası olmayan kitap kurdu soğuk oğlan, sağlık kurumunun bekleme odasında üstünde el yazısıyla ''Vefatla Yaşamak'' yazan bir kitapla karşılaşır. Oğlan fark eder ki bunu yazan birey popüler ve keyif dolu sınıf dostu Sakura Yamauchi'dir. Sakura pankreas hastalığı suratından kısıtlı ömrü kaldığı gizemini oğlana söyler. Ve böylece bu gizemini paylaştığı bir birey daha vardır artık.nNormal yaşamını devam ettirmeye çalışan Sakura, son gününe kadar dolu dolu yaşamak mevzusunda kararlıdır. Özgür ruhu ve beklenmedik hareketleri oğlanı şok eder ve vicdanını yavaş yavaş değiştirmeye başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Atsuko Tanaka, Emi Wakui, Jun Fukushima, Lynn, Mahiro Takasugi, Shin-ichiro Miki, Yukiyo Fujii, Yuuma Uchida, Shin'ichirou Ushijima
Tür : Komedi , Romantik
(IMDb: 8.1)
Taira Kei, gençliğinden beri çağdaş dans için bir yeteneğe sahiptir ve gençlerinde bir dans şirketine katılmak için Almanya'da çalışmaya gitmiştir. Birçok uluslararası yarışma kazandı ve “dahilik” olarak anıldı. Ancak, ortada bir aksilikle karşılaştı ve hayal kırıklığına uğradı. Tokyo'ya döndü ve hayalini tekrar ele geçirmeye çalışırken yarı zamanlı bir çalışma yapıyor. Nishihara Yui, 30'lu yaşlarında prestijli bir lisede çalışan kimyacı bir öğretmendir. Evli bir meslektaşıyla aşk ilişkisine devam ederken bile, Kei ile tanışana ve tutkuyla yutulana kadar hala yalnızdı. Second Love izle, sevilen yapımlardan Second Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ji Jin-hee, Jung Su-young, Kim Hee-ae, Kim Kwon, Kim Seul-gi, Kwak Si-yang, Lee Soo-min, Stephanie Lee
Tür : Romantik , Dram
"Life: Love On The Line", Ninomiya Takashi tarafından yönetilen 2020 Japon drama dizisidir. Liseli Ito (Shirasu Jin) 17 yaşında çalışkan bir gençtir. Ama aynı zamanda sıkılıyor ve kötü hissediyor. Ito, okuldan eve dönerken vaktini oyun oynayarak geçirir ve yolda uzun beyaz bir çizgide kendini yürümeye zorlar. Bir gün, yine aynı şekilde devam ederken, Nishi (Raiku) adında başka bir lise öğrencisiyle karşılaşır. Ito, Nishi'nin cazibesine kendi kaptırır. İkili tekrar bir araya gelir, fakat sadece okuldan eve döndüklerinde birbirlerine vakit ayırabilirler. Ito, aniden Nishi'yi öper ve Nishi'nin de ona karşı hisleri olduğunu keşfetmekten çok mutlu olur. Dizi konusu, iki çocuğun geç çocukluktan yetişkinliğe geçişlerini takip eder ve aşklarını her fırsatta test eden yepyeni zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Bu yapım, 2017 yılında piyasaya sürülen aynı adlı hit manga başlığına dayanıyordu. Life: Love On The Line Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Life: Love On The Line Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
(IMDb: 8.1)
Shiro Kakei (Hidetoshi Nishijima) bir avukattır ve küçük bir hukuk firmasında çalışmaktadır. Kuaför olan sevgilisi Kenji Yabuki (Seiyo Uchino) ile birlikte yaşamaktadır. Shiro Kakei'nin rutini, işten sonra indirimli fiyatları olan bir marketten yiyecek satın almasıdır. Aşmadığı yiyecekler için aylık 25.000 yen (225$) bütçesi var. Daha sonra eve gider ve genellikle pilav, çorba ve üç garnitürden oluşan akşam yemeğini yapar. Akşam yemeği hazır olduğunda Kenji Yabuki işten eve gelir. Yemek yerken iki adam hemen hemen her şey hakkında konuşurlar. Yemekte geçirdikleri zaman onlar için çok değerli bir zamandır. Kinou Nani Tabeta Japon BL dizisini Türkçe altyazılı olarak keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz. Kinou Nani Tabeta Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya Dizileri (Asian Drama), Kore Dizileri Korean drama (Kdrama), Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, Jdrama, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : BL Dizileri
Togoku Kyosui, Rokuhodo adında geleneksel tarzda işlettiği bir Japon kafe sahibidir. Sakin bir ses tonu var ve oldukça sakindir. Parlak bir kişiliğe sahip dürüst bir kişidir. Togoku Kyosui, yönettiği bu geleneksel kafede üç genç adamla birlikte çalışıyor. Her biri bir kimono (geleneksel Japon kıyafet) giyiyor ve müşterilerine o şekilde sunuyor. Bu 4 kişi, hepsinin kendi sorunları olan müşterileriyle etkileşime giriyor ve onlara faydalı oluyor. Bu kafede çalışırken kendi sorunlarıyla da yüzleşirler ve daha da olgunlaşırlar. Manga uyarlaması Rokuhoudou Yotsuiro Biyori Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle farkı ve kalitesiyle sizlerle!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Japon Dizileri , Yaşam
(IMDb: 8.1)
Old Fashion Cupcake, Kato Ayaka tarafından yönetilen 2022 Japon drama dizisidir. Bu drama, 2021'de yayınlanan Sagan Sagan'ın aynı adlı manga romanına dayanmaktadır. Nozue (Takeda Kouhei) 39 yaşında bir ofis çalışanıdır. O kesinlikle bir çıkmaza saplanmış durumda. Hayat sıradanlaştı. Kariyeri hiçbir yere gitmiyor ve evlenmeyi hiç düşünmedi. Bu sıradan ve gri yaşam tarzının eziyeti ona zarar verdi ve depresyon başlıyor. Yanındaki bir başka diken de 29 yaşındaki ofis öğrencisi Togawa (Kimura Tatsunari). Togawa, yaşlı adamın astı olmasına rağmen, Nozue'ye karşı soğuk ve nahoştur. Bununla birlikte, derinlerde, Togawa aslında kıdemlisine karşı güçlü bir saygı duygusuna sahiptir ve hatta ona karşı romantik bir çekim hisseder. Kader araya girer ve bir gün ikisi de genç ve çekici kadınların gözdesi olan bir gözleme dükkanına giderler. Sonunda bu sıra dışı mekanda birlikte daha fazla zaman geçirirler ve birbirlerinin şirketlerinden giderek daha fazla keyif almaya başlarlar. İlk başta, Nozue, Togawa'nın onu mutlu etmek için ani girişimleriyle karışır. Ama yavaş yavaş ikili Cupid'in çağrısını duymaya başlar. Gerçek aşk onlar için ufukta olabilir mi? Old Fashion Cupcake ve en çok izlenen Asya dizileri, Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle asyadiziizle’de!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Takeda Kouhei, Kimura Tatsunari, Mizuishi Atomu
Tür : Romantik , Yaşam , Dram
(IMDb: 8.0)
Kurata Sui, hava koşulları yüzünden sorun yaşayan bir yardımcı pilottur. Kaptanla birlikte kokpitte meşgulken, uçağın Haneda Havalimanı'na başarılı bir şekilde inmesine yardım ederken telsizden bir kadın hava trafik kontrolörünün sakin sesini duydu. Kurata, kadın hava trafik kontrolörünün sesine aşık oldu ama yüzü ve adı bilinmeyen biri! Bir aşk hikayesi daha sonra ikilinin tekrar yüz yüze gelmesiyle gelişti. Nice Flight! Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , Romantik , Yaşam
Filtrele 164 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Kategori