Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.8)
Kırsal kesimde hayatta kalma becerisi sıfır olan bir şehir adamı olan Hyeon Yul, hayatta kaybolmuş hissettiği için büyükbabasının kırsaldaki evine gelir. Önünde, çiftçiliği seven tutkulu bir genç adam olan Ye Chan belirir. Hyeon Yul, kırsal yaşamı öğrenirken ve çiftçilik işlerine yardım ederken, yavaş yavaş Ye Chan'ın sıcak ve açık sözlü doğasına doğru çekildiğini fark eder. Her biri kendi endişeleriyle yüklenen bu iki kişi arasında, inişli çıkışlı, genç ve canlı bir kırsal romantizmi ortaya çıkıyor!
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Yoon Do Jin, Do Won
Tür : Komedi , Romantik
(IMDb: 7.8)
Kurye Meena, Athit'in yolda düştüğüne tanık olduğunda onu aceleyle hastaneye kaldırır. Orada, personele hastayla olan ilişkisi hakkında yalan söylemek zorunda olduğu bir konuma getirildi. Ailesi, Meena'nın kendisine baktığını bulmaya geldiğinde ve Athit, Meena ile olan ilişkisine dair hiçbir şey hatırlamadan uyandığında, ailesi bunu hemen amneziye bağlar. Küçük erkek kardeşi Than daha az ikna olmuştur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Nune Woranuch Bhirombhakdi, Joss Way-ar Sangngern
Tür : Komedi , Romantik
(IMDb: 8.0)
Dizi, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul'un (Taecyeon) 100 yıl boyunca çabalamasına rağmen bir gün yüzünden insan olamamasının hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ok Taec Yeon, Won Ji An
Tür : Komedi , Romantik, Fantastik
(IMDb: 8.0)
Dizi, otel endüstrisinde geçen hikayeler hakkında romantik-komedi dramasıdır. Goo Won sahte gülümsemelere dayanamayan The King Group'un chaebol varisidir. The King Group bünyesinde yer alan King of the Land, zengin otelcilere hizmet veren bir cennet olan VVIP iş salonudur. Burada Goo Won mesleğinin doğası gereği istemediği zamanlarda bile her zaman parlak bir gülümsemeye sahip olan Cheon Sa Rang ile tanıştığında içtenlikle gülümseyebilecekleri mutlu günler bulmak için yola çıkarlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Jun Ho, Im Yoon Ah
Tür : Romantik , Komedi
Tüm geçmiş hayatının anılarını hatırlayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)'un, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra, geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo
Tür : Komedi , Romantik , Dram , Fantastik
Dizi, empatiden yoksun bir dolandırıcı ile yapısı gereği aşırı derecede empatik olan bir avukatın kötülükle savaşmak için beklenmedik bir ittifak kurmasını ve intikam alma hikayesini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Chun Woo Hee, Kim Dong Wook, Yoon Park, Park So Jin
Tür : Komedi , Suç , Dram
(IMDb: 7.7)
Hiç kimse Murong ailesinin gayri meşru kızı gibi davranmadığında, yanlış bir kimlikle bir macera başlar. Murong Zhuwan, önde gelen bir ailedenmiş gibi davranmak için sahte kimlik kullandığından beri, boks dünyasında kanlı tartışmaların içine çekiliyor. Gönül meselelerinden habersiz, dövüş sanatları dehası Murong Chong'a aşık olur ve aynı zamanda ihanete uğradığını düşündükten sonra aşkı nefrete dönüşen nazik Fu Hong ile tanışır. Deneyimleri, insanlar için savaşan cesur kahramanlar olmalarına olanak tanır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ao Rui Peng, Aaron Deng, Zong Yuan Yuan
Tür : Komedi , Romantik , Wuxia
(IMDb: 8.2)
Bir lise öğrencisi olarak Jung Woo, sınıfının sosyal hiyerarşisinin tam olarak en üstünde değil. Aslında, her gün zorbalığa uğrayan biri olarak Jung Woo, kolayca tüm okulundaki en aşağılık, en şanssız öğrencilerden biri olarak kabul edilebilirdi. Geçinmek için her gün mücadele eden Jung Woo, mezun olacak kadar uzun süre dayanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak Jae Seong ve arkadaşları, okulun en zayıf öğrencileri arasında bir dövüş turnuvası düzenlemeye karar verdiğinde, Jung Woo kendini okulun yılın en büyük, en çok konuşulan etkinliğinde bulur. Kaybetmemeye kararlı olan Jung Woo, antrenman yapmak için spor salonuna gider, ancak okulun yeni transfer öğrencisi Min Ah ile tanışana kadar, gerçekten savaşmak için ihtiyaç duyduğu ilhamı bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Dae Hwi, Kim Do Yeon
Tür : Aksiyon , Komedi
(IMDb: 8.0)
Dizi, 30'lu yaşlarındaki hayatın tatlılığını ve acısını deneyimleyen Oh Young Shim ve Wang Kyung Tae'nin yeniden bir araya gelmesinin hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Song Ha Yoon, Lee Dong Hae, Lee Min Jae, Jung Woo Yeon
Tür : Komedi , Romantik
(IMDb: 7.4)
Gizli Rüya idolünün hayran grubu, grubun beşinci yıl dönümünde buluşur, ancak çetenin en genç kızı Ninja bazı kötü haberler verir. Herkes en sevdiği idolü Nanai'yi Ninja'yla tanıştırmak için göreve başlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : NuNew Chawarin Perdpiriyawong, Mewnich Nannaphas Loetnamchoetsakun,
Tür : Müzik , Komedi , Gençlik
Filtrele 2734 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori