Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 8.0)
Luo Yingwei, hükümetin bir çalışanıydı ve kendi başına hukuk çalışarak adli sınavını geçti. Ancak bir darbe aldı: kocası Liu Ming ondan ayrıldı ve Liu Ming'in Çin'de büyük miktarda tefecilik borcu vardı, bu da Luo Yingwei'nin derin bir borç krizine girmesine neden oldu. Ancak Luo Yingwei pes etmedi ve yasal yollarla mücadele etmeyi seçti. Hukuk firmasına yeni gelen Luo Yingwei, bir yandan büyük borçların yükü altındayken, diğer yandan işyerinde baskıyla karşı karşıyadır. Neyse ki benzer düşünen ortaklarla tanıştı: Qiu Hua ve Xia Shu. Her zaman hukuka olan inançlarına bağlı kalırlar ve adaleti savunurlar. Birlikte, insan doğasının çeşitliliğine ve toplumun sıcaklığına farklı vakalarla tanıklık ediyorlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Rayzha Alimjan, Wang Yang, Chuai Ni
Tür : Hukuk , Hayat
poster
(IMDb: 8.2)
Solomon's Perjury, bir öğrencinin ölümüyle ilgili gerçekte neler olduğunu araştıran ve gençlerin büyüme sancılarını ele alan bir cinayet gizemi. Bir Noel gecesi, bir öğrenci okulun çatısından düşer ve ölür. Polis, öğrencinin intihar ettiği sonucuna varmış ve okul da hemen bir anma töreni düzenleyerek olayı hızla unutturmaya çalışmıştır. Birkaç gün sonra, öğrencinin öldürüldüğünü gören bir tanığın gizemli ifadesi, ölen öğrencinin sınıf arkadaşı Seo Yeon'a ulaştırıldı. Okul, polis ve basın kimin haklı olduğu konusunda kavga ederken, birçok öğrenci zarar görür. Yetişkinlerin ilgilendiği tek şey davayı kapatmaktır. Seo Yeon ve bazı arkadaşları, bu adaletsiz sürecin devam etmesine sessiz kalamayacaklarını açıklar ve "bu işin peşini bırakmayacağız" diyerek gerçeği ortaya çıkarmak için okulda bir duruşma düzenlemeye karar verirler. Öğrenciler okul mahkemesinde danışman, yargıç ve jüri üyesi olarak görev alırlar. Duruşma, cinayet davasıyla ilgili çirkin sırları ve öğrencilerin gerçeği ortaya çıkarmak için verdikleri mücadeleye dahil olan yetişkinlerin ikiyüzlülüğünü ortaya çıkarır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Kim Hyun Soo, Jang Dong Yoon, Seo Ji Hoon, Seo Young Joo, Jo Jae Hyun
Tür : Hukuk , Gençlik , Dram
poster
Yoshino Hikari'nin parlak ve arkadaş canlısı bir kişiliği var. Memleketindeki bir kredi kuruluşunda çalışıyor. Evcil hayvanlarla ilgili işler yapma hayalinin peşinden gitmek için Tokyo'ya taşındı ve bir evcil hayvan salonunda çalışmaya başladı. Ne yazık ki evcil hayvan salonu iflas etti. Mübaşir Obara Itsuki, işini evcil hayvan salonunda yürütür ve Yoshino Hikari'den etkilenir. Obara Itsuki köpeklerin yanında rahat değil ama bütün hayvanlar Yoshino Hikari'yi seviyor gibi görünüyor. Yoshino Hikari, Obara Itsuki nedeniyle icra memuru asistanı olarak çalışmaya başlar ve Obara Itsuki ile ekip oluşturur. Bu arada Kurihashi Yusuke, icra memurunun ofisinde katip olarak çalışmaktadır. Bir bankada çalışıyordu ve avukat olmak istiyor. Kurihashi Yusuke, icra memurunun ofisinde çalışırken yasayı öğrenir. Yoshino Hikari'ye karşı beklenmedik duygular besler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ito Sairi
Tür : Komedi , Hukuk
poster
(IMDb: 8.0)
Han Yi Han seçkin bir cerrahtı. Güney Kore'deki en iyi tıp fakültesinden birincilikle mezun oldu ve iki bölümde uzmanlaştı: genel cerrahi ve kardiyotorasik cerrahi. Bir ameliyat hayatını değiştirdi. Han Yi Han o ameliyatın başarılı olduğuna inanıyor ama hasta öldü. Daha sonra tıbbi lisansı iptal edildi. Dört yıl sonra, Han Yi Han, tıbbi davalarda uzmanlaşmış bir avukat olarak çalışıyor. Ayrıca eski hastasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Han Yi Han, duruşmaları için kurbanları savunuyor ve tıbbi uygulama hatası ve ihmali yapanları cezalandırmaya çalışıyor. Han Yi Han'ın gerçekleştirdiği ameliyat nedeniyle bir aile üyesini ve bir sevgilisini kaybeden bir savcı ile çalışıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : So Ji Sub, Shin Sung Rok, Im Soo Hyang
Tür : Gerilim , Hukuk , Dram , Tıp
poster
(IMDb: 8.3)
Kişisel bir trajedinin sürüklediği, piyanistten avukata dönüşen bir avukat, boşanmanın karmaşık dünyasında yol alır ve müvekkillerinin ne pahasına olursa olsun kazanması için savaşır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Cho Seung Woo, Han Hye Jin, Kim Sung Kyun, Jung Moon Sung
Tür : Hukuk , Dram
poster
(IMDb: 8.1)
Kim Yo Han adında bir adli stajyerin hikayesini anlatıyor. Bir soruşturma için gizli göreve gittikten sonra, Kim Yo Han bir kriz yaşar ve hapishanede kumar oynarken kaderini değiştirecek bir kart eli elde etmeye çalışmakta zorlanır. Kim Yo Han ihtiyatlı ve her zaman birkaç hamle ilerisini düşünüyor ve poker yüzünü açık tutuyor. Soruşturma sırasında beklenmedik bir olaya bulaşınca tehlikeli bir duruma düşse de hayatta kalmak için savaşmaya devam edecek ve bir krizi fırsata çevirebilme yeteneğiyle büyümeyi başaracaktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kang Ha Neul, Lee Yoo Young
Tür : Aksiyon , Gerilim , Hukuk
poster
(IMDb: 8.6)
Prestijli okullarında korkunç bir olay meydana geldiğinde, hukuk yoluyla adalet, sert bir hukuk profesörü ve hırslı öğrencileri tarafından sınanır. Yang Jong Hoon bir ceza hukuku profesörü ve eski seçkin bir savcıdır ve sert sözleri onu uzak durmak için profesör. Aynı zamanda, katı öğretim yöntemleri ve hukuk mesleğinde gelecekteki gençlerinden daha azını kabul etmeyi reddetmesiyle ilgili ikna edici bir şeyler var. Hukuk birinci sınıf öğrencisi Han Joon Hwi, sınıfının en üstündedir. İyi görünümü ve kolay çekiciliği onu kağıt üzerinde mükemmel bir adam yapan doğal bir lider. Ancak, iyi gizlenmiş kalan beklenmedik bir yanı vardır. Kang Sol, okula özel kabul alarak çocukluk çağı yoksulluğunun ve zorlukların üstesinden gelen bir başka birinci sınıf hukuk öğrencisidir. Etrafını saran zenginlik ve yetenek arasında sürekli yoksunluk ve utanç duygusuyla dikenli bir yolda yürüyor. Sonunda, tutkusu onu iyi bir avukat olmanın gerçekten ne gerektiği konusunda aydınlatacaktır. Kim Eun Sook, bir zamanlar hukuk fakültesinin ücretsiz hukuk kliniğinin başında olan bir medeni hukuk profesörüdür. Doğal otorite havası ve özgür kişiliği, ona mahkemede usta olarak ün kazandı. Oldukça yakın bir profesör olarak tanınan o, Yang Jong Hoon'un güvenmeye cesaret ettiği tek meslektaşıdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Kim Myung Min, Kim Bum, Ryu Hye Young, Lee Jung Eun
Tür : Gizem , Hukuk , Suç , Dram
poster
(IMDb: 7.8)
Avukat Pat'in yeni neslin hevesli bir politikacısı olan Wasu ile ilk karşılaşması pek sorunsuz gitmez. Ancak kader onları birbirlerinin yoluna koymaya devam eder ve sonunda güçlü bir figürle ilgili bir vakayı araştırmak için birlikte çalışarak ilişkilerinde bir dönüşümü ateşlerler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Linn Mashannoad Suvanamas, Top Jaron Sorat
Tür : Gizem , Hukuk
poster
(IMDb: 8.0)
An Ni, prestijli bir hukuk fakültesinin en iyi öğrencisidir. Ünü, onu ülkenin en üst düzey yasal organlarından bazılarının dikkatini çekti. Çin'in en üst kamu savcılığı olan Savcılık'a girdikten sonra yeni bir departmana atanır. Departman şefleri, -yeni bir yüz olarak- departmana yeni fikirler ve taze bir bakış açısı sağlamaya yardımcı olacağını düşünüyor. An Ni, kendisini polis şefi He Lu Yuan ile birlikte çalışırken bulur. He Lu Yuan'ı iyi tanımayanlar onu soğuk, acımasız ve yıpratıcı buluyor. İkili kısa süre sonra kendilerini karmaşık, yeni siber suç suçlularının peşinde bulur. Bunların çoğu uluslararası çeteleri içeriyor. Başına buyruk savcı ve polis şefi, suçluları adalete teslim etmek için tüm zekalarını ve kaynaklarını bir araya getirmeli ve kısa süre sonra -Yaşlı A- lakaplı gizemli bir dehanın perde arkasındaki ipleri elinde tutabileceğini keşfetmelidir. ~~ Bu dizi, Çin Halk Savcılığı tarafından yönetilen gerçek hayat hikayelerine dayanıyordu.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Tong Da Wei, Gao Xin, Una You
Tür : Gizem , Hukuk , Dram
poster
(IMDb: 8.0)
Pan Yan, Rongke Hukuk Bürosu'nun stajyer avukatıdır. O ve Rongke'nin stajına aynı anda giren Shu Yinan, Zuo Na ve Zhu Xin Xin, işyerine ilk girdiklerinde kafa karışıklığıyla karşılaştılar. Staj süresince çeşitli dava komisyonlarına maruz kalırlar. Stajyer avukatlar olarak, ne müvekkilin emanet ettiği davaları üstlenebilirler, ne de davanın yönünü ve stratejisini belirleyebilirler, ancak hepsinin asıl amacı hukuka saygı duymaktır ve her dava için vicdanlı bir şekilde malzeme hazırlar ve önerilerde bulunurlar. Büyüme sancıları sadece işyerinde değil, ailede de var. Ebeveynleriyle olan ilişkinin nasıl ele alınacağı da yorucu. Sonunda, hukuk firmasının kıdemli ortakları Lan Hong ve Du Fei Yu'nun rehberliği ve yardımları altında ve ebeveynleriyle samimi iletişimden sonra hepsi büyüdü.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Guo Qi Lin, Gina Jin
Tür : Hukuk , Dram
Filtrele 3309 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori