Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.4)
Tanman uygulamasını başlatan bir iş adamı tehlikeye atılır ve bu nedenle yerine kendisine benzeyen birini tutmaya karar verir. Yer değiştirmek, kendi aşk hayatı da dahil olmak üzere çevresindeki insanların hayatını kaotik hale getirir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tay Tawan Vihokratana, Maprang Alrisa Kunkwaeng
Tür : Gizem , Romantik , Dram
(IMDb: 7.0)
Film yıldızı ve iki iş CEO'su "S" şehrinde arka arkaya öldü ve ölüm nedenleri çok garipti. Daha da tuhafı, insanların bildirdiğine göre, bu üç cinayetin işlendiği mahalde karanlık bir gölge belirdi. Sonuç olarak, S Şehri Kriminal Soruşturma Tugayı hızla bir soruşturma başlattı. Şüpheliler arasında S City'deki en zengin kadın, alaycı zengin ikinci nesil iş adamı ve toplumun en dibindeki bazı piçler var...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lu Shan, Yang Hao Ming, Min Zheng
Tür : Gerilim , Gizem
(IMDb: 7.4)
Liu Zi Xin'in mükemmel evliliğinin bir aldatmaca olduğu ortaya çıktı. Kocası sadece onu aldatmakla kalmadı, aynı zamanda gizli sebepleri de vardı. Böylece, kocasından intikam almak için özel bir dedektör olan Zhang Xiu Qi'ye döner, ancak Zhou Ping onu bir yıl önce Zhang Xiu Qi ile aldattığını açıkladı. Bir araba kazası anılarının bir kısmını kaybetmesine neden oldu. Ama Zhang Xiu Qi neden kimliğini gizlemesine yaklaştı? Liu Zi Xin yoğun bir siste yakalanır...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Chi Ning Ning, Hu Wen Zhe, Qu Bo, Cai Xiang Yu
Tür : Gerilim , Gizem , Romantik
(IMDb: 8.0)
Dizi, ünlü olarak adlandırılan yeni ünlenmiş kişilerin ve onları kıskananların hikayesini anlatmaktadır. Ayrıca dizi, dünyayı saran şiddetli çalkantılı korkuları, acı verici ve üzücü arzuları ele almaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Park Gyu Young, Kang Min Hyuk, Lee Chung Ah, Lee Dong Gun, Jeon Hyo Sung
Tür : Gerilim , Gizem , Dram
(IMDb: 8.0)
Kendileri için birbirlerinin mutluluğunu yok etmek, kendilerini baskıdan, incinmekten ve sırlardan kurtarmak ve gerçek benliklerini geri kazanmak için şiddetli bir sosyal medya savaşına giren anneleri anlatan bir gerilim draması.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee El, Jin Seo Yun, Cha Ye Ryun
Tür : Gerilim , Gizem , Dram
(IMDb: 8.0)
Baek Je Na, Cheongdam Uluslararası Lisesi'nde üçüncü nesil bir holding ve en yüksek sınıfın altın kaşığıdır. Kim Hye In yoksulluk içinde büyüdü ve tanık olduğu bir cinayete sessiz kalması karşılığında Cheongdam Uluslararası Lisesi'nde okuma şansı verildi. Cheongdam Uluslararası Lisesi, Je Na'nın Kim Hye ile olan rekabetini, zihinsel savaşta birbirlerine karşı çukurlaşırken izleyen bir cinayet gizemidir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Eun Saem, YeriLee Jong Hyuk, Yoo Jung Hoo
Tür : Gerilim , Gizem , Gençlik , Dram
(IMDb: 8.0)
An Ni, prestijli bir hukuk fakültesinin en iyi öğrencisidir. Ünü, onu ülkenin en üst düzey yasal organlarından bazılarının dikkatini çekti. Çin'in en üst kamu savcılığı olan Savcılık'a girdikten sonra yeni bir departmana atanır. Departman şefleri, -yeni bir yüz olarak- departmana yeni fikirler ve taze bir bakış açısı sağlamaya yardımcı olacağını düşünüyor. An Ni, kendisini polis şefi He Lu Yuan ile birlikte çalışırken bulur. He Lu Yuan'ı iyi tanımayanlar onu soğuk, acımasız ve yıpratıcı buluyor. İkili kısa süre sonra kendilerini karmaşık, yeni siber suç suçlularının peşinde bulur. Bunların çoğu uluslararası çeteleri içeriyor. Başına buyruk savcı ve polis şefi, suçluları adalete teslim etmek için tüm zekalarını ve kaynaklarını bir araya getirmeli ve kısa süre sonra -Yaşlı A- lakaplı gizemli bir dehanın perde arkasındaki ipleri elinde tutabileceğini keşfetmelidir. ~~ Bu dizi, Çin Halk Savcılığı tarafından yönetilen gerçek hayat hikayelerine dayanıyordu.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Dilraba Dilmurat, Tong Da Wei, Gao Xin, Una You
Tür : Gizem , Hukuk , Dram
(IMDb: 7.2)
Shitara Kyoichi, siyasi ve kurumsal dünyada kanunların ve polisin üstesinden gelemeyeceği her türlü anlaşmazlığı ve sorunu çözebilen gizemli bir tamircidir. Hikaye, Kyoichi'nin hapis cezasını çekmeyi bitirdiği noktadan başlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Karasawa Toshiaki
Tür : Gizem , Dram
(IMDb: 8.0)
Dizi, iblislerin ele geçirdiği bir kadının ve iblisi görebilen bir adamın etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Tae Ri, Oh Jung Se, Hong Kyung
Tür : Gerilim , Gizem , Doğaüstü
(IMDb: 8.0)
Dizi, bir muhasebe firmasında ortaya çıkan çeşitli hikayeleri anlatıyor. Kim Myung Soo dizide, Kore'nin 4 Büyük muhasebe firmasından biri olan Taeil Accounting Firm'e katılan ilk ve tek lise mezunu muhasebeci Jang Ho Woo rolünü üstlenmektedir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Myung Soo, Choi Jin Hyuk, Choi Min Soo, Yeonwoo
Tür : Gizem , İş , Dram
Filtrele 2734 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori