Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.1)
The Silent Sea terk edilmiş araştırma istasyonuna bilinmeyen bir numuneyi geri almak için Ay'a giden seçkin bilim insanlarının hikayesini anlatan gizemli bilim kurgu gerilim dizisidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Bae Doo Na, Gong Yoo, Lee Joon
Tür : Gerilim , Gizem , Korku , Bilim Kurgu
(IMDb: 8.7)
Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong Woo’nun etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir. 20’li yaşlarında olan Yoon Jong Woo, hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır. Bir diş doktoru olan Seo Moon Jo'nun, Jong Woo’nun yeni taşındığı apartmana yakın bir yerde kliniği vardır. Küçük bir kasabadan Seul’e yeni taşınan Jong Woo’ya, Seul’deki hayata uyum sağlamasında yardımcı olur. Jong Woo’nun yeni taşındığı, ucuz dairenin sahibi olan Eom Bok Soon, ilk başlarda nazik ve sıcakkanlı biri gibi görünmektedir. Ancak bazı garip davranışları, onun göründüğü gibi bir olmadığını göstermektedir. 302 numaralı odada yaşayan Yoo Ki Hyuk, önce Jong Woo’ya bir ev arkadaşı olarak yaklaşsa da diğer herkes ondan korkmaktadır. 306 numaralı odada yaşayan Byun Deuk Jong ise kekemedir ve aynı zamanda garip bir gülme sesi çıkarmaktadır. 314 numaralı odada yaşayan Hong Nam Bok da, gizli ya da açık bir şekilde, her zaman Jong Woo’yu izlemektedir. Dizi, Kim Yong Ki’nin kaleme aldığı "Taineun Jiokida" adlı bir webtoondan uyarlamadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yim Si Wan, Lee Dong Wook
Tür : Gerilim , Korku , Psikolojik , Dram
(IMDb: 7.3)
Miyama Akari, rahmetli babasından kalan annesiyle birlikte bir fotoğraf dükkanı işleten bir üniversite öğrencisidir. Bir gün bir müşteriden bir film rulosu hazırlama talebinde bulunur ve daha önce gördüğü fotoğraflarda bir şeyler keşfeder. Bu sırada eski çocukluk arkadaşıyla on beş yıl aradan sonra ilk kez bir araya gelir. Kısa bir süre sonra kasabada bir dizi tuhaf olay yaşanmaya başlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Takahashi Hikaru
Tür : Gerilim , Romantik
(IMDb: 8.3)
Anne ve babasını bir yangında kaybeden Lee Ahn, fiziksel temas yoluyla bir kişinin ya da nesnenin geçmişini okuma yeteneği olan psikometri gücünü edinir ve bunu kötü insanları alt etmek için kullanmaya karar verir. Henüz gücünü nasıl kontrol edeceğini bilmezken, acı veren sırlarını saklamak için elinden geleni yapan Yoon Jae In ile tanışır. Üvey vasisi savcı Kang Seong Mo ve onun meslektaşı araştırmacı Eun Ji Soo ile birlikte Ahn, Sung Mo ve Jae In'in hayatlarına musallat olan zor bir davayı çözmek için bir araya gelirler. Dava, yangının ana nedeni olan savcı Kang'ın anne ve babasının hayatı etrafında dönmektedir. Jae In ve Lee Ahn, geçmişleri ve gelecekleri aracılığıyla birbirlerini iyileştirir ve suçluyu bulurlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Park Jin Young, Shin Ye Eun, Kim Kwon, Kim Da Som
Tür : Gerilim , Gizem , Romantik , Doğaüstü
(IMDb: 9.2)
1990'larda Seul'de geçen filmde, eski bir DJ, bir gangster örgütünde ustalaştıktan sonra şehirdeki gece kulüplerinde "Gangnam Kristali" adında yeni ve güçlü bir uyuşturucu satmaya başlar. Polis bu tür uyuşturucuların kökeni hakkında çok az şey bildiğinden, bu yaygın uyuşturucu kaçakçılığı organizasyonunu çökertmek için kırsal polis memuru Park Jun Mu, organizasyona gizlice girmekle görevlendirilir, ancak aynı zamanda bir dedektif olan karısı Yoo Eui Jung'un bu tehlikeli göreve katılmaya gönüllü olduğunu ve iğrenç yeraltı uyuşturucu kralı ile tarif edilemez bir geçmişi olduğunu keşfeder. Park Jun Mu, uyuşturucuyla ilgili bu görevde, sadece uyuşturucu karteliyle gönülden mücadele etmekle kalmaz, aynı zamanda karısının güvenliğini her zaman korumak için de çok çalışır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ji Chang Wook, Wi Ha Joon, Im Se Mi
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Suç
(IMDb: 7.6)
2019 yılında yayınlanan orijinal drama dizisinin baş karakteri Rika'nın gençlik günlerini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Romantik , Dram , Aile
(IMDb: 8.3)
Tokyolu bir dergi yazarı olan Komatsu Kie, bir cinsel saldırı vakasındaki gerçeğin peşine düşmek için Okinawa yerlisi Omine Sakura ile iş birliği yapar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Matsuoka Mayu, Miyamoto Ariana
Tür : Gerilim , Dram
(IMDb: 7.3)
Hasebe Kaori çaylak bir film yönetmenidir. Filminin senaryosu hakkında yeni senarist Kai Chihiro'ya danışır. Senaryo, 15 yıl önce yaşanan Sasazukacho Ailesi Cinayet Davası'na dayanıyor. Bu cinayet davası, küçük kız kardeşini evlerinde öldüren ve ardından evlerini ateşe veren bir hikikomori adamını içeriyordu. Yangın anne ve babasını da öldürdü. Cinayetin işlendiği kasaba aynı zamanda Kai Chihiro'nun da memleketidir. Hem Hasebe Kaori hem de Kai Chihiro'nun aile cinayeti davasıyla ilgili sırları var. Hasebe Kaori ve Kai Chihiro, filmleri için bu cinayet vakasını araştırırken şok edici bir gerçek ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kitagawa Keiko
Tür : Gerilim , Gizem
(IMDb: 8.5)
Kanunsuz Gando topraklarında, vahşi haydutlar değerli vatanları ve sevdikleri için savaşmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler - bu ölüm kalım meselesi olsa bile.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Nam Gil, Seo Hyun, Yoo Jae Myung, Lee Hyun Wook, Lee Ho Jung
Tür : Aksiyon , Gerilim , Tarihi , Dram
Yüzü olmayan bir mobil platform patronu, bir dizi yapım şirketi CEO'su, eski bir gangster, idol özentisi, bir OBGYN doktoru, bir eğlence CEO'su ve bir okul sanat öğretmeninin ortak noktası nedir? Bu 7 kişinin hepsi hararetli bir kayıp kız vakasına karıştı. Kaderlerinden kaçıp gerçeğin peşinde koşarken kendilerini bu intikam masalının içinde sırların, yalanların ve arzuların ortasında bulurlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Uhm Ki Joon, Hwang Jung Eum, Lee Joon, Lee Yoo Bi
Tür : Gerilim , Gizem , Dram
Filtrele 3026 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori