Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

odern bir doktor olan Yun Ruo Yu, hayat kurtarma sürecinde elektrik çarpar ve tıp pratiği yapmak ve hastalıkları iyileştirmek için kendi tıbbi sistemini kullanarak eski zamanlara gider. Eski hanedanın Veliaht prensi Lord Li ile evlenmesi için verilir.Biri hastalıkları tedavi edip hayat kurtaran, diğeri insanları koruyan ikisi, birbirlerinden hoşlanmamaktan yavaş yavaş birbirlerine hayran olmaya, sonra birlikte çalışmaya, aşık olmaya ve birbirlerini kurtarmaya giderler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Stephanie Xu, Wen Yi Fan
Tür : Tarihsel , Romantik , Dram , Fantastik
(IMDb: 8.0)
Dizi, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul'un (Taecyeon) 100 yıl boyunca çabalamasına rağmen bir gün yüzünden insan olamamasının hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ok Taec Yeon, Won Ji An
Tür : Komedi , Romantik, Fantastik
(IMDb: 7.7)
Thana işinde ve ilişkisinde sorun yaşıyor. Bir mola yakalayamıyor gibi görünüyor. Bu yüzden her şeyi değiştirmek için bir dilek tutar. Ama her dileğin bir bedeli vardır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mig Teerapat Prongaroon, Gun Napat Na Ranong
Tür : Romantik , Dram , Fantastik
Tüm geçmiş hayatının anılarını hatırlayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)'un, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra, geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yoon Kyung, Ahn Dong Goo
Tür : Komedi , Romantik , Dram , Fantastik
(IMDb: 8.0)
Dizi, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul'un (Taecyeon) 100 yıl boyunca çabalamasına rağmen bir gün yüzünden insan olamamasının hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Taecyeon, Yoon Byung-hee, Go Gyu-pil
Tür : Fantastik , Romantik
Kadın oyuncu Shen Wan Yi, nişanlısı Lu Ming Yu ve arkadaşı Ji Yao tarafından, aralarında bir ilişki olduğunu öğrendikten sonra öldürülür. Shen Wan Yi gözlerini açtığında, kendisini araba kazasından hemen önce tekrar hayatta bulur. Bu kez, oyuncu Gu Yan Jue’nin yardımlarıyla Lu Ming Yu ve Ji Yao’ya karşı intikam planları yapar ve bu sırada yeniden aşkı yakalar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Romantik, Fantastik
Dişi kırık asi bir vampir, Kalküta sokaklarında utangaç bir dişçiye aşık olur ama insan ve mistik güçler onları ayırabilecek midir?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Sikandar Kher, Tillotama Shome, Saswata Chatterjee
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
(IMDb: 6.2)
Modern senarist Zhuang Momo, 'Yasha Bride' senaryosuna gitti ve Long ailesinin çirkin gelini olduktan sonra gizli bir evliliğe katılmak zorunda kaldı. Kaderin düzenlemesini kabul etmeye isteksiz, 'ölümsüz ruhunu...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lu Hao, Lan Yi Lun
Tür : Tarihsel , Romantik , Fantastik
(IMDb: 8.1)
Büyülü miraslarından habersiz olan bir Pari ve Rakshas'ın destansı destanı etrafında dönüyor. Gerçek kimliklerini ve soylarının güçlerini keşfettikten sonra ne olacak?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Revolves around the epic saga of a Pari and a Rakshas, who are unaware of their magical legacies. What happens after they discover their true identities and the powers of their lineages?
Tür : Romantik , Dram , Fantastik
(IMDb: 6.0)
2043 yılında, dünyanın ilk başarılı tam dalış VRMMO'su Infinite Dendrogram piyasaya sürüldü. Beş duyuyu mükemmel bir şekilde simüle etme yeteneğine ek olarak, diğer birçok şaşırtıcı özelliğiyle birlikte oyun, oyunculara sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya sunmayı vaat etti. Yaklaşık iki yıl sonra, yakında üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Reiji Mukodori sonunda oyunun bir kopyasını satın alabilir ve oynamaya başlayabilir. Tecrübeli ağabeyi Shu ve ortağı Embryo'nun biraz yardımıyla Reiji, Infinite Dendrogram dünyasında bir maceraya atılır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Fantastik
Filtrele 2734 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori