Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 5.0)
Günahkar Heyang şehrinde çok sevilen Pan Yue, herkes tarafından küçümsenen Yang Caiwei ile evlendi. Ancak Yang Caiwei düğün gününde öldürüldü. Şüpheli suçlu Pan Yue'dan başkası değildi. Ölümden yeniden doğan Yang Caiwei, "kötü kadın" Shangguan Zhi olarak tanındı. Pan Yue'nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için şiddetli bir girişimde bulunarak geri döndü. Dört Büyük Klanla cesurca yüzleştikçe ve birçok eski vakayı ortaya çıkardıkça kalpleri bir kez daha yakınlaştı. Yang Caiwei, gerçek suçlunun onu başından beri derinden seven ve ona asla ihanet etmeyen Pan Yue olmadığını keşfetti. Tam her şey yerine oturuyormuş gibi görünürken, perde arkasındaki beyin başka bir tuzak kurarak onları umutsuzluğun uçurumuna itti. Aşkları her şeye dayanabilecek mi?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
poster
(IMDb: 5.0)
Gözden düşen insan prens Wu Geng, ailesini kaybetmenin ve bir maden kampının en dip derinliklerinde köle olmanın zorluklarıyla karşı karşıyadır. Bu zorluklara rağmen eski kralın vasiyetini devralır; ülkesinin ve halkının yok edilmesine karşı derin bir nefret taşıyor. Wu Geng, kendini geliştirmek için büyükbabası ve yaşam danışmanı Fu Xi'yi eğitim için gizli Shen Yin köyüne kadar takip eder. Yılmaz bir ruhla çeşitli zorlukların ve zorlukların üstesinden gelerek intikam ve özgürlük arayışı yoluna girer. Sonunda güçlü bir cennet karşıtı ordu kurar ve Sınırsız Alan'a giderek köleliğe karşı uzun süredir devam eden mücadeleye son verir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Romantik , Tarihi
poster
(IMDb: 5.0)
Zhang Chi, yarış pistinden çıktıktan sonra ciddi şekilde yaralandı ve kendisini beklenmedik bir şekilde 21 yaşındaki Lin Zhen Dong'un vücudunda buldu. 24 yaşındaki halinin aynı hataları bir daha yapmaması için elinden geleni yaptı.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
poster
(IMDb: 8.2)
Tang Sarayı'ndaki bir gece ziyafetinde Li Bing, imparatoriçe tarafından Dali Tapınağı'nın Bakan Yardımcısı olarak atanır. Gizemli Li Bing'in liderliğinde tapınak üyeleri Chen Shi, Wang Qi, Ali Baba, Cui Bei ve Sun Bao, ilahi başkenti çevreleyen gizem katmanlarını açığa çıkarmak için birlikte çalışırlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
poster
(IMDb: 7.5)
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Gerilim , Gizem
poster
Feng Ruo Yao, bir anka kuşu ve şeytan diyarının hükümdarıdır. Ölümsüz Lord Mo Chen Yuan'a ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenmesi için onu şeytan diyarına geri dönmeye zorlar. Mo Chen Yuan her zaman Feng Ruo Yao'ya aşık olmuştur. Üvey kardeşi tarafından gizlice ciddi şekilde yaralandığından, Feng Ruo Yao'nun numarasını kendi kullanımına çevirir ve iblis diyarında iyileşmek için kendisinin onun tarafından yakalanmasına izin verir. İkisi kavgalı düşmanlar gibi görünse de aslında aşkları iki yönlüdür. Karşılaştıkları engeller ne olursa olsun birbirlerine daima samimiyetle davranırlar. Sonunda ölümsüz ile iblis arasındaki uçurumu ortadan kaldırmayı başarırlar ve bir araya gelirler...
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Romantik , Tarihi
poster
(IMDb: 8.0)
Kıdemsiz kurumsal çalışan Yang Xiao Zhu, beklenmedik bir şekilde, her sabah saat altıda işte olması gereken renkli ışık üretim şirketinin başkanı Zhu Xiao Yang'ın yönetici asistanı oldu. Bir iş hatası nedeniyle Zhu Xiao Yang tarafından sert bir şekilde işten atıldıktan sonra Yang Xiao Zhu, tuvalette sevimli küçük bir domuz buldu. Ertesi gün uyandığında yanında uyuyan domuzun çıplak başkan olduğu ortaya çıktı! Her gün gün batımından sonra Zhu Xiao Yang'ın sevimli küçük bir domuza dönüştüğü ve yalnızca gerçek aşkın öpücüğünün büyüyü bozabileceği ortaya çıktı. İyi kalpli Yang Xiao Zhu, şaşkınlık içinde, Zhu'nun annesinden gelen görevi kabul etti ve Zhu Xiao Yang ile romantik bir ilişki kurmaya çalışarak birlikte yaşama hayatına başladı. İkili, iş piyasasındaki acımasız rekabetle birlikte karşı karşıya kaldı ve duyguları daha da ısındı. Ancak Zhu Xiao Yang'ın üniversite dönemindeki karşılıksız aşkı Bai Yue Guang'ın ortaya çıkışı Yang Xiao Zhu'nun aklını karıştırdı. Tesadüfen, Zhu ve Yang arasındaki birkaç öpücük girişimi işe yaramadı. Zhu Xiao Yang'ın gerçek aşkı o olmayabilir miydi?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
poster
27 yaşındaki bir gelinlik tasarımcısının asistanı olan Jin Xia, eski bir sahil evi satın almak için kredi aldı. Bir ev sahibi olmanın mutlu hayatının başlayacağını düşünüyordu ama Jin Xia çok geçmeden evin aslında "perili" olduğunu keşfetti! Antik evde inzivaya çekilmiş, davranışları ve yetenekleri hayalet gibi olan bir genç adamın olduğu ortaya çıkar. Bu şüpheli "hayalet" çocuğun hafızası yok ve eski evi terk edemiyor ve Jin Xia ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılı görünüyor. Aralarındaki bağın nedenini bulmak için ikili, yüzü kızaran ve yürekleri hoplatan bir "altın evde gizli koca" birlikte yaşama hayatına başlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Romantik
poster
(IMDb: 8.0)
ki unutkan genç, Yue Jin Zhao ve Yue Qi, kimliklerini ve geçmişlerini aramak için bu topraklarda dolaşıyorlardı, ancak Yue Qi tüm parasını Yükselmiş Ruh Tarikatı'nın bir üyesine kaptırdı. Kaybedilen parayı geri kazanma sürecinde, kendi bölgesinde tarikatı yok etme ve suçlarını açığa çıkarma çabalarına öncülük eden "Evanescent" Luo ailesinin reisi Luo Zhou Yan ile buluşurlar. Yue kardeşler ve Luo Zhao Yan birbirleriyle ve Gerçek Dövüş İttifakı üyeleriyle güçlerini birleştirirler: Ju Shi Fang, Ming Xin ve amcası Xian Qing, kişisel şeytanlarının üstesinden gelirken ve öğrenirken tarikatın liderlerini ortadan kaldırmak için gölgelerde faaliyet gösteren gizemli örgütler hakkında.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Romantik , Tarihi
poster
İki zıt kişiliğe sahip bir Kral ve onu öldürmek isteyen ama sonunda ona aşık olan suikastçı bir kızın hem yürekleri titreten aşk hikayesini hem de şiddetli saplantısını anlatıyor. Veliaht Prens Sajo Hyun, veliaht prens kimliğini gizlerken şehir merkezindeki bir butikte moda tasarımcısı olarak çalışmak için doğuştan gelen sanatsal duygusunu kullanan entelektüel bir karakterdir. Baskıcı babası Sajo Seung nedeniyle çocukluğundan beri kalbinin derinliklerinde bir yara vardır. Sajo Hyun'un diğer kişiliği Ak Hee, başkalarını kolayca baştan çıkarabilen çekici bir karakterdir, ancak başkalarıyla fiziksel temasta bulunduğunda aşırı acı hissetmekle lanetlenmiştir. Yeon Wol, bir suikastçıdan cariyeye dönüşen, dönemeçlerle dolu bir hayat yaşamaktadır. Yeon Wol, yıkılan Yeon Hanedanlığı'nın kraliyet soyundan gelmektedir ve Yeon Poong Hak'ın tek kızıdır. Yeon Wol kimliğini gizler ve ailesinin intikamını almak için suikastçı Gye Ra olur. Krala suikast düzenlemeye çalışırken, bilinmeyen bir kişi tarafından kurulan tuzağa düşer ve ertesi gün geçmişine dair hiçbir şey hatırlamadan uyanır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Fantastik, Romantik, Tarihi
Filtrele 3251 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori