Dizi Arşivi | Asya Dizi İzle

(IMDb: )
Lise öğrencisi Woo Ki Myeong, dünyanın en muhteşem adamı olmaya karar verir. Bunu liseden sınıf arkadaşı olan güzel bir kızla eşleşmek için yapar. Bu arada, Kwak Eun Jin, Woo Ki Myeong'dan hoşlanıyor. Dikkatini çekmek için tarzını değiştirmeye çalışır Sevilen Asya Filmlerini Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya Filmleri, (Asian Drama), Kore Filmleri, Korean drama, (Kdrama), Çin Filmleri, Tayland Fimleri, Çin Fimleri, Asya Fimleri, Hint Fimleri, Jdrama, BL Fimleri, Anime Fimleri, belgesel izle Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ahn Jae-hyun, Han Hye-jin, Joo Won, Kim Na-young, Kim Si-eun, Kim Sung-oh, Lee Il-hwa, Lee Kyung-young, Min Jin-woong, Nana, Park Se-young, Shin Ju-hwan, Sulli, Wi Ji-Woong, Yang Heung-ju
Tür : filmler
(IMDb: )
Shiro geçici olarak öldü ama "Guardian" adlı gizemli bir kişi, onun ölümünün nedenini bulmak için ruhunu başka bir ölünün vücudunda ikamet etmek için bir "aile yanında konaklama" yapabileceğini söyledi. Ancak, Shiro'nun bunu 100 gün içinde yapması gerekiyor, yoksa gerçek formu ortaya çıkacak ve gerçekten ölecek. Bu nedenle, Shiro başka bir ölü lise öğrencisi Kobayashi Makoto'nun vücuduna girer ve Makoto'nun çocukluk arkadaşı Fujieda Akira ve Makoto'nun aşık olduğu kıdemli Takasaka Mitsuki ile ölümünü araştırmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Anna Yamada, Ayumu Mochizuki, Daichi Watanabe, Hikari Ishida, Kento Nagao, Kuranosuke Sasaki, Rikako Yagi, Natsuki Seta Sevilen Asya Filmlerini Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya Filmleri, (Asian Drama), Kore Filmleri, Korean drama, (Kdrama), Çin Filmleri, Tayland Fimleri, Çin Fimleri, Asya Fimleri, Hint Fimleri, Jdrama, BL Fimleri, Anime Fimleri, belgesel izle Asyadiziizle.com adresinde!
Tür : filmler
Filtrele 2055 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori