Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 7.7)
“The Masked Lover” 2017 Tayvan drama dizisidir. İkiz kız kardeşler zıt hayatlar yaşarlar. Wu Ping An (Mini Tsai), bir mafya örgütü olan güçlü Yi Qing Group'un çivi gibi sert patronudur. İkiz kız kardeşi, yurtdışında sakin ve basit bir hayat yaşayan tatlı Wu Ping Fan'dır (Mini Tsai). Beklenmedik bir kaza, Ping An'ı komaya sokar ve anneleri, Ping Fan'a, örgüt uğruna Ping An'ın hayatını gizlice üstlenmesi için Tayvan'a dönmesini emreder. Tehlikeli suç dünyasına atılan Ping Fan, Gu Le Jun'un (Weber Yang) korumasına güvenmek için büyür ve ona aşık olur. Ama Ping Fan, Le Jun'un gerçek kimliğini öğrendiğinde, zaten çılgın olan hayatına ne olacak? Herkese iyi seyirler dileriz. The Masked Lover Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Tayvan dizilerinden olan The Masked Lover Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Komedi , Romantik , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 7.5)
Tainanlı bir kız olan I-Shan, Taipei'ye gitmeyi aşırı istiyor. Tesadüfen, teyzesinin Taipei'deki dairesinde kalacak yer bulmayı başarır ve orada çalışmaya başlar. Röportajlarında şans bulamayınca ve ardından meslektaşı tarafından odak noktası haline gelince hayal kırıklıkları ortaya çıkıyor. Bir kavga onu teyzesinin evinden çıkmaya zorladığında, I-Shan onun hala Taipei'de bir yabancı olduğunu fark eder. Hikaye, I-Shan'ın modern bir Taipei kadınına dönüşümünün birçok yolunu takip ediyor. Women in Taipei Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Tayvan dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Dram , Romantik , Tayvan Dizileri
poster
Onunla tanıştığımızda, Chang Che-kai lise son sınıf öğrencisi. Ve onun üniversiteye giriş sınavlarına çalışması gerekirken, Kai onun yerine kendini duygulara kaptırır. Lösemi hastası olan babası, çok sevdiği plak dükkanını kapatıyor. Etrafta dolaşmak için yeterli para yok, annesi zar zor ortada ve Kai'nin notları düşüyor. Yine de olumlu bir şey var, o da Sung Yuan-yuan (Gingle Wang). Chang Che-kai müzisyen K olacak, Sung Yuan-yuan ise söz yazarı Cream olarak bilinecek ve iki ruh eşi birlikte güzel müzik yapacak. Romantik ve müzik üzerine Tayvan dizilerinden More than Blue: The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır. More than Blue: The Series Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya Dizileri (Asian Drama), Kore Dizileri Korean drama (Kdrama), Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, Jdrama, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram , Müzik , Romantik , Tayvan Dizileri , Yaşam
poster
(IMDb: 7.8)
Long Jie, büyükbabasıyla birlikte yaşayan mütevazı bir lise öğrencisidir. Ailesi küçük yaşta vefat ettikten sonra mütevazi bir geçmişe sahip. Long Jie okulda fark edilmeyen biridir. Onun tam zıttı popüler sınıf lideri Jiang Jiang'dır. Jiang Jiang, sosyal, zeki ve varlıklı bir aileden geliyor. Long Jie sürekli olarak sınıf arkadaşının gölgesindedir ve dikkat çekmek için rekabet edemez. Long Jie, hayatından memnun değil, son zamanlardaki birçok talihsizlik yüzünden sarsılıyor. Umutsuzluğunun ortasında deniz kıyısını ziyaret eder ve kayalık bir uçurumun üzerinde durur. Ne yazık ki, düşer ve neredeyse boğularak ölür. Bir deniz adamı kurtarmaya gelir ve genç adamı kazadan kurtarır. Daha sonra Long Jie, mistik yaratığın olağanüstü görünümü ve olağandışı güçleri karşısında huzursuz hisseder. Panik içinde kaçarken, deniz adamı onu eve kadar takip eder. Deniz adamı, olaydan sonra denize geri dönemeyeceğini keşfeder. Derin sulara değdiğinde bacakları kuyruğa dönüşmez. Güç kaybından insanı sorumlu tutarak Long Jie'yi suçluyor. İkisi de deniz adamının neden artık doğal formuna dönüşemediğini açıklayamazdı. Korkusuna ve kafa karışıklığına rağmen, Long Jie deniz adamının şimdilik evinde yaşamasına izin verir. Yeni arkadaşına, Mandarin'deki merman'a benzeyen kelimelerle oynanan bir oyun olan “Ren Yu” adında bir isim verilir. Komedi ve fantastik türünde 2022 Tayvan drama 49 Days With a Merman Türkçe altyazılı olarak yer almaktadır.   49 Days With a Merman Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 7.8)
Büyük hayaller ve azmin gücü hakkında bir hikaye olan “Fly the Jumper”, Li Ruonong tarafından yönetilen 2020 lise spor dramasıdır. On bir yaşındayken Zhang Jian Yi'ye (Wu Nien Hsuan) genetik bir kalp hastalığı teşhisi kondu. Hevesli bir basketbol oyuncusu olan Jian Yi, bu haberle yıkıldı. Profesyonel olma hayalleri artık paramparça olmuşken, Jian Yi sevdiği spora olan tutkusunu bir kenara bıraktı ve hayatına devam etmenin bir yolunu bulmaya çalıştı. Ama bazı rüyalar unutulmayı reddeder. Şimdi on altı yaşında olan Jian Yi, basketbol tutkusunu hiç kaybetmedi. Halkın içinde hiç oynamamasına rağmen, hayatında antrenman yapmadığı bir gün olmadı, spora olan sevgisi onu sürekli ilerlemeye itiyor. Lise basketbol takımının menajeri Yan Xi (Tsai Jui Hsueh), Jian Yi'nin gizli antrenmanlarından birinde yakalanınca, Jian Yi içgüdüsel olarak, Jian Yi'nin tam olarak takımının ihtiyacı olan kişi olduğunu anlar. Jian Yi'yi takıma katılmaya ikna eden Yan Xi, birçok kişinin protestolarına rağmen yeni acemisinin yanında duruyor. Takım arkadaşlarının küçümsemesine, ebeveynlerinin muhalefetine ve kendi fiziksel sınırlamalarına karşı savaşmak zorunda kalan Jian Yi, sınırları zorlar. Tutkusu ve kararlılığı hayallerini gerçekleştirmeye yetecek mi yoksa yenilginin acısına yenik mi düşecek? Fly the Jumper Tayvan dizi tüm bölümlerini Asyadiziizle kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyin. Fly the Jumper Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Arkadaşlık , Gençlik , Okul , Spor , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 5.8)
The Devil Punisher, geceleri bir iblis savaşçısına dönüşen gizemli bir fırıncı hakkındadır. Gerçekte, o reenkarne bir tanrıdır ve unutkan amnezi hastası sevgilisine bin yıl süren romantizmini hatırlatmak gibi bir amacı vardır. Age of Rebellion ve Endless Love gibi dizilerle tanınan dizinin yönetmenliğini Joi-Chih Chaing üstleniyor. Devil Punisher, A Taiwanese Tale of Two Cities gibi devlet televizyonu tarafından satın alınan diğer Tayvanlı yapımların aksine, yayınlandığı dizinin ağından alınan ilk Netflix serisidir. The Devil Punisher Tayvan drama tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram , Fantastik , Romantik , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 6.5)
Bir dizi garip vakanın soruşturulması, polis müfettişi Zhao Xuzhen'i gelecekten geldiğini iddia eden Futmalls.com adlı gizemli bir web sitesine götürür. Müşteriler, gelecekteki aşk, şöhret ve güzellik dahil olmak üzere siteden her şeyi satın alabilir. Ürün iade edilemez ve fiyatı düşünülemez. Bilim kurgu gizemlerinin hayranıysanız, öncül yeterince ilgi çekicidir. (Bu arada Futmalls, Future Malls'ın kısaltmasıdır.) Tayvan drama Futmalls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Futmalls Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 7.1)
Sınırsız aşkın sevimli bir hikayesi olan “Handsome Stewardess”, Zero Chou tarafından yönetilen bir 2019 romantik komedi dramasıdır. Taipei'de barmen olarak çalışan Holly (Suan Wang), dünyanın her yerinden insanlarla sohbet etme şansına sahip olmanın keyfini çıkarıyor. Bunu işinin avantajlarından biri olarak gören Holly, yaptığı işten gerçekten keyif alıyor. Her zaman yeni insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi dört gözle bekleyen Holly, bir sonraki kapıdan kimin girebileceğini merak etmenin getirdiği gizemden hoşlanıyor. Öyle bile olsa, hiçbir şey onu Meng Lian'ın (Huang Pei Jia) hayatına girdiği güne hazırlayamazdı. Uluslararası bir karate yarışmasını yeni tamamlayan Singapur ulusal karate şampiyonu Meng Lian ve takım arkadaşları son gecelerini Holly'nin barında kutlama yapmaya karar verdiler. Bir anda Meng Lian'a kapılan Holly, bu sevimli yabancıya sırılsıklam aşık olur. Meng Lian, Holly'nin sevgisine karşılık verir, ancak aralarındaki mesafe, ilişkilerini sürdürmeyi zorlaştırır. Uçuşlardan tasarruf etmek ve toplantıları daha sık hale getirmek için Holly, uçuş görevlisi olmak için barmenlikten vazgeçmeye karar verir. Teknik özellikleri onu iş için bir ayakkabı haline getiriyor, ancak iğrenç derecede cinsiyet önyargılı görünüme uymak, bir uçuş görevlisi olarak hayatı oldukça zorlaştırıyor. Neyse ki arkadaşı Jerry yardım etmek için orada. Yanında iyi bir arkadaşı olan Holly, kolay olmadığını kabul etmek zorunda olsa da yeni işine alışmaya başlar. Bu sırada Meng Lian, ailesine açılmanın bir yolunu bulmakta zorlanır. Paylaştıkları sevgiden güç alan Holly ve Meng Lian, aralarında duran engelleri aşmanın bir yolunu bulabilecek mi? Handsome Stewardess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle!       Handsome Stewardess Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 7.6)
"Love Cuisine" 2015 Tayvan dizisidir. Hayat dünya mutfağı ile daha iyi yaşanır. Han Jie (Lego Li), Avrupa'da bir restoran işleten ve eski akıl hocasına verdiği sözü yerine getirmek için Si Ping Lisesi'nde yemek öğretmeni olmak üzere Tayvan'a dönen ünlü bir şeftir. Akıl hocasının kızı Fang Xiao Roa (Alison Lin) de aynı okulda çalışıyor ve hemen Han Jie'nin yemek pişirme ve öğretme tarzıyla çatışıyor. Wen Zhen Yu (Duncan Chow) Han Jie'nin en iyi arkadaşı bu okulda öğretmenlik yapar ama iki arkadaş rakip olurlar. Öte yandan, Xiao Rou'nun en iyi arkadaşı Jiang Pei Ying (Nita Lei) meslektaşlarına karşı bir çekiciliğe sahiptir. Dört eğitmen, yemek pişirmeye olan tutkularını paylaşmak için her şeyle ve farklılıklarıyla uyumu koruyabilecek mi? "Love Cuisine" Tayvan drama Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. Love Cuisine Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür : Romantik , Tayvan Dizileri
poster
(IMDb: 7.7)
Sınıf dehası Shi-zhu'ya (Dino Lee) gözü pek ama parlak olmayan Yue-qin (Esther Wu) için her şey çaresiz görünür. Yue-qin'in evi feci bir kaza geçirip onu ve babasını sokakta bıraktığında kader araya girer. Ancak, Yue-qin'in babasının iyi bir arkadaşı ahşap işlerinden çıkar ve onları evine götürür ve ancak Yue-qin taşındığında Shi-zhu'nun yeni ev arkadaşı olduğunu anlar. Yue-qin, Shi-zhu'nun hayatını alt üst edebilir, ancak hiçbir şeyi denemek zorunda olmayan biri için bu kötü bir şey olmayabilir. Miss in Kiss Tayvan drama Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular :
Tür : Komedi , Romantik , Tayvan Dizileri
Filtrele 3251 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori