Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
Üç yıl önce ülkeyi zafere götüren en güçlü asker olan Iceblade Magician’ı herkes bilir, ancak gerçek adını çok az kişi bilir: Ray White. Ray, kanlı bir savaştan sonra Arnold Akademisi’ne kaydolur ve hiç sahip olmadığı bir lüks olan normal bir hayatı deneyimlemeye hazırdır. Bu hedefi ilerletmek için, Buzkılıcı Sihirbazı kimliğini bir sır olarak saklıyor, geçmişin yaraları bugün bile peşini bırakmıyor. Halktan biri olduğu için dışlanmış olmasına rağmen Ray, gururlu ama kibar Amelia Rose, kas beyinli Evy Armstrong ve utangaç ve kitap düşkünü Elisa ile arkadaş olur. Bununla birlikte, akademi duvarlarında bir komplo pusudadır ve Ray, nedenleri belirsizliğini koruyan bir casusu yakalamakla görevlendirilir. Ray, yeni bulduğu arkadaşlarını ve değer verdiği insanları korumak için, geçmişiyle yüzleşmek anlamına gelse bile, ne gerekiyorsa yapacaktır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Fantastik, Okul
poster
(IMDb: 6.8)
Bir grup lise son sınıf öğrencisi için, yatay geçiş yapan bir öğrenciyle şans eseri bir araya gelmek, son sınıflarının gidişatını değiştirecektir. Eita Izumi dört yıl sonra memleketine geri döner ve beklenmedik bazı tanıdıklarla karşılaşır: Eita'nın çocukluk arkadaşı Haruto Soma; Eita ve Haruto'nun yeniden bir araya gelmesine tanık olan fotoğraf öğrencisi Ena Komiya; ortaokul aşkına karşı hisleri hala oyalanan Mio Natsume; ve romantik ilişkilere ilgisiz görünen bir kız olan Hazuki Morikawa. Bu beşinin yolları kesiştiğinde kaderleri hiçbirinin göremeyeceği bir şekilde değişir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Dram , Okul , Romantik , Yaşamdan Kesitler
poster
Tetsuo Takahashi, Shibasaki Lisesi'nde çalışan ve yarı-insanların fizyolojik çalışmalarında uzmanlaşmış bir öğretmendir. Öğrencileri arasında bir vampir ve domates suyu aşığı Hikari Takanashi; Kyoko Machi, bir dullahan; ve Yuki Kusakabe, bir yuki-onna. Okulda ayrıca bir succubus olan matematik öğretmeni Sakie Satō da görev yapmaktadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Komedi , Okul , Seinen , Vampir
poster
(IMDb: 7.0)
Nanako Yukishiro, söylemek istediklerini yalnızca senryu (haiku'ya benzer bir şiir tarzı, daha çok mizah odaklı) kullanarak iletebilen bir kızdır. Eiji, okulun edebiyat kulübünün bir üyesi olan ürkütücü ama nazik bir çocuktur. Çift, 17 heceden oluşan günlük neşeli etkileşimlere sahiptir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Komedi , Okul , Shounen , Yaşamdan Kesitler
poster
Midori, Tsubame ve Sayaka, anime hayallerini gerçeğe dönüştürmek için Eizouken'de (Video Araştırma Kulübü) bir araya gelen birinci sınıf lise kızlarından oluşan enerjik bir üçlüdür. Midori tek başına bir anime yaratma konusunda gergindir. Hali vakti yerinde bir kız gibi görünen Tsubame ile tanışır ama aslında bir animatör olmak gibi sanatsal hayalleri vardır. Midori'nin en iyi arkadaşı Sayaka, projeyi hayata geçirecek finansal sağduyuya sahiptir ve arayışlarında çifte katılır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Komedi , Macera , Okul , Seinen
poster
(IMDb: 7.4)
Erkeklerin yumuşak tenis kulübü ortaokulun şakasıdır. Sadece kızlar takımı kadar kazanmamakla kalmıyor, aynı zamanda takım kaptanı Toma Shinjo'nun dikkate değer istisnası dışında, üyeleri de tembel, haklı ve genel olarak topal olarak çıkıyor. Takım arkadaşlarının davranışlarından sürekli olarak hüsrana uğrar, ancak öğrenci konseyi başkanı, düşük performans gösteren kulüplerin artık okul fonu almayacağını açıklayınca işler doruğa ulaşır. Animiya.net kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyin. Bu nedenle, erkeklerin soft tenis kulübü yaz turnuvasında en az bir maç kazanamazsa, onlar tarih olur. Tüm ekip bunun haksızlık olduğunu kabul etse de, yalnızca Toma gerçekten üzülür ve umutsuzca işleri tersine çevirmenin bir yolunu bulmaya çalışır. Çocukluğundan tanıdığı bir çocuk olan Maki, kasabaya geri döndüğünde ve büyüyüp atletik olduğunu kanıtladığında, Toma kurtulduğunu düşünür. Ama Maki'nin halletmesi gereken kendi sorunları var ve Toma'nın kulübüne katılmayı kabul etse bile yapabileceği pek bir şey olmayabilir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Dram , Okul , Spor
poster
(IMDb: 7.6)
Evlilikten kaçarken görüntüsünü değiştirip üniversiteye giden bir kızla popülerliğin verdiği bunalımdan kaçıp üniversiteye sığınan bir pop starın kesişen yollarını anlatan romantik bir dizi. Chen Qing Qing, umutsuzca düzenlenmiş bir evlilikten kaçınmak ve kendi şartlarıyla aşkı bulmak isteyen zengin bir hanenin kızıdır. Düğün gününde kasabadan kaçar ve ebeveynlerinin okuduğu aynı koleje kaydolmak için dışarı çıkar ve ölümleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umar. Gerçek kimliğini gizlemek için görünüşünü ve ismini değiştirir ve sınıf arkadaşlarıyla uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar. Okuldaki çalışma arkadaşı, çoktan birlikte çalıştığı ünlü şarkıcı Si Tu Feng olarak ortaya çıkıyor. İkisi de sürekli kavga ediyor ve birbirlerine sorun veriyorlar. Ama aralarında daha fazlası olabilir mi? Böylece Qing Qing'in ailesinin ölümüyle ilgili cevapları ve gerçek sevgi şansını araştırması başlar. 2018 yapımı dizi izleyicilere keyifli dakikalar sunmaktadır. Okul ve içerisinde bolca romantizm konusu içeren dizi çerezlik keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Accidentally in Love Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Çin dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Amy Sun
Tür : Çin Dizileri , Gençlik , Komedi , Okul , Romantik
poster
(IMDb: 7.0)
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Asyadiziizle.com adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir. Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Asyadiziizle.com olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Arkadaşlık , Çin Dizileri , Gençlik , Okul , Romantik , Spor
poster
(IMDb: 7.3)
Hikaye, özellikle uzun süredir yakın ilişkilere karşı fobisi olan bir öğrenci olan Su Zi Yin ile ilgili. Sonra yanlışlıkla üniversitede fobileri anlamayan küçük öğrencisi Ye Jun Cheng ile tanışır. İlişkileri daha önce düşünülenden daha yakın hale geliyor. Daha sonra, gerçekten farkında olmadan yavaş yavaş daha fazla bir şeye dönüşen beklenmedik bir ilişki kurarlar. Ama Zi Ying korkusunu yenebilir ve önünde duran adamı kabul edebilir mi? Yoksa fobisinin kazanmasına izin mi verecek? My Honey Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Çin dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Dram , Komedi , Okul , Romantik
poster
(IMDb: 7.3)
Drama, kibirli bir bilim ve teknoloji Düz-A öğrencisi ile farklı bir akla sahip bir kız arasındaki komik okul aşk hikayesini anlatan Jin Li Ju Le Bu adlı mangadan uyarlanmıştır. Garip bir zihinle, genç şanslı kız yanlışlıkla okul çocuğu ve düz A öğrencisi ile karşılaşır. Lucky Club Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Animeler Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Estelle Chen, Qiu Hong Kai
Tür : Komedi , Romantik , Okul , Gençlik
Filtrele 3251 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori