Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 5.0)
KBM Muhabiri Seo Jung Won, Kötü Adam Avcısı olarak biliniyor. “Nothing Uncovered” adlı programı halkı kışkırtan kötü adamlarla ilgili haberler veriyordu ve keskin yorumları diziyi popüler hale getirerek Jung Won'u yıldız bir muhabir haline getirdi. Ancak kendisini dibe çeken şok edici bir olaya karışır ve eski sevgilisi Kim Tae Heon ile ekip kurmak zorunda kalır. Tae Heon, Gangha Karakolunda bir dedektiftir ve her şeyi kendi yöntemiyle yapmak zorundadır. Bir vakayı araştırırken Jung Won ile tanışır ve yeniden bir araya gelmeleri karşısında kafası karışır. Woo Jae, Jung Won'un kocasıdır ve zengin bir aileden gelen ünlü bir gizem yazarıdır. Jung Won için her şeyi yapmaya hazır bir romantik olmasına rağmen yaralı kalbini gizlice saklıyor. Ve şimdi bu üçü seri cinayetlere derinden bulaşmış durumda.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
(IMDb: )
Eun Soo Hyun bir psikoloji profesörü ve ünlü bir yazardır ancak hayatı tamamen değişmiştir. Küçük oğlu haksız yere ölür. Daha da kötüsü oğlunun ölümünden sorumlu olan kişinin kanunlar tarafından cezalandırılmaması. Eun Soo Hyun bu dünyadan umudunu kaybeder. Oğlunun ölümünden sorumlu olan kişiyi tek başına cezalandırmaya karar verir. Hayatı hala acı ve çaresizlik içindedir. Bir şekilde Eun Soo Hyun, kendisininkine benzer acı çeken diğer insanlarla ilişki kurar ve onların gizemli vakalarını çözer. Bu süreçte yavaş yavaş iyileşiyorlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim, Gizem, Dram
poster
(IMDb: 8.0)
Paralel bir evrende, açıklanamayan bir salgın nedeniyle yeni doğan kız çocukların sayısı erkek meslektaşlarından çok daha fazla. Erkeklerin sayısı azaldıkça, "ulusal hazineler" olarak selamlanıyorlar ve kadınların, hükümet destekli "Hazır, Hazır, Sev" adlı bir yarışmayla onların sevgisini kazanması gerekiyor. Day beklenmedik bir şekilde yarışmaya kabul edilince en popüler adam olan Son ile tanışır. Filizlenen aşkları ve bildikleri dünya, yüzeyin altında işleyen bir komployu ortaya çıkardıklarında tehdit altındadır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
(IMDb: 7.5)
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür : Fantastik , Gerilim , Gizem
poster
(IMDb: 8.0)
Hikaye, sıradan bir üniversite öğrencisi olan Lee Tang'ın, gece bir markette yarı zamanlı bir iş sırasında bir müşteriyle tartışmaya girmesini, bilinçsizce bir çekiç sallayıp onu öldürmesini konu alıyor. Suçluluk duygusu ve cinayet korkusu çeken Lee Tang, bir gün öldürdüğü kişinin bir seri katil olduğunu öğrenir ve yavaş yavaş "kötü tohumları" tespit etme konusunda doğaüstü bir yeteneğe sahip olduğunu fark eder. Kısa sürede geçmişte etik olmayan kötülükler yapan insanları cezalandıran karanlık bir kahramana dönüşür. Soğukkanlı, karizmatik ve inatçı bir dedektif, Lee Tang'ın peşine düşer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
(IMDb: 8.0)
1970'lerin sonlarında, Ningyang'dan Hacheng'e giden buharlı trende, genç kondüktör Wang Xin, telaşlı yolcular arasında görevlerini özenle yerine getiriyordu. Eski demiryolu polisi Ma Kui'yi bir kaçak sanarak beklenmedik bir akıl hocası-öğrenci ilişkisi başlattılar. Wang Xin ve Ma Kui, başlangıçtaki hoşnutsuzluktan karşılıklı saygıya kadar demiryolu kamu güvenliğinin ön saflarında yan yana savaştılar. Hırsızlık, adam kaçırma, uyuşturucu kullanımı, devriye gezme, hırsızlık ve soygunlarla mücadele gibi konuları ele aldılar, her zaman her yolcunun güvenliğini ön planda tuttular ve kuzey ile güney arasında seyahat eden trenlerin güvenliğini özverili bir şekilde korudular. Wang Xin ve Ma Kui, Çin demiryollarının buharlı lokomotiflerden elektrikli lokomotiflere ve ardından yüksek hızlı trenlere doğru gelişimine tanık olarak demiryolu polisinin meşalesini nesiller boyunca aktardılar ve Çin'deki hızlı değişimlere tanık oldular.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Dram
poster
(IMDb: 8.2)
Suç çözme yetenekleriyle tanınan Di Renjie'nin efsanevi hikayesini anlatıyor. Di Renjie imparatorluk sınavlarını kazandı ve Chang'an'daki resmi atamasını bekliyor. Ancak İmparatoriçe Wu Zetian tarafından aniden birçok gizemle karşılaştığı bir sınır kasabasına gönderilir. Di Renjie bu başarıyı sürdürme zorluğunun üstesinden geliyor
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Dram
poster
(IMDb: 8.0)
Nihayet hayatında bir kez şöhret olma fırsatını yakalayan, hevesli bir aktör olan Dong, yanında ölü bir kadın olan Meng ile uyanır. Önceki gece parçalarını toparlayamayan Dong, bunun yoluna çıkmasına izin vermemeye kararlıdır. Olay yerini temizler ve sanki bir soygun ters gitmiş gibi düzenler, ancak farkında olmadan kendisinin bulunması gereken izlerini bırakır. Polis daireyi ararken tüm sakinlerin saklayacak bir şeyleri olduğu ortaya çıkar. Herkesin bu cinayet için bir nedeni var gibi göründüğünden, Meng'in ölüm nedenini çözmek zor oluyor...
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
Dövüş sanatları varisi Lin Yu Meng, yanlışlıkla Ji Group'un CEO'su Ji Ling Su'nun lüks arabasına zarar verir. Bu, tazminat ve zorla evlendirme sözleşmesini içeren bir dizi komik olaya yol açar. Lin Yu Meng, bir borç dağını aşmaya çalışırken, Ji Ling Su'nun biyolojik annesinin vasiyeti tarafından yönlendirilen, görünüşte müreffeh Ji Grubu içindeki gizli gerilimleri keşfeder. Madencilik hakları, efsanevi pembe elmaslar ve tasarım rekabetinin ortasında Lin Yu Meng, Ji Ling Su'ya yardım eder ve on yılı aşkın süredir taşıdığı karmaşık duyguları yavaş yavaş çözmeye başlar. Komik karşılaşmalar sayesinde ilişkileri gelişir ve birbirlerinin kalplerini keşfetmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Romantik , Dram
poster
(IMDb: 8.4)
So Eun Ho, pazarlama ajansından sorumlu en yaşlı stajyerdir ve sevimliliği ve genç görünümüyle tanınır. Hayatı bir 'YOLO' tutkunu olarak yaşamasına rağmen beklenmedik bir şekilde iş piyasasına girdi ve stajına başladı. Patronu işkolik Kang Na Eon ile her fırsatta çatışır. Üstlendiği her projede başarılı olan Kang Na Eon, sektördeki en genç pazarlama ekibi lideri ve yaşayan bir efsanedir. Kamu işe alım uzmanı olarak işe başladı, yönetici olmak için kurumsal basamakları tırmanırken, başarı uğruna arkadaşlıklardan ve sevgiden fedakarlık etti. Ancak, başlangıçta aptal olduğunu düşündüğü bir stajyerle yaşadığı bir olaya karışınca hayatı beklenmedik bir şekilde değişir ve bir gecede dünyası tamamen alt üst olur. Birbirinden çok farklı değer yargıları nedeniyle nefret eden iki kişinin beklenmedik bir öpüşmenin ardından ruhları yer değiştirdiğinde neler yaşanacak?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Romantik , Dram
Filtrele 3309 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori