Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
Hikaye, -Sheng Sheng Man- olarak bilinen geleneksel müzik çevresinde düşük profilli bir figür olarak başka bir gizli kimliğini sessizce korurken, hayallerinin peşinden gitmeye devam eden, müzik seven son sınıf üniversite öğrencisi Gu Sheng'in etrafında dönüyor. Seslendirme camiasının ünlü ismi "Qiang Qing Ci" olan hoşlandığı kişiyle işbirliği yapma fırsatını özlüyor. Şans eseri, bir etkinlik sırasında aslında -Qiang Qing Ci- olan Mo Qingcheng ile yolları kesişir. Gu'nun en yakın arkadaşının da yardımıyla aralarındaki mesafe yavaş yavaş kapanır. Daha sonra Mo Qingcheng nefis mutfağını ve büyüleyici sesini kullanarak yavaş yavaş onun kalbini kazanmak için bir plan başlatır. Gu Sheng bunu fark ettiğinde, çoktan Mo Qingcheng'in kurduğu tatlı tuzağa düşmüş olur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tan Jian Ci, Zhou Ye
Tür : Yemek , Müzik , Romantik , Dram
poster
(IMDb: 7.8)
Onunla ilişkim tek gecelik bir ilişkiyle başladı ama karşı taraf bunun burada bitmesini istemedi. Gelip hayatıma daha çok karıştı ve çok geçmeden sanırım kendimi ona teslim ettim.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Dew Nitikorn Pankram, Tor Atagorn Sonyot
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 8.4)
Jo Yong Pil, haenyeo (deniz yaşamı toplayan kadın dalgıç) olarak çalışan annesini hatalı bir hava durumu raporu nedeniyle genç yaşta kaybettikten sonra, hava tahmincisi olmaya ve memleketinin büyüklerini korumaya karar verir. Ancak tutkusu ve yanlış bilginin akıp gitmesine izin vermemesi ona işyerinde patronuyla tartışmaktan korkmayan inatçı bir baş belası olarak ün kazandırıyor. Jo Sam Dal, Jo Yong Pil ile büyüdü. Memleketi Samdalri'de kalmaktan memnun olan Jo Yong Pil'den farklı olarak Jo Sam Dal, küçük kasabalarından çıkıp Seul'e taşınmayı kendine misyon edinmiştir. Seul'de adını Jo Eun Hye olarak değiştiren Jo Sam Dal, moda fotoğrafçılığı endüstrisinde yıllarca asistan olarak çalıştıktan sonra sonunda başarılı olur ve zirveye ulaşır. Ancak inşa etmek için çok çalıştığı her şey göz açıp kapayıncaya kadar yerle bir olunca, insanların onu hâlâ Eun Hye olarak değil Sam Dal olarak tanıdığı Samdali'ye geri döner. Jo Yong Pil ve Jo Sam Dal, küçükken kalçadan birleşmiş olsalar da, bir zamanlar birbirinden ayrılamayan arkadaşlar, onları ayıran bir olay nedeniyle artık birbirleriyle iletişim halinde değiller. Ancak Jo Sam Dal, Samdarri'ye döndüğünde, bir zamanlar birbirlerine karşı besledikleri uzun süreli sevginin hızla geri geldiğini fark ederler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ji Chang Wook, Shin Hye Sun
Tür : Komedi , Romantik , Yaşam , Dram
poster
(IMDb: 7.2)
Kendine güvenen ve keskin ağızlı görünen bir kadın olan Alice, ailesini geçindirmek için para kazanmak zorundadır. Bu arada, daha sonra çöken bir binayı tasarlayan eski mühendis Mes. O zamandan beri hayatı düştü. Alice ve Mes banka için çalışmalara başladılar. İkisinin hem ulusal mali durumun hem de başarı için kirli bir oyun oynamaya hazır iş arkadaşlarının baskısı altında çalışmaları gerekiyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mint Chalida Vijitvongthong, Nonkul Chanon Santinatornkul
Tür : Dram
poster
Cha Jin Woo'nun işitme bozukluğu var. Engelli olduğu için rahat konuşamıyor. Cha Jin Woo, duygularını konuşmak yerine çizimlerle ifade etmeye alışkın. Jung Mo Eun ile tanışır. Gelecek vadeden bir oyuncu ve duygularını kelimelerle ifade ediyor. Cha Jin Woo ve Jung Mo Eun birbirlerine aşık olurlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Jung Woo Sung, Shin Hyun Been, Kim Ji Hyun, Lee Jae Kyoon
Tür : Romantik , Yaşam , Dram , Melodram
poster
(IMDb: 8.5)
An Zhu Yiwai Eyaleti'nin eski sol elçisi Ren Ru Yi, kaderin bir cilvesi sonucu Wu Eyaleti'nin karşılama heyetinin bir üyesi olur. Wu Eyaleti Altı Dao Salonunun lideri Ning Yuan Zhou, özgür ruhlu Yu Shi San, Prenses Yang Ying, zeki genç adam Yuan Luo ve imparatorluk muhafızı Qian Zhao ile birlikte aşkı, yaşamı, ölümü deneyimliyorlar. ve birlikte büyüyün.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Liu Shi Shi, Liu Yu Ning
Tür : Romantik , Wuxia , Dram , Politik
poster
(IMDb: 7.3)
Miduoduo Silahlı Eskort Ajansının çekingen ve tereddütlü lideri Lin Wan Qing, ajansı yeniden canlandırmak için yarı zamanlı bir suikastçı olarak yüksek mahkemeye sızar. Yüksek mahkemenin soğuk ve acımasız yetkilisi Su Mo Yi, iyi kalpli Lin Wan Qing'le kafa kafaya tanışır ve ona eşlik eder. Vakaları araştırmak ve imparatorluk şehrini korumak için güçlerini birleştirirler ve sonuçta her iki yönde de giden başarılı bir aşk hikayesine ulaşırlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Cola Yao, Cheng Xiang
Tür : Tarihi , Gizem , Romantik , Dram
poster
(IMDb: 8.5)
Acımasız bir iblis, kaybettiği yeteneklerinin ve kalbinin anahtarını elinde tutabilecek buzlu bir mirasçıya bulaştıktan sonra güçsüz kalır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Yoo Jung, Song Kang, Lee Sang Yi, Kim Hae Sook
Tür : Komedi , Romantik , Dram , Fantazi
poster
(IMDb: 8.3)
-Spice and Spell-, Bang Lamung sahilinde -Mon Yum Muan- adlı bir salata dükkanının sahibi olan Mon'un etrafında dönüyor. Hem yemek tutkunları hem de müşteriler, yemeği en lezzetli salatalardan biri olarak övme konusunda hemfikir. Ancak bu dükkanın zayıf noktası, kalabalıktan gizlendiği için insanların bulması zor olan konumudur. Ayrıca Mon hâlâ mağazanın sosyal medya aracılığıyla tanıtımını yapmayı reddediyor. Yiyecek sıkıntısı çeken müşteriler, Pazartesi'ye en yakın kişilerden kuyruk bileti almak için birbirleriyle kavga etmek zorunda kalıyor. Bir hata, restorandaki leziz salatanın hikayesinin, ünlü yemek tutkunu Beauty'nin dikkatini çekmesine neden olur. Gelip bir yemek inceleme videosu çekmek istiyor ve Toth adlı kişisel kameramanını gönderiyor. Bu fırsattan yararlanarak Toth, lezzetli bir salatanın gizli tarifini alacak ve tarifi çalmak isteyecektir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Zee Pruk Panich, Smile Parada Thitawachira
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 7.5)
Tharn kendini bildi bileli etrafındakilerle ilgili önsezilere sahipti ve hem iyiyi hem de kötüyü seziyordu. Özel dedektiflerden oluşan bir ekibin ortakları olan nazik ve neşeli Tharn, zeki ve çekici Phaya ile tanıştığında sanki birbirlerini uzun zamandır tanıyormuş gibi hissettiler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Billy Patchanon Ounsa-ard, Babe Tanatat Phanviriyakool
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 3128 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori