Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 8.1)
Polis dedektifi Chu Yi Han, annesini bulma umuduyla bir suç örgütüne sızmak için kılık değiştirir. Şans eseri Gu Lin Na ile karşılaşır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Wang Zi Qi, Su Xiao Tong, Tian Yu
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Suç
poster
(IMDb: 7.5)
Harlie yarış arabası sürücüsü olmak istiyor ama kendine ait bir yarış arabası yok. Bulduğu tek çözüm yarış pistinin kralı Pit Babe lakaplı Babe ile tuhaf bir anlaşma yapmaktır. Daha da tuhafı Babe, Charlie'nin hayalini gerçekleştirmesine yardım etmeyi kabul eder.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Pavel Naret Promphaopun, Pooh Krittin Kitjaruwannakul
Tür : Aksiyon , Komedi , Romantik
poster
(IMDb: 8.0)
KBS'nin 34. Daeha dramasında Kral Hyeonjong ve Kang Kam Chan, 26 yıl süren Goryeo-Khitan Savaşı'nı zafere götürüyor ve Doğu Asya'da barış ve Goryeo'da refah çağını başlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Choi Soo Jong, Kim Dong Jun, Ji Seung Hyun
Tür : Aksiyon , Askeri , Tarihsel , Savaş
poster
(IMDb: )
Polis akademisinde öğrenci olan Kim Ji Yong, küçükken annesini yerel bir gangsterin elinde kaybetmiştir. Bir kanunsuz olur ve suçluları öldürür.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Gizem
poster
(IMDb: 8.2)
Bir devlet başkanlığı adayının ailesi için koruma olarak tutulan kaçak bir asker, kişisel ve siyasi entrikaların içine sürüklenir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ji Chang Wook, Ben Yoon Ah, Song Yoon Ah, Jo Sung Ha
Tür : Aksiyon, Romantik
poster
(IMDb: 8.2)
Tennoji Haru mükemmel bir iletişimcidir. Yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun herkes tarafından sevilir. Rahat bir insan gibi görünse de aslında hırslıdır ve başarı için her şeyi yapar. Haru'ya ülkenin en büyük bilişim şirketi "Dragon Bank"tan iş teklif edilir, ancak o teklifi geri çevirir. Bunun yerine arkadaşı Taira Manabu ile kendi işini kurmaya karar verir. Hedefi 1 trilyon dolar kazanmak. Bu arada Taira, olağanüstü BT bilgisine sahip mükemmel bir mühendistir. Kişilik açısından Haru'nun tam tersidir. Pasiftir ve insanlarla iletişim kurmakta zorluk çeker. Bu nedenle "Dragon Bank" ile yaptığı iş görüşmesinde başarısız oldu ve Haru ile 1 trilyon dolar kazanmak gibi yeni bir hedef belirledi.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Meguro Ren, Sano Hayato
Tür : Dram, Aksiyon
poster
(IMDb: 8.4)
2017 senesinin en sevilen dizilerinden Strong Woman Do Bong Soon’un devam niteliği olan dizide hikaye, Do Bong Soon’un kuzeni olan, bazı güçlere sahip Kang Nam Soon’un etrafında gelişiyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee You Mi, Kim Jung Eun, Kim Hae Sook, Ong Seong Wu, Byeon Woo Seok
Tür : Aksiyon , Komedi , Romantik , Doğaüstü
poster
(IMDb: 7.0)
Başkentte eğitim görme hayali kuran dört genç, başvuruda okullarının adını yanlış yazdıkları için kendilerini bir meslek okulunda bulurlar. Ancak okulda tanıştıkları bir kız hayatlarını dramatik bir şekilde değiştirir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Pluem Purim Rattanaruangwattana, Minnie Phantira Pipityakorn
Tür : Aksiyon , Komedi , Gençlik
poster
(IMDb: 8.3)
1940'larda geçen eski aşıklar Zuo Shuangtao ve Chen Jiaping, aynı hedeflerin peşinde koşarken bir casus denizinde beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelir ve aşklarını yeniden alevlendirir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Guan Xiao Tong, Elvis Han
Tür : Aksiyon , Tarihi , Romantik , Suç
poster
(IMDb: 8.1)
Warrior Baek Dong Soo ( Savaşçı) : 1700'lü yıllarda, Jaseon döneminde, kralığın koruyuculuğunu yapan bir ailenin, çeşitli entrikalarla hain ilan edilmesinin ardından, bu ailenin tümünün yokedilmesi emri verilir. Aileden sadece yeni doğan bir çocuk kurtulur. Bu çocuğun adı Baek Dong Soo'dur. Dong soo'nun kurtulmasına babasının üç kader arkadaşı yardımcı olur. Bunlardan en önemlisi Sword Saint (Kılıç Azizi) lakaplı Kim Gwang Taek'dir. Kılıç azizi çocuğun idamını önlemek için bir kolunu feda eder. Çocuğa bakmak için yanına alır fakat daha sonra çocuğu kaybeder. Ama çocuk Kılıç Azizinin diğer arkadaşı olan Huk Sa Mo' ya getirilir. Bundan sonra Sa Mo çocuğu büyütür. O dönemde efsanevi Kuzey Seferi Savaş Kitabı olarak bilinen ve bölgenin gizli yeraltı yollarının haritalarını barındırdı düşünülen kitap , büyük bir önem arzetmektedir. Bu kitabın peşinde olan iyi ve kötü insanlar bullunmaktadır. Veliaht Prens Sa Do ise bunların iyi olan tarafındadır. Prens Sa Do'nun kitabı elde etmesi ve aynı zamanda hayatta kalmasını sağlamak için, özel savaşçılar yetiştirilmek üzere kurulan Savaşçı kampında, Çocukluktan itibaren yetiştirilen genç savaşçılar vardır. Baek Dong Soo ise bu kampta yetişen savaşçılardan biridir. Baek Dong Soo'nun en iyi arkadaşı ve aynı zamanda babasının yakın arkadaşlarından birinin oğlu olan Yeo Wun ise savaşçı kampında onlarla birlikte yetişmiş olmasına rağmen, Veliaht Prensin düşmanları olan bir suikast Grubunun lideri Chuna'da bağlılık yemini etmiştir. Artık bu ikili Kitabı ve veliaht prensi korumakla yükümlüdürler. Kılıç Azizi Gwank Taek ve en az kılıç azizi kadar usta olan Chun ise, geçmişte aralarına bir kadın girmiş olmasından dolayı ezeli düşmanlardır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Ahn Suk-hwan, Choi Min-soo, Hong Jong-hyun, Jeon Kuk-hwan, Ji Chang-wook, Jun Kwang-ryul, Jung Ho-Bin, Kim Hee-jung, Lee Hye-in, Lee Won-Jong, Lee Yong-Woo, Nam Ji-hyeon, Oh Man-seok, Park Cheol-min, Park Gun-tae, Park Jun-gyu, Park Won-sang, Shin Hyun-bin, Yeo Jin-goo, Yoo Seung-Ho, Yoon Ji-min, Yoon Soy
Tür : Aksiyon , Tarihi , Romantik , Dövüş Sanatları
Filtrele 3128 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori