Happiness » İnceleme

Happiness Konusu:

Yakın gelecekte geçen ince psikolojik savaşı ve meydana gelen sınıf ayrımcılığını anlatıyor. Büyük şehirde yeni bir yüksek katlı apartman inşa edilmiştir. Apartman binasında farklı geçmişlere sahip sakinler yaşamaktadır. Yaklaşan kıyamet insanların dinmeyen susuzluktan muzdarip olduğu yeni bir tür bulaşıcı hastalık biçimine geldiğinde şehir dibe vurur. Salgın nedeniyle, yüksek katlı apartman mühürlenir. Apartman sakinleri, başkalarına karşı korku ve güvensizlik içindeyken hayatta kalmak için mücadele ederler.

Yoon Sae-Bom, özel bir polis ekibinin üyesidir. Kararlıdır ve kolayca sarsılmaz. Yeni dairesine taşınacağı için heyecanlıdır, ancak oraya taşınır taşınmaz bir krizle karşı karşıya kalır.

Karakterler:

Yoon Sae-Bom (Han Hyo-Joo) özel bir polis ekibinin üyesidir. Kararlıdır ve kolayca sarsılmaz. Yeni dairesine taşınacağı için heyecanlıdır, ancak oraya taşınır taşınmaz bir krizle karşı karşıya kalır.

Jung Yi-Hyun (Park Hyung-Sik) bir dedektiftir. Akıllı ve dürüsttür. Aynı liseden mezun olduğu Yoon Sae-Bom’a karşı uzun süredir romantik duygular beslemektedir. Jung Yi-Hyun, Yoon Sae-Bom’u ve diğer insanları korumak için mücadele eder.

Han Tae-Seok (Jo Woo-Jin) bir yarbaydır ve sağlık hizmeti komutanlığına aittir. Bulaşıcı hastalık salgınının anahtarı ondadır.

Diğer Karakterler:

Park Joo Hee / Ji Soo
Lee Ji Ha / Jo Ji Hee
Baek Hyun Jin / Oh Joo Hyung
Park Hyung Soo / Kook Hae Seong
Han Da Sol / Bo Ram
Park Hee Bon / Na Hyun Kyung
Moon Ye Won / Woo Sang Hee
Kim Young Woong / Go Se Gyu
Na Chul / Na Soo Min
Cha Soon Bae / Sun Woo Chang
Lee Joo Seung / Andrew
Han Joon Woo / Kim Se Hyun
Yoo Ji Yeon / Kang Han Saem
Kim Dong Hyun / Bae Hae Seon

FRAGMANLAR

Fragman 1

Fragman 2

Fragman 3

Fragman 4