Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.8)
Hipnozcular arasındaki savaş hakkında bir hikaye anlatıyor. Sıradan insanlar, iyi ve kötü arasındaki mücadeleye yakalanır. Hipnoz altında tüm paralarını vermek için bankaya giderlerdi. Daha da kötüsü, bu insanlar sadece onların insafına kalmayacak; hayatlarını da riske atarlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Zheng Ye Cheng, Xin Yun Lai
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Suç
(IMDb: 7.8)
Okulda, Lee Da Yeol zamanının çoğunu bir yabancı olarak yaşayarak geçirir. Hiç popüler olmayan Dae Yeol'ün tek gerçek neşesi, okçuluk kulübünde geçirdiği zamandan geliyor. Becerileri ona okulda burs kazandıran yetenekli bir okçu olan Dae Yeol, en büyük tutkusunun peşinden gitmekte özgür olduğu sürece, dışarıdan biri olmayı umursamıyor. Ancak son derece yakışıklı bir sınıf arkadaşıyla zamansız bir karşılaşma onun başını belaya sokar ve değerli bursunu tehlikeye atar. Okulun en popüler öğrencilerinden biri olan Jo Tae Hyun, her zaman çok az lise öğrencisinin erişebildiği bir özgürlük seviyesinin tadını çıkarmıştır. Hemen hemen her şeyden paçayı sıyırabilen, başka bir öğrenci ve Da Yeol ile hemşirenin odasında yakalandığında, tüm okul hikayenin kendi tarafına inanmakta hiçbir sorun yaşamaz. Da Yeol'un kendisiyle sevişmeye çalıştığını iddia eden Tae Hyun, düşüncesizce okçunun bursunu riske atar. Yanlış anlaşılmayı düzeltmek için çaresiz kalan Da Yeol, söylentileri bastırmak için elinden gelen her şeyi yapar ama ne kadar denerse denesin, bu yeterli değildir. Yaptıklarından tamamen pişmanlık duymayan Tae Hyun, Da Yeol'ün hayatını perişan etmek için elinden gelen her şeyi yapmaktan büyük bir zevk alıyor gibi görünüyor; en sevdiği yöntem Da Yeol'u her yerde takip etmek. Tae Hyun'u sarsamayan Da Yeol, günlerini gölgesinden nefret ederek geçirir ama onunla ne kadar çok zaman geçirirse, duyguları o kadar çelişkili hale gelir; nefret ve aşk arasındaki çizginin tam olarak nerede bittiğini merak etmeye bırakıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Jae Han, Shin Ye Chan
Tür : Psikolojik , Romantik , Gençlik , Dram
(IMDb: 8.1)
“Winter Night”, Tian Yu tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir. Zheng Da Qian (Qiao Xin) bir reklam şirketinde çalışan genç bir kadındır. Mutlu, bağımsız, iradeli ve kaygısız görünse de, aslında özgüveni düşüktür ve endişeleri vardır. Daha küçük bir kuzeydoğu kasabasından geliyor ama büyük şehirde onu büyütmeye çalışıyor. Ancak profesyonel hayatında ve aşk hayatında bir aksilik yaşadığında, evini özler. Ancak kendisine taşınan bir paket geldiğinde hayatı mutlu bir hal alır. Ve çılgın bir manyetik fırtınaya yakalanınca işler tuhaflaşmaya başlar. Bir zamanlar sevgi duyduğu bir adamla aniden yeniden bir araya gelir: Mu Zi Li (Ma Si Chao), şimdi küçük bir başlangıç şirketinin sahibi. Zheng Da Qian gibi, Mu Zi Li de çoğu gözlemciye kendinden emin ve dışa dönük bir genç adam olarak görünüyor. Ama tıpkı onun gibi, derinlerde o çok farklı. İkili, fırtınanın bir şekilde zamanı değiştirmiş olabileceğini anlamaya başlar. Ancak her ikisi için de "şimdiki zamana" geri dönmenin bir yolu varsa, bunu almaları mı gerekir, yoksa geçmişin dünyasında kalmak daha mı iyi olur?  
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Qiao Xin, Kido Ma
Tür : Psikolojik , Romantizm , Yaşam , Fantezi
(IMDb: 8.5)
Çocukluk, büyüme, aile geçmişi, sosyal ilişkiler, travmatik deneyimler… Suçluların güdülerini incelemeye ve aramaya, onları harekete geçiren en ince duyguları keşfetmeye devam ediyoruz. Kendimizi onların yerine koyup onlara sempati duymak, hatta affetmek değil; suçlarını aklamak için sebepler bulmak değil; sözde -insan doğasının karmaşıklığı- önünde diz çökmemek; ne de kendimizi canavarlara yabancılaştırmak şöyle dursun, sosyal çatışmaları içgözlemlemek. Sadece kendimiz ve dünya için hala umut besleyenler için adil bir yargılama olmasını istiyoruz.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Zhang Xin Cheng, Zhang Xin Cheng
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Psikolojik
(IMDb: 7.8)
17 yaşındaki Hira, kendi halinde ve dışlanan biridir. Bir gün sınıfına yeni gelen Kiyoi'ye aşık olunca içindeki hislerle boğuşmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hagivara Riku, Yagi Yusei
Tür : Psikolojik , Romantik , Gençlik , Dram
(IMDb: 8.0)
Zamana karşı bir yarışta, ünlü yarışmacılar, büyüyen bir nakit ödül kazanma şansı için umutsuzca peşindeki siyah giyimli Avcıları alt etmeye çalışırlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kobayashi Yuu
Tür : Psikolojik
Bir gece, Tsuchiya Tetsuo iş yerindeki bir toplantı odasında uyanır ve eve döndükten sonra karısı ona -Sen üç yıl önce öldün- der. Ölüm nedeni -intihar- idi. Aile bu durumdan derinden sarsıldı. Ancak oğlu doğduğu ve işleri iyi gittiği için intihar etmesi için hiçbir nedeni olmayan Tetsuo, onun öldürüldüğünden şüpheleniyordu. Ardından katilin anıları ortaya çıkar…
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Emoto Tasuku, Suzuki Anne, Abe Sadawo
Tür : Gizem , Psikolojik , Dram , Doğaüstü
(IMDb: 8.9)
Arisu Ryohei ve Usagi Yuzuha, hayatta kalmak ve kendi dünyalarına dönmek için oyunlarda hayatlarını riske atarak -borderland- gizeminin peşinden gidiyorlar. İkisi, gizemi çözmenin anahtarı olduğuna inanılan bir yerde oyunu kontrol eden arkadaşlar, düşmanlar ve beyinle karşılaşır. Her oyun kazandıklarında numaralı kartları topladılar. Geriye kalan tek şey vale, kız ve papaz kartlarıdır. Bu turda karşılaşacakları oyunlar öncekilerden daha zor olacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yamazaki Kento, Tsuchiya Tao
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Psikolojik
(IMDb: )
Bu güzel köy hakkında bir rivayet vardır: Burada insanlar yenir. Polis memuru Agawa Daigo, günlük hayatta gizlenen korkunç bir gerçeği ortaya çıkarır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yagira Yuya
Tür : Gerilim , Gizem , Korku , Psikolojik
(IMDb: 8.3)
İki yıl geçti ve yeni eğitim öğretim yılı yeniden başlıyor. Bununla birlikte Yetenekliler programının yeniden canlanması ve yeni bir öğretmen olan Darin liderliğindeki Bakanlıktan gelen gizli bir tehdit gelir. Gelecek vaat eden yeni bir öğrenci ve en yeni yetenekli neslin bir üyesi olan Time, hiyerarşik yapısını korurken okul içinde değişiklik arar. Tehlikelerle ve göründüğünden daha fazla karmaşıklıkla dolu son savaş nasıl olacak? Galip kim olacak? Pang ve arkadaşları, dostluklarını ve ideallerini sürdürebilecekler mi?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Nanon Korapat Kirdpan, Chimon Wachirawit Ruangwiwat, Sing Harit Cheewagaroon, Gun Atthaphan Phunsawat
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Doğaüstü
Filtrele 2734 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori