Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.2)
Korku mangaları ustası Junji Ito'nun zihninden çıkan en tuhaf, en rahatsız edici ve en dehşet verici hikâyelerden oluşan tüyler ürpertici bir seçki.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Korku, Doğaüstü
(IMDb: 8.0)
Parlak bir gelecek vadeden buz tutmuş ücra bir gezegendeki mahkûmların çıkarmaya zorlandığı nadir bir enerji kaynağı, ölümcül sonuçları olan, istenmeyen bir keşfe yol açar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Korku
Modern hayat onları yıprattıkça ve geceler aydınlanırken, altı farklı kadının başına tuhaf şeyler gelmeye başlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem, Korku
Başka bir dünyaya bağlanan lanetli bir ormanda kamera tarafından kaydedilen titrek bir görüntü. Yönetmen Koji Shiraishi'den öngörülemeyen, kesintisiz bir roller coaster korku macerası!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hotta Mayu
Tür : Korku
(IMDb: 8.1)
Aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanan dizi, dünyayı yok etmeye çalışan kötü ruhlarla savaşmak kaderlerinde olan insanların hüzünlü ve tuhaf yolculuğunu konu almaktadır. Daehan Grubunun tek varisi olan Won Mi-Ho neden olduğu büyük bir sorun nedeniyle babası tarafından Jeju Adası’na gönderilir. Burada, karıştığı bir olaydan sonra yaşayanların dünyasına sıkışıp kalmış hayaletler onu hedef alır. Gizemli bir hayalet avcısı (Kim Nam-Gil) ise onu korumaya çalışır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Nam Gil, Lee Da Hee, Cha Eun Woo, Sung Joon
Tür : Aksiyon , Gerilim , Korku , Fantazi
(IMDb: )
Bu güzel köy hakkında bir rivayet vardır: Burada insanlar yenir. Polis memuru Agawa Daigo, günlük hayatta gizlenen korkunç bir gerçeği ortaya çıkarır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yagira Yuya
Tür : Gerilim , Gizem , Korku , Psikolojik
(IMDb: )
Gece çöktüğünde, insanlar daha çok bir tehdittir. Birbirine bağlı 4 korku hikayesinden oluşur: "Blind Date": Bir flört uygulaması bağımlısı olan Pink, gizemli ve yakışıklı bir adam olan Q ile tanışır. Pink'in sonuna kadar peşini bırakmayan garip bir hamilelik geçirmesiyle sonuçlanan derin bir bağ kurarlar. "Requiem of the Adolescent": Majesteleri Srisaang'a bakması için büyük miktarda parayla tutulan bir hemşire olan Lada. Ohastası anormal bir şekilde iyileşince dehşet uyanır. "Death Channel": Off and Boat, başarılı bir youtuber ve bir idol, isimsiz bir kullanıcının sponsor olduğu bir paranormal aktivite kanalı oluşturmak için bir araya gelirler, neyin beklediğini asla bilemezler. "Into the Hole": Karizmatik bir kişi olan Chai, bir kuruş kazanmak için bir seks kaseti kaydetme umuduyla tek gecelik bir ilişki uzmanıdır. Sonra çekici bir kadın olan Dao ile tanışır. Yaramaz davranışları devam eder, ancak bu sefer olmaz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jane Ramida Jiranorraphat, Sakul Kanyapak Pongsak
Tür : Korku , Doğaüstü
(IMDb: 7.7)
Ha Dong-Soo, connect olarak bilinen yeni bir insan ırkındandır. Bağlantı varlıkları ölümsüzdür. Ha Dong-Soo, bir grup insan organı kaçakçısı tarafından bir akşam rehin alınır. Gözü çıkarılmıştır. Kısa süre sonra bir şey fark eder ve gözü olan adamın bir seri katil olduğunu anlar. Ha Dong-Soo artık seri katilin gördüklerini görebildiğine göre seri katilin daha fazla insanı öldürmesini engellemek için onu takip eder. Bu sırada Oh Jin-Seob, Ha Dong-Soo'nun çalınan gözünü almıştır. Oh Jin-Seob iş yerinde nazik ve yetenekli bir işçi olarak görünür, ancak gerçekte o soğukkanlı bir seri katildir. Connect Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Kore dizilerinden olan Connect Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jung Hae In
Tür : Gizem , Kore Dizileri , Korku , Suç
(IMDb: 7.1)
Ölmüş bir kişinin ağzına atılan madeni paranın sonraki hayatında ölen kişiler tarafından kullanılacağına inanılır. Fakat ölen kişi rahatsız edildiğinde ve para ortadan kaybolduğunda, bir şekilde onu geri almak için çaba gösterirler. Bunun sonucunda parayı kim aldıysa sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak. Ngern Park Pee Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Doğaüstü , Dram , Korku , Romantik
(IMDb: 6.9)
COVID-19 salgını sırasında 14 gün boyunca yurtta karantinaya alınan bir grup üniversite öğrencisinin hikayesi. Birbirlerine yakınlaştıkça 10 yıl önce yaşanmış bir aşk trajedisinin gizemine karışırlar. Köke yaklaştıkça aşkları daha çok çiçek açar, ancak tehlike de her yerde pusuya yatmaktadır. Hidden Love Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Animeler Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Peter Chonpachara Jeepetch, Boss Thawatchanin Darayon, Sun Chewanon Rabelbauer
Tür : Korku , Komedi , Dram , Doğaüstü
Filtrele 2543 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori