Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

poster
Ling Xiao, sonunda kontrolü ele geçirmek ve güçlü yeni şehir lordu olmak için uzun yıllar boyunca ortalıkta görünmedi. İntikam almak için eski şehir lordunun kızı Su Wan Er'i yasak karısı olmaya zorlar. Her ne kadar aralarında kin ve husumet olsa da ikili, krizlerin ve korumaların ortasında aşk ve nefrete derinden karışmış durumdadır. Sonunda ikilinin geleceği nereye gidecek?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
Açık sözlü bir eko-savaşçı jeolog olan Mueang ve sıkıntılı bir mimar olan Apo, tutkulu bir geceyi paylaşır. Daha sonra Mueang, babasının nişanlısı olduğunu öğrenir ve bu durum "karmaşık" bir aşka yol açar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
Tae Yi, tanıdık bir melodinin boş koridorları doldurduğunu duyar ve eski müzik odasına doğru yola çıkar. Kardeşinin öldüğünü biliyor ama elinde olmadan, belki, sadece belki... kardeşinin en sevdiği şarkıyı çaldığını umuyor. Ancak kapıyı çarparak açtığında, yeni transfer öğrenci Se Heon'u piyanonun başında bulur. Hayal kırıklığı çöküyor ve Tae Yi öfkesini kontrol edemiyor. Se Heon kardeşinin şarkısını çalmaya nasıl cesaret eder? Nasıl gülümsemeye cesaret edebilir? Caz sevdiğini söylemeye nasıl cesaret edebilir? "Eğer seni bir daha piyano çalarken yakalarsam bu senin sonun olur." Tae Yi ve Se Heon'un caz kadar öngörülemez ve içgüdüsel hikayesi bununla başlar. Tae Yi tanıdık bir melodinin boş koridorları doldurduğunu duyar ve eski müzik odasına doğru yola çıkar. Kardeşinin öldüğünü biliyor ama elinde olmadan, belki, sadece belki... kardeşinin en sevdiği şarkıyı çaldığını umuyor. Ancak kapıyı çarparak açtığında, yeni transfer öğrenci Se Heon'u piyanonun başında bulur. Hayal kırıklığı çöküyor ve Tae Yi öfkesini kontrol edemiyor. Se Heon kardeşinin şarkısını çalmaya nasıl cesaret eder? Nasıl gülümsemeye cesaret edebilir? Caz sevdiğini söylemeye nasıl cesaret edebilir? "Eğer seni bir daha piyano çalarken yakalarsam bu senin sonun olur." Ve böylece Tae Yi ve Se Heon'un caz kadar öngörülemez ve içgüdüsel hikayesi başlıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
1930'ların Şangay'ında, Kuomintang Merkez Bankası'nda sıradan bir çalışan olan Wei Ruo Lai, olağanüstü yetenekleri nedeniyle rütbelerde yükselir ve kıdemli danışman Shen Tu Nan'ın dikkatini çeker. Ancak Kuomintang'ın mali alanındaki yolsuzlukla yüzleşirken yolu Shen Tu Nan'ınkinden ayrılıyor. Shen Jin Zhen ile şans eseri karşılaşması onu farklı seçimler yapmaya yönlendirir. Partinin planının bir parçası olarak Jiangxi'ye transfer edilen Wei Ruo Lai, Kuomintang'ın Merkezi Sovyet Bölgesi üzerindeki ekonomik ablukasını kırmaya yönelik askeri olmayan savaşta kilit bir oyuncu haline gelir. Bu, onun Kuomintang'ın içinden birinden Komünist Partinin sarsılmaz liderliği altında müthiş bir kızıl finansçıya dönüşme yolculuğunu gözler önüne seriyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram
poster
(IMDb: 5.0)
KBM Muhabiri Seo Jung Won, Kötü Adam Avcısı olarak biliniyor. “Nothing Uncovered” adlı programı halkı kışkırtan kötü adamlarla ilgili haberler veriyordu ve keskin yorumları diziyi popüler hale getirerek Jung Won'u yıldız bir muhabir haline getirdi. Ancak kendisini dibe çeken şok edici bir olaya karışır ve eski sevgilisi Kim Tae Heon ile ekip kurmak zorunda kalır. Tae Heon, Gangha Karakolunda bir dedektiftir ve her şeyi kendi yöntemiyle yapmak zorundadır. Bir vakayı araştırırken Jung Won ile tanışır ve yeniden bir araya gelmeleri karşısında kafası karışır. Woo Jae, Jung Won'un kocasıdır ve zengin bir aileden gelen ünlü bir gizem yazarıdır. Jung Won için her şeyi yapmaya hazır bir romantik olmasına rağmen yaralı kalbini gizlice saklıyor. Ve şimdi bu üçü seri cinayetlere derinden bulaşmış durumda.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
Antik çağda birçok tanrı öldü ama yalnızca son bir tanrı Xing Zhi hayatta kaldı. İmparator Xing Zhi, on binlerce yıldır hiçbir duygu ya da arzu olmadan gökyüzünün ötesinde yaşıyordu. Tanrılar ve iblisler arasındaki savaşta tek başına durumu kurtardı. Ancak bundan sonra kimseyi görmeyi reddetti ve hiçbir yerde bulunamadı. Birkaç yüz yıl sonra, dişi iblis lordu Shen Li, ağzında bir inciyle doğdu. Bininci doğum gününde siyasi ittifak için bir evlilik ayarladı. Bu evlilikten kaçmaya çalışırken Shen Li saldırıya uğradı ve tekrar anka kuşu şekline dönüştü. Ağır yaralarla koma halinde insan dünyasına düştü. Bir satıcı onu şişman bir tavuk sanıp bütün tüylerini yoldu ve bir kafeste satışa çıkardı. Shen Li uyandı ve kendini bu durumda buldu ve o kadar sinirlendi ki sırtüstü yere yığıldı. Kendini depresif ve çaresiz hissettiğinde, siyah beyazlı narin bir adam durdu ve derin düşünceli bir şekilde ona baktı, "Bu tavuğu istiyorum." Böylece, görünüşte kasıtsız olan bu ticaret nedeniyle iki kişinin kaderi birbirine sıkı sıkıya bağlandı.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
Phupha ve Khram birbirlerini severler ama daha sonra Phupha öldürülür. Ancak bir şeyler olur ve Khram, 12 yıl önce Khram ve Thai'nin aşık olduğu paralel bir dünyaya çekilir. Ancak Khram, Thai'nin babası tarafından öldürüldü. Bir gün Taylandlı bir yoldan geçiyor ve yolun ortasında birini buluyor. Bu kişinin yüzü Taylandlıları hayrete düşürüyor çünkü 12 yaşındaki sevgilisiyle tamamen aynı görünüyor. Bundan sonra ne olacak?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
Altı yıl önce, denizdeki bir düğünde gelin Zhou Mi An, acımasızca sunakta bırakılır. Denize düştüğünde Mai Ke onu kurtarır. İşte o zaman eski nişanlısı Lu Yun Kai'nin ebeveynlerinin ölümüyle yakından bağlantılı olduğunu öğrenir ve intikam peşinde koşan bir ittifakta Mai Ke'ye katılır. Altı yıl sonra, en iyi uluslararası tasarımcı He Er Xin, Lu Yun Kai ile karşı karşıya gelirken Zhou Mi An, yurt içindeki bir yardım ziyafetinde büyük dönüşünü gerçekleştirir. He Er Xin'in ölen eşi Zhou Mi An olduğundan şüphelenen Lu Yun Kai, cesurca Lu Yun Kai'nin Wuxin Şirketine katılırken onu sürekli test eder. Sahte çift, birbirlerinin sırlarını açığa çıkarmak ve birbirlerine karşı strateji geliştirmek için aslında birbirleriyle flört ediyor ve neredeyse çok yakınlaşıyor. Zhou Mi An, Lu Yun Kai'nin son altı yıldır onu aramaktan asla vazgeçmediğini keşfettiğinde, ebeveynlerinin oyuncak fabrikasında meydana gelen kazada görünenden daha fazlasının olabileceğini fark eder. Ama kime güvenebilir? Onu en karanlık anlarında kurtaran Mai Ke mi, yoksa hâlâ bırakamadığı adam Lu Yun Kai mi?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 5.0)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
poster
(IMDb: 5.0)
Yongduri köyünün gururu olan Baek Hyun Woo, holding Queens Group'un hukuk direktörü iken chaebol varisi Hong Hae In, Queens Group'un büyük mağazalarının "kraliçesidir". “Queen of Tears”, krizden çıkmayı başaran ve her şeye rağmen bir arada kalmayı başaran bu evli çiftin mucizevi, heyecanlı ve esprili aşk hikayesini anlatacak.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 3316 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori