Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.3)
Cream uzun zamandır gördüğü geçmiş zaman rüyaların gerçek mi yoksa sadece bir rüya mı olduğunu araştırmaya başlar. Yaşlı bir satıcının kendisine hediye ettiği maket tekne ile geçmiş ve gelecek arasında bir bağ kurulur ve Cream kendisini 200 yıl öncesinde bulur. Bu büyülü tekne yardımıyla, 200 yıl önceki büyük aşk yeniden canlanır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Mook Mookda Narinrak, Michael Pattaradet Sa-nguankwamdee
Tür : Romantik , Dram
Ji Man adında ilginç bir dahi kız bir kaza sonucu hafızasını kaybeder ve açıklanamaz bir şekilde ikiz kardeşinin yerini alarak Hou Malikanesi'ne girer. Olağanüstü zekası ve iş zekasıyla sayısız krizi çözmeyi başardı ve sonunda Hou malikanesinin soğuk ve kibirli genç efendisi Ning Yu Xuan'ın beğenisini kazandı.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ding Yu Xi, Peng Xiao Ran
Tür : Tarihsel , İş , Romantik , Dram
Demon Tavern'in sahibi Bai Qi, barmenlik yapmakta iyidir ve yaptığı şarap misafirleri bir rüyaya götürebilir. Sommelier Fu Yu tavernaya geldi. İkisi Bai Qi'nin barmenlik seviyesi hakkında tartışırken, saplantılı konuklar birbiri ardına ruhu iyileştiren fantezi tavernasına girdiler. Rüyada Fu Yu bir iblis avcısına dönüştü ve Bai Qi küçük beyaz bir ejderhaya dönüştü. Misafirleriyle birlikte dünyanın en sevecen insanlarını ve duygusal olaylarını yaşarlar, takıntılardan arınırlar, şifa bulurlar, geçmişle barışırlar. Bir dizi maceradaki aile, dostluk, aşk ve diğer yaşam durumları, Bai Qi ve Fu Yu'nun büyümesini ve birbirlerine bağlı yakın arkadaşlar olmalarını sağladı.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kenji Chen, Yu Yan Long
Tür : Tarihsel , Dram , Fantastik
(IMDb: 8.0)
Dizi, sıradan bir ofis çalışanı kılığına girmiş Ulusal İstihbarat Teşkilatı (NIS) ajanı olarak ikili bir hayat süren koca ile mükemmel bir aileye sahip olmayı hayal eden ve ailesi için mücadele eden bir kadının hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Jang Hyuk, Jang Na Ra
Tür : Aksiyon , Gerilim , Komedi , Dram
(IMDb: 7.8)
Bir -seri cinayet davasından- tıp fakültesinin parçalanması davasına kadar, Wei Guo Ping adalet arayışından asla vazgeçmedi. Sekiz yıla yayılan bir hikayede, 1990'larda Halk Polisinin o dönemde yasadışı güçlere karşı kararlı bir şekilde baskı yapmasını temsil ediyor. 1988'de ceza polisi Wei Guo Ping, suçlunun kaçtığı bir seri cinayet davası etrafında yürütülen bir operasyon sırasında yoldaşlarının ölümüne tanık oldu. Bu, Wei Guo Ping'i olaydan yaralanmış halde bıraktı. Sekiz yıl sonra, korkunç ceset parçalama vakası Ningjiang şehrini şok etti. Şu anda, Wei Guo Ping zaten deneyimli bir polis kaptanı haline geldi. Ekibinin soruşturmasına liderlik ederken, art arda birçok ilgili vakayı ortaya çıkarır. Ancak, parçalama davası gizemini korumaya devam ediyor ve birçok ipucu sekiz yıl önceki seri cinayete kadar uzanıyor. Bu keşifler, Wei Guo Ping'i daha da sıkı çalışmaya itiyor ama aynı zamanda karar vermesine de engel oluyor. Bu süreçte polis, kötü şöhretli bir örgütü daraltır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Zhang Yi, Chen Yu Si
Tür : Gerilim , Suç , Dram
(IMDb: 7.2)
Gu Yi Bei ve Su Nan iki lise aşkıydı. Ancak açıklanmayan bir yanlış anlaşılma nedeniyle çift bir gecede ayrılır. 5 yıl sonra, şimdi büyük bir bilişim şirketinin CEO'su olan Gu Yi Bei, ilk aşkını hâlâ unutamamaktadır. Su Nan'la yolları tekrar kesiştiğinde, onları tekrar bir araya getirmek için çeşitli numaralar dener. Ancak beklemediği şey, ayrılmalarının arkasındaki hikayenin düşündüğünden çok daha karmaşık olması ve Su Nan'ın birçok sırrının yavaş yavaş gün ışığına çıkmasıdır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Wang Zu Yi, Shao Yu Qi
Tür : omantik , Dram
(IMDb: 7.9)
Mishima Kanji, ağırlıklı olarak dedikoduyla ilgilenen Weekly Times'ın muhabiridir. Günlerini ünlü skandallarının peşinden koşarak geçirdiği için, arzuladığı gazetecilik ruhundan en ufak bir iz bile almadan, bir boşluk ve rahatsızlık hissediyor. Bir gün Mishima, baş editör Nagasawa Asuka'nın yönetiminde belirli bir kişiyi almak için Amagasaki'ye gider.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kiritani Kenta, Sano Reo
Tür : Gerilim , Gizem , Dram
(IMDb: 8.0)
Ölen kişiyi eve taşıyan uzmanlar hakkında. Angel Hearse şirketi, Nami Izawa ve Kashiwagi tarafından yönetilmektedir. Ölen ve yas tutan arasındaki aşkı tasvir eden bir drama.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Dram
(IMDb: 7.9)
Isha, Armaan'a aşıktır, ancak kardeşi Veer devreye girdiğinde birbirlerinden uzaklaşırlar. Genç kız doğaüstü bir türe ait olan kardeşlerle uğraşırken aşk ve sırlarla dolu bir dünyayı keşfedin.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Prabhat Chaudhary, Karan Kundrra, Gashmeer Mahajani
Tür : Romantik , Dram, Fantastik
(IMDb: 9.5)
Bir NRI olan Adityaraj Singh, aranan bir otel işletmecisi olmayı arzular, ancak ailesi tarafından ezilir. Bir taşra şefi olan Ginni Garewal ile tanıştığında işler ilginç bir hal alır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Niyati Fatnani, Karan Wahi, Kanwalpreet Singh
Tür : Romantik , Dram
Filtrele 2542 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori