Tüm Diziler - Asya Dizi İzle

(IMDb: 8.0)
Bloodhounds dizisi, borç bataklığına düşen ve bu durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yapmaya çalışan üç adamın aksiyon dolu macerasını konu alıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Woo Do Hwan, Lee Sang Yi, Kim Sae Ron, Park Sung Woong, Heo Joon Ho
Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç , Dram
(IMDb: 8.2)
Bir lise öğrencisi olarak Jung Woo, sınıfının sosyal hiyerarşisinin tam olarak en üstünde değil. Aslında, her gün zorbalığa uğrayan biri olarak Jung Woo, kolayca tüm okulundaki en aşağılık, en şanssız öğrencilerden biri olarak kabul edilebilirdi. Geçinmek için her gün mücadele eden Jung Woo, mezun olacak kadar uzun süre dayanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak Jae Seong ve arkadaşları, okulun en zayıf öğrencileri arasında bir dövüş turnuvası düzenlemeye karar verdiğinde, Jung Woo kendini okulun yılın en büyük, en çok konuşulan etkinliğinde bulur. Kaybetmemeye kararlı olan Jung Woo, antrenman yapmak için spor salonuna gider, ancak okulun yeni transfer öğrencisi Min Ah ile tanışana kadar, gerçekten savaşmak için ihtiyaç duyduğu ilhamı bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Dae Hwi, Kim Do Yeon
Tür : Aksiyon , Komedi
(IMDb: 8.0)
Lee Yoon Kyun'un "Taekbaegisa" adlı web çizgi romanından uyarlanan dizi, kirliliğin çok şiddetli hale geldiği ve hayatta kalmanın tek yolunun teslimat hizmetlerine dayandığı distopik bir geleceği konu alıyor. 2071 yılında hava kirliliği o kadar şiddetli bir hale gelirki nüfusun sadece yüzde 1'i hayatta kalır. Ayrıca insanlar arasında katı bir sosyal sınıf oluşur. Bu sorunlar nedeniyle paket teslimat hizmetine bağımlı olan insanlar ve parselleri hırsızlardan koruyan şövalyeler bir arada yaşamaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Woo Bin, Song Seung Heon, Kang Yoo Seok, Esom
Tür : Aksiyon , Macera , Dram , Bilimkurgu
(IMDb: 8.0)
Kardeşler Li, Pakorn ve Pawin, Çinli tüccarlardan oluşan bir ailede doğdu. Üçü sevecen, her zaman birbirlerine iyi bakıyorlar. Ancak Pakorn, babası Ko Beng'in eşit sevgisini almıyor. O, durgunluk sırasında doğdu ve bu nedenle, ticaretin toparlanma döneminde doğan ve ailenin altın çocuğu olarak kabul edilen Pawin'in aksine, bir uğursuzluk olarak damgalandı. İki faktör kardeş aşklarını dönüm noktasına getirir. İlki, aynı şeritten iş sahiplerinin kızı olan Rungtawan. İkincisi, Pakorn'un yanlışlıkla karıştığı ve onu şiddetli bir suçla suçlayan bir hırsız olan Asalha veya Ah. Kararlı kardeş aşkları, kanun kaçağı ve çaylak polis arasındaki bir kan davasına dönüşür.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ohm Pawat Chittsawangdee, Perth Tanapon Sukumpantanasan, Film Rachanun Mahawan
Tür : Aksiyon , Dram
Kwon Do Hoon, atıcılık alanında usta bir istihbarat elemanıdır.Ticaret alanında faaliyet gösteren bir şirkette çalışıyor olarak görülen Kwon Do Hoon’nun gerçek kimliğini onun çok sevdiği eşi Kang Yoo-Ra dahi bilmemektedir.Family: The Unbreakable Bond dizisinde hikaye, Kwon Do Hoon ile Kang Yoo-Ra’nın yaşadıkları etrafında gelişiyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Jang Hyuk, Jang Na Ra, Chae Jung An, Kim Nam Hee
Tür : Aksiyon , Gerilim , Komedi , Dram
(IMDb: 7.5)
Farklı geçmişlere sahip gençler, Assassin Academy'de dövüş sanatları eğitimi alıyor. Okulun en iyi öğrencisi olan Han Xiao Chu, dış göreve çıkan ilk kişiydi. Öğrenci Long Bi Xie ona eşlik ediyordu, sonuncusu...
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Brian Chang, Stephanie Xu
Tür : Aksiyon , Gerilim , Tarihsel , Komedi
(IMDb: 7.5)
1944'te, Kuomintang ile Komünist Parti arasındaki direniş savaşı sırasında, bir avcı olan Kuomintang kaptanı Mu Liang Feng'e, Japon ordusunun siyanat bombaları geliştiren gizli silah araştırma enstitüsünü yok etmek için özel bir ekibe liderlik etmesi emredildi. . Çin Komünist Partisi yeraltı partisinin üyeleri Zhang Jue ve Liu Xiao Xian'ın yardımıyla, görevi tamamlamak için birçok zorluk ve tehlikeden geçti. Ancak bu dönemde sadık bir Komünist olan babası Mu Da Ming öldürüldü ve eşi Liu Yan da zulüm gördü ve hafızasını kaybetti. Derinden uyarılan Mu Liang Feng keyfi bir şekilde tüm bunlara Komünist Partinin neden olduğuna inandı ve Komünist Partiden nefret etmeye başladı...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Tarihsel , Suç , Savaş
(IMDb: 8.4)
TAT temsilcisi olarak toplumda ünlenen genç bir turist polisi -Cop- hakkında romantik-komedi-aksiyon dizisi, yetim yurdundan büyüleyici, esprili bir kız olan -Real- tarafından yönetilen sahte gangsterin peşine düşmeye çalışır. Bir gün, milyonlarca ABD parası içeren gizemli bir çanta bulur ve bu da onu sahte bir para ticaretine bulaşmasına neden olur. -Gob- gerçekten yardım edecek mi yoksa sadece sosyal sahte hayatı etkilemek için mi? Kim gerçek kim sahte Bu, öyle ya da böyle, aşk ya da kayıpla sonuçlanabilir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Gee Sutthirak Subvijitra, Newclear Hansa Jungviwattanawong
Tür : Aksiyon , Komedi , Romantik
(IMDb: 7.8)
1923 ve vampirler bir süredir varlar. Ama şimdi vampirlerin sayısı artıyor ve Ascra adında gizemli, yapay bir kan kaynağı ortaya çıktı. Japon hükümeti de, ordu içinde vampir güçlerini devirmekle görevli bir birim olan “Sıfır Kodu”nu yaratır. Ve vampirleri takip etmenin vampirleri kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Askeri , Doğaüstü Güçler , Tarih , Vampir
(IMDb: 9.0)
Rana Naidu, zengin ve ünlü kişilerin sorunlarını çözen bir adamdır. Ancak babasının hapisten çıkmasıyla, kendini üstesinden gelemeyeceği gerçek bir karmaşanın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Venkatesh Daggubati, Rana Daggubati, Surveen Chawla
Tür : Aksiyon, Suç, dram
Filtrele 2734 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori