Dizi Arşivi | Asya Dizi İzle

Binlerce yıllık bir Savaş Tanrısı ile bir haydut grubunun kadın lideri arasındaki romantizm. Thousand Years For You Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
Kış gündönümü sabahının erken saatlerinde, Yang Yuan'ın dokuz yaşındaki oğlu merdiven boşluğunda iz bırakmadan ortadan kayboldu. Polis, kaybolmadan hemen önce bir komşunun evine gizlice girdiğini tespit etti. Şüpheli komşunun sağlam bir mazereti var, sanki sihirli bir oda kaçışını uzaktan kontrol ediyormuş gibi. Birimin diğer tarafında, Yuan Wu'nun babası içki içtikten sonra aniden öldü. Yuan Wu emekli maaşını alabilmek için babasının cesedini kiralık evde saklamaya karar verdi. Bu dönemde yanılsama ve gerçeklik korkusuyla karşılaşmış ve istemeden başka bir gizeme değinmiştir. Altı ay önce, yalnız yaşayan beyaz yakalı bekar bir kadın işçi olan Lin Chu Ping, evinde uyandı ve uykusunda tecavüze uğradığını gördü, ancak suçlu hakkında hiçbir fikri yoktu, sadece bir parça eter mendili kaldı. pencere pervazına... Bu görünüşte ilgisiz insanlar, farklı zaman ve uzayda birbirleriyle örtüşür ve cevap bulma yolculuğuna başlarlar. The Disappearing Child Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
AI'lar kontrolden çıktı ve insanlığı yok etme yolundalar. Sokaklar yapay zekaların groteskliği ve insan kanıyla yanıyor. Bir bilim adamı, bu felaketin hiç olmasını önlemek için her şeyi dünyanın ilk özerk yapay zekası olan Vivy'ye yatırır. Mesleğe göre bir şarkıcı, yani ona bahşedilen tekil amaç; o sadece büyük liglerde olmayı umut eden başka bir idol kız. Ama onu bekleyen şey, asla hayal bile edemeyeceği bir şeydir - insanlığın sonu, yani seyircisi. Bundan sonra hikaye, gelecek için bir özgürlük şarkısı söyleyebilen bir yapay zekanın hikayesini takip ediyor. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 6.5)
Doğu ve Batı gezegenleri bir zamanlar Ama-no-Hashidate ile birbirine bağlıydı. Onu inşa eden kültür sayısız yıl önce yok edildi ve o zamandan beri iki gezegenin ayrı tarihleri var. Batı gezegeninde, antik kültür, uzun bir savaş döneminden sonra bir rönesans yaşıyor. Batı Gezegeninden bir kız olan Jeanne Kaguya D'Arc, doğduğunda Dünyanın Kurtarıcısı olacağı kehanetinde bulundu. Leonard Da Vinci ile birlikte, gezegeni hâlâ birçok kahramanın üstünlük için yarıştığı bir savaşta kilitli olduğundan, Nobunaga "Aptal"ın dünyayı değiştirecek güce özlem duyduğu Doğu Gezegenine iner. Bu iki insan bir araya geldiğinde, her iki dünyanın da kültürü değişecektir. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
Masamune Makabe, bir zamanlar tombul görünümünden dolayı kendisine "Domuzcuk" lakabını takan Aki Adagaki adında zengin ve güzel bir kızın ellerinde çok acı çekmiştir. İşkencecisinden intikam almak isteyen Masamune, kendini geliştirmek için çok çalışır ve narsist de olsa inanılmaz derecede yakışıklı bir lise öğrencisi olarak geri döner. Aki ile bir kez daha karşılaştığında intikam almaya hazırdır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou ve You Kasukabe, şu anki hayatlarından farklı bir şey isteyen üç "özel" gençtir. Aniden, Black Rabbit'ten "Küçük Bahçe" adlı bir dünyaya davetiye alırlar ve macera ve zorluklarla dolu yepyeni bir dünyanın onları beklediği yere taşınırlar ve "hediyelerini" test ederler. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
"Sağlıklı Çocuk Yetiştirmede Kamu Düzeni ve Ahlak Yasası"nın ülkede kaba dili yasaklamasının üzerinden 16 yıl geçti. Tanukichi Okuma, ülkenin önde gelen seçkin kamu ahlakı okuluna kaydolur ve kısa süre sonra kurucusu Ayame Kajō tarafından Anti-Toplum Örgütü'ne (SOX) davet edilir. Ayame tarafından katılması için şantaj yapılan bir üye olarak Tanukichi, yetenekli öğrenci konseyi başkanına ve sevgilisi Anna'ya karşı müstehcen eylemlerine katılır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 6.5)
14 ve 15 Ağustos'ta meydana gelen olaylar bir grup genç erkek ve kızı bir araya getirir. Kendilerine "Mekakushi Dan" (Göz Bağı Örgütü) adını verdikleri bir grubun üyeleridir ve her üyenin gözlerinde tuhaf bir güç vardır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
İnsanlık neredeyse yok olma eşiğine itildi. Dünya, Şeytan Böcekleri adı verilen bir tehdit tarafından istila edildi, o kadar ki, insanoğlu yüzen şehirlerde havaya taşınmak zorunda kaldı. Orada öğrenciler, Şeytan Böceği tehdidine karşı savaşmak için gök büyücüleri olmak için eğitim almak için Sihir Lisesine giderler. Gökyüzü sihirbazları arasında "hain" olarak da bilinen bir Gökyüzü Sihirbazı olan Kanata Age'in burada olduğu yer burasıdır ve burada bir üçlü Gökyüzü Sihirbazı'nın başarısızlığını büyüklüğe öğretmek zorunda kalır. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
(IMDb: 7.3)
Dört yıl önce Kazuma Kannagi, Kannagi ailesinden geçen bir kılıç olan Enraiha'nın halefi olma hakkı için kuzeni Ayano Kannagi tarafından yenildi. Yenilgisi, Kannagi'nin uzmanlık alanı olan ateş sanatları olan En-Jutsu'daki yetenek eksikliğiyle birlikte, aileden sürgün edilmesiyle sonuçlandı. Şimdi, Kazuma, rüzgar sanatları olan Fū-Jutsu'nun yetenekli bir ustası olan Kazuma Yagami olarak geri dönüyor. En sevilen asya dizileri, kore dizileri, çin dizileri ve animeler asyadiziizle.com'da!
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
Filtrele 2055 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori