Dizi Arşivi | Asya Dizi İzle

(IMDb: 7.3)
Önünde parlak bir gelecek olan beyin cerrahı Fujiki Keisuke, haksız yere kız arkadaşı Yagami Taeko'yu öldürmekle suçlanır. Polis tarafından aranan ama aynı zamanda Taeko'nun erkek kardeşi ve eski askeri Yagami Takuro tarafından da takip edilen Fujiki, sahte bir kimlikle kiralandığı bir oşinografi gemisinde kaçaktır. Orada genç Sawai Mikako ile birlikte çalışıyor ve sonunda durumunu keşfedecek ve yolda karşılaştığı tehlikedeki insanları tedavi ederken kendisini masumiyetini kanıtlamak için çılgın bir yarışa girişmiş bulacak. Duty and Revenge Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Japon dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Japon Dizileri , Medikal
(IMDb: 7.9)
Karanlık geçmişten kaçmak için Dr. Liu, kırsal bir hastanede çalışıyor. Orada işin güzel ve kolay olacağını varsayar, ancak bunun yerine çeşitli tuhaf tıbbi vakalara tanık olur ve ilgilenir. Mad Doctor Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Komedi , Medikal
(IMDb: 7.4)
Bu dizinin ana hikayesi, birbirleriyle yarışan genç kadın jinekologlar Du Di ve Wu Congrui adlı iki kız arkadaşın kariyeri ve duygusal yaşamları hakkındadır. Aynı zamanda, ilgi odağı erkek başrol Liu Nianbai ve uzman doktor Li Junshi'de de parlıyor. Hikaye, 30 yaşın altındaki profesyonel kadınların evlilik, doğum ve kariyer zorluklarının endişeli iç içe geçmesi karşısında nasıl öz farkındalık ve büyüme elde ettiğine odaklanıyor. Asyadiziizle.com kalitesiyle yer almaktadır. Aynı zamanda kadın hastalıkları ve doğum bölümündeki çeşitli kadın hastaların hikayelerini destekleyici bir hikaye olarak kullanır ve kadın doğum ve kadın hastalıkları hastanesini hikayenin arka planı olarak kullanır, aile ve toplumun bütün resmini ekranlara getiriyor. Du Di ve Wu Congrui, birbiri ardına hastalarını kurtarırken, sadece kariyerlerinin değerini değil, aynı zamanda dostluk ve sevginin değerini de anlıyorlar. Bu drama, genç doktorların nezaketinin asil kalitesini, çağdaş gençlerin mücadelesinin olumlu ruhunu ve yaşam ve kariyer sevgilerini vurgular. Beloved Life Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri, Hint dizileri, Çin dizileri, Kore dizileri, Tayland dizileri Asyadiziizle’de
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Victoria Song
Tür : Dram , Medikal , Romantik
(IMDb: 7.6)
Masora Kureno bir doktordur. Tokyo'da büyük bir hastanede çalışıyor. Masora yoğun günlerinde bir hastalığı olduğunu öğrenir. Parası yok ve mesleğine doktor olarak devam etmek istiyor. Hastalığını gizleyerek küçük bir dağ köyündeki Nijinomura Kliniğinde bir pozisyona başvurur. Klinik tarafından işe alınır. Orada cerrah Saku Asagi ve hemşire Taiyo Aoyama ile tanışır. Onlarla da aynı evi paylaşıyor. Bir doktor ve bir hasta olarak yeni hayatıyla karşı karşıya kalan Masora, klinikte ve köyde halk tarafından sevilen, vazgeçilmez bir kişi haline gelir. 2021 Japon dizilerinden Nijiiro Karute Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle.com kalitesiyle yer almaktadır. Nijiiro Karute Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen ve Önerilen Asya Dizileri (Asian Drama), Kore Dizileri (Kdrama), Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, Jdrama BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Japon Dizileri , Komedi , Medikal , Yaşam
"From Survivor to Healer", Cao Dun ve Cheng Qiang tarafından yönetilen 2019 yapımı romantik bir dramadır. Tıp fakültesi sevgilileri Yan Shu Ren (Shawn Dou) ve Sun Shu (Vivi Miao) onlar için her şeye sahipti. Bir Doktora aday ve diğeri alt sınıf öğrencisi, ikisi de hem işte hem de aşkta başarıya giden bir yoldaydılar. Ta ki ailevi zorluklar ve büyük krizler onları birbirinden ayırana kadar. Okulu bırakmak zorunda kalan Yan Shu Ren, Sun Shu'dan "Hoşçakal" bile kelime etmeden ayrıldı. Kalbi kırık olan Sun Shu, her fırsatta peşini bırakmadığı hatıralardan kaçmak için yurtdışındaki eğitimini bitirmeye karar verir. Beş yıl sonra, Shu Ren ve Sun Shu bir kez daha bir araya getirilir. Aynı hastanede çalışan doktorlar, Shu Ren, Sun Shu ile bir zamanlar paylaştığı ateşi yeniden alevlendirmeyi umuyor ama o kadar hevesli değil. Geçmişte Shu Ren tarafından incinen Sun Shu, bir zamanlar kalbini kıran bir adama kalbini vermek istemez ama annesi hastalandığında işler değişmeye başlar. Yanında Shu Ren ile Sun Shu, ona karşı duygularının hiç değişmediğini fark etmeye başlar. Bir kez daha mutlu, hayat güzel ama Shu Ren, annesinin sekiz yıl önce ölümüyle ilgili bir sırrı ortaya çıkardığında, her şey kargaşaya atılır. Başka bir zalim eli ele geçiren Shu Ren ve Sun Shu, önlerinde yatanların üstesinden gelebilecekler mi yoksa aşkları daha baştan mahkum muydu? "From Survivor to Healer" Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.   From Survivor to Healer Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Çin Dizileri , Medikal , Romantik
(IMDb: 7.3)
“Forest”, 2020'de yayınlanan ve Oh Jong Rok tarafından yönetilen bir Güney Kore romantik dramasıdır. Kang San Hyeok (Park Hae Jin) korkusuz ve zeki bir acil servis çalışanıdır. 119 acil çağrıya yanıt vererek ve bu süreçte çoğu zaman hayat kurtararak kurtarma ekibinin bir parçası olarak üstün başarı gösteriyor. Ancak hafıza sorunları yüzünden mahvoldu ve çocukluğuyla ilgili önemli detayları hatırlayamıyor. Geçmişinin sırlarını çözmek için can atıyor. Bu arada Jung Young Jae (Jo Bo Ah), yeni ikametgahında gizemli bir ormana gönderildiğini gören tutkulu genç bir cerrahtır. Son cüretkar kurtarma görevi de Kang San Hyeok'un ormana girdiğini görünce Jung Young Jae ile tanışır ve ikili garip bir şekilde birbirlerine çekildiklerini hissederler. Yavaş yavaş, bir zamanlar unutulmuş bir sırrı paylaştıklarının farkına varırlar. Ve görünüşte büyülü ormanda ne kadar uzun süre kalırlarsa, geçmişleriyle ilgili gerçeği keşfetmeye o kadar yaklaşırlar - ve ormanın iç içe geçmiş kaderlerinde oynadığı kilit rol… Forest Kore dizi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.   Forest Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jo Bo Ah, Park Hae Jin
Tür : İş , Kore Dizileri , Medikal , Romantik
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang (2019), geleneksel bir doktor olmak isteyen Thong Ake (Mario Maurer) adlı biri hakkında Tayland dizilerinden biridir. Aynı zamanda eski Tay tıbbı da öğrenir ve ebeveynleri yüzünden öldüğü için büyükbabasıyla birlikte yaşar. Thong Ake, daha sonra, Chaba (Kimberley Anne Woltemas) adında bir kızla ilişkiye girer, o ideal tipi değil, dövüşmeyi sever ve kılıçlarla savaşmakta iyidir, bu ikisi bir araya geldiğinde çok tartışırlar ama daha sonra Chaba, Thong'a nasıl geleneksel bir doktor olunacağını sorar. Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.  
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Komedi , Medikal , Romantik , Tarihi , Tayland Dizileri
(IMDb: 7.6)
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle adresinde sizlerle! Fah Fak Ruk Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram , Komedi , Medikal , Romantik , Tayland Dizileri
(IMDb: 7.4)
A Poem a Day; fizik uzmanlar, iyileşme danışmanları, radyologlar, refakatçiler, klinik öğrenciler gibi acil serviste çalışan bireylerin hayatlarını konu almaktadır. Ye Jae Wook, fiziksel bir uzman olarak görev yapmaktadır ve ayrıca benzer bir alanda eğitim vermektedir. Bir acil serviste grup şefi olarak görev yapmaya başlar. Charm Bo-Young uzun süredir fiziksel danışman olarak çalışıyor. Bir sanatçıya dönüşmesi gerekiyordu, ancak aile temeli zayıf olduğu için fiziksel bir uzmana dönüşmeye odaklandı. Shin Min Ho bir öğrencidir, ancak müdahaleci olmayan tedaviye meraklı değildir. Değerlendirmeleri klinik okulu için yeterli değildi ve iki uzman olan ailesi onu müdahaleci olmayan tedaviyi incelemeye zorladı. A Poem a Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz. A Poem a Day Türkçe altyazılı izle. En çok izlenen Asya Dizileri, Kore Dizileri, Çin Dizileri, Tayland Dizileri , Çin Dizileri, Asya Dizileri, Hint Dizileri, BL Dizileri Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Yu Bi
Tür : Dram , Kore Dizileri , Medikal , Romantik , Yaşam
(IMDb: 7.5)
Ghost Doctor, birbirinden çok farklı karakterlere sahip 2 sağlık personelinin hikayesini anlatıyor. İkisinin sadece karakterleri, becerileri ve geçmişleri de çelişkili. Cha Young Min'in (Rain) hastalarını kurtarmakta çok usta olan dahi bir cerrah olduğudur. Ancak, kibirli ve bencil bir yapıya sahiptir. Öte yandan, Kim Bum'un canlandırdığı Go Seung Tak, varlıklı bir ailede doğmuş yerleşik bir doktordur. Seung Tak'ın dedesi hastanenin kurucusuydu, annesi ise çalıştığı hastane vakfının başkanıydı. Çok zeki bir öğrenci olarak bilinir. Bununla birlikte, tıbbi teori açısından zekası, sahadaki uygulama ile eşleşmemektedir. Basitçe söylemek gerekirse, hastaları ele almakla ilgili hemen hemen her şeyi yapacak yeteneği ve cesareti yok. Bir anda, Young Min bir trafik kazası geçirdi. Ruhu bedeninden ayrılmıştır. Neyse ki ruhu Go Seung Tak'ın vücuduna katıldı. Bundan sonra ikisi birbirine karıştı. Ayrıca çelişkili kişilikleri nedeniyle birçok ilginç ve komik durumla karşı karşıya kalırlar. Ghost Doctor Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Asyadiziizle kalitesiyle sizlerle! Ghost Doctor Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Bum
Tür : Doğaüstü , Fantastik , Komedi , Kore Dizileri , Medikal
Filtrele 2055 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori