Dizi Arşivi - Asya Dizi İzle

poster
(IMDb: 7.9)
Lise ikinci sınıf öğrencilerinden oluşan bir sınıfın, tatilleri sırasında aniden gerçek hayatta mafya oyunları oynamaya zorlanmasıyla geçen gizemli bir gençlik draması. Drama, hayatta kalma moduna giren öğrenciler arasındaki yoğun psikolojik savaşı ortaya çıkaracak. Yooil Lisesi 2. sınıf 3. sınıf öğrencileri okul gezisine çıkıyor. Orada mafyanın ölüm oyununa katılmak zorunda kalırlar ve hayatta kalma mücadelesi verirler. Lee Yoon Seo'nun mükemmel gözlem ve muhakeme yetenekleri vardır ve bunları kaçmaya çalışmak için kullanır. Kim Jun Hee güçlü bir adalet ve sorumluluk duygusuna sahip sınıf başkanıdır. Oh Jung Won akademik olarak okulda birinci sıradadır ancak o bir dışlanmış ve yalnız biridir. Hayatta kalabilmek için diğer öğrencilerle birlikte çalışması gerekir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Gerilim , Gizem , Korku , Gençlik
poster
(IMDb: 7.8)
Ortalama bir taksi şoförünün hayatındaki son derece rutin bir günde, şans beklenmedik bir şekilde değişir ve görünüşte arkadaş canlısı bir yolcu, Mokpo'ya gitmek için önemli bir meblağ teklif eder. Ancak sevimli görünümüne rağmen Oh Taek çok geçmeden bu yolcunun aslında bir seri katil olduğunun rahatsız edici farkına varır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Sung Min, Yoo Yeon Seok, Lee Jung Eun
Tür : Gerilim , Gizem , Psikolojik , Dram
poster
(IMDb: 8.1)
Polis dedektifi Chu Yi Han, annesini bulma umuduyla bir suç örgütüne sızmak için kılık değiştirir. Şans eseri Gu Lin Na ile karşılaşır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Wang Zi Qi, Su Xiao Tong, Tian Yu
Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem , Suç
poster
(IMDb: 8.3)
Han Joon Oh tanınmış Güney Koreli bir kişiliktir. Şaşırtıcı derecede yakışıklı ve uzun boylu olmasına rağmen gizliden gizliye onu kalıcı olarak güvensiz bırakan bir aşağılık kompleksinden muzdariptir. Bir gün bir kamu hizmeti videosunda yer alması için işe alınır. Ancak çekimler korkunç derecede ters gider ve Han Joon Oh, potansiyel olarak ölümcül bir araba kazasına karışır. Onu ancak kahramanca bir kurtarma operasyonu gerçekleştiren Kang Young Hwa adındaki kadın itfaiyecinin hızlı düşünmesi sayesinde kurtarır. Han Joon Oh'un temsilcileri, inanılmaz yeteneklerinin farkında olan Kang Young Hwa'yı yıldızın kişisel koruması olarak işe alır. Ancak Han Joon Oh hastanedeki sersemliğinden uyandığında tamamen değişmiştir; bedeni artık eski Koreli bir asilzadenin ruhu tarafından ele geçirilmiştir. Do Ha adındaki bu asilzade, sevgili karısı Han Ri Ta tarafından öldürüldü ve intikamcı ruh, tek odaklı bir intikam arayışında...
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Pyo Ye Jin, Kim Young Dae, Ohn Joo Wan
Tür : Gerilim , Tarihsel , Romantik , Fantazi
poster
(IMDb: 7.9)
Lee Joon Sung, Song Jae Hyo ve Park Min Woo liseden birlikte mezun oldular ve şu anda yirmili yaşlarındalar. Joon Sung lisede yükselen bir futbol yıldızıydı ama hayalleri paramparça oldu. Bir süre yolunu kaybettikten sonra hayatını yeniden toparlamaya karar verir. Lisede Lee Jun Sung adıyla anılan Jae Hyo şu anda tıp fakültesine gidiyor. Min Woo zengin bir ailenin tek oğludur. Üç arkadaş içki içmek için buluşur ve kişisel bir krizle karşı karşıya olan Jae Hyo, Jun Sung ve Min Woo'nun yardımına başvurur. Başının belaya girmesini önlemek için, bir milyar won elde etmek amacıyla dürtüsel olarak Min Woo'nun sahte bir şekilde kaçırılmasını teşvik eder. Ancak kaçırma olayı sahnelendikten sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ortaya çıkan zorluklar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Yoo Seung Ho, Kim Dong Hwi, Yoo Soo Bin
Tür : Gerilim , Suç , Dram
poster
(IMDb: 8.4)
Çok da uzak olmayan bir gelecekte, duygusal destek için biyoniklere güvenen insanlar bir dizi ardı ardına gelen krizi tetikleyecek.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Song Wei Long, Vicky Chen
Tür : Gerilim , Dram , Bilim Kurgu
poster
(IMDb: 8.0)
Ailesinin katledilmesinden sorumlu, doğaüstü güçlere sahip bir kız olan Wen Xiang, yozlaşmış dedektif Wang Ya ile tanışır. Birlikte, cinayete karışan sihirbaz Mo Xi'nin şüpheyi ortadan kaldırmasına yardım ederler ve ortaklaşa Wen Xiang Dedektiflik Bürosunu kurarlar. Üçü sis katmanlarını dağıttı ve pek çok tuhaf vakayı çözdü ve vakaların arkasına saklanan "isimsiz" patronun hikayesini yavaş yavaş anladı.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Yao Chi, Xiao Kai Zhong, Gong Wan Yi
Tür : Gerilim , Gizem , Doğaüstü
poster
(IMDb: 8.5)
Han Dong Soo bir geçim avukatıdır. Ziyaret etmek için rastgele bir mahkum seçer ve bir davayı alır. Genellikle rasyonel ve makuldür ancak zihninin derinliklerinde karanlık bir taraf vardır. Bir şey onu çizgiyi aşıp kötülük dünyasına adım atmaya itiyor. Küçük üvey kardeşi Han Beom Jae'dir. Han Beom Jae, ikinci el bir bilgisayar mağazasında çalışıyor ve aynı zamanda Han Dong-soo'ya müşteri getiren bir dava komisyoncusu olarak da hareket ediyor. Bir gün Han Beom Jae, Han Dong Soo'nun kendisine bir dava getirdiğinden beri değiştiğini fark eder. Bu dava, bir suç örgütünün 2. sıradaki üyesi olan Seo Do Young'u içeriyor. Kendisi eski bir beyzbol oyuncusudur ve tipik bir gangstere hiç benzememektedir. Yakışıklı görünümünün arkasında acımasız ve öngörülemeyen bir çılgınlık gizlidir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Shin Ha Kyun, Kim Young Kwang, Shin Jae Ha
Tür : Gerilim , Gizem , Suç , Dram
poster
(IMDb: 8.1)
The Silent Sea terk edilmiş araştırma istasyonuna bilinmeyen bir numuneyi geri almak için Ay'a giden seçkin bilim insanlarının hikayesini anlatan gizemli bilim kurgu gerilim dizisidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Bae Doo Na, Gong Yoo, Lee Joon
Tür : Gerilim , Gizem , Korku , Bilim Kurgu
poster
(IMDb: 8.7)
Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong Woo’nun etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir. 20’li yaşlarında olan Yoon Jong Woo, hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır. Bir diş doktoru olan Seo Moon Jo'nun, Jong Woo’nun yeni taşındığı apartmana yakın bir yerde kliniği vardır. Küçük bir kasabadan Seul’e yeni taşınan Jong Woo’ya, Seul’deki hayata uyum sağlamasında yardımcı olur. Jong Woo’nun yeni taşındığı, ucuz dairenin sahibi olan Eom Bok Soon, ilk başlarda nazik ve sıcakkanlı biri gibi görünmektedir. Ancak bazı garip davranışları, onun göründüğü gibi bir olmadığını göstermektedir. 302 numaralı odada yaşayan Yoo Ki Hyuk, önce Jong Woo’ya bir ev arkadaşı olarak yaklaşsa da diğer herkes ondan korkmaktadır. 306 numaralı odada yaşayan Byun Deuk Jong ise kekemedir ve aynı zamanda garip bir gülme sesi çıkarmaktadır. 314 numaralı odada yaşayan Hong Nam Bok da, gizli ya da açık bir şekilde, her zaman Jong Woo’yu izlemektedir. Dizi, Kim Yong Ki’nin kaleme aldığı "Taineun Jiokida" adlı bir webtoondan uyarlamadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yim Si Wan, Lee Dong Wook
Tür : Gerilim , Korku , Psikolojik , Dram
Filtrele 3128 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori